Skocz do zawartości
Nerwica.com

Grupa wsparcia w Krakowie


James Blond

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz dużo załatwiać i organizować, nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji i spotykasz niesamowitych ludzi.

Niespecjalnie. Ja trafiłam kiedyś do takiej grupy wolontariuszy, która była bardzo zgrana i woleli wszystko załatwiać sami i po swojemu, niż wdrażać nowych w organizację. Tak że oprócz paru akcji, w których komuś pomogłam, chociaż głównie robiłam za sztuczny tłum, w zasadzie nie byłam potrzebna i moje pomysły były olewane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to można już coś organizować, ktoś jeszcze chętny? Jako że organizatorzy wydają się być z okolicy pilotów:) to może pierwsza "sesja" w białym kruku ? Nigdy tam nie byłem. Ten weekend czy przyszły ? Im wiecej nas tym lepiej. Zdrówko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest chyba najlepiej, rzucić jedno miejsce i potem w miare regularnie daty np. raz na 2 m-ce, to się ludzie z czasem zaczną schodzić, myślę...

 

Ja jeszcze nie obiecuję, że się zjawię, ale lokalizacja jest mi bardzo po drodze i sam pomysł, żeby coś takiego współtworzyć. Nie terapia grupowa, ale też nie piwko ze znajomymi, coś bardziej wypośrodkowanego, że każdy się może wygadać i każdy może wnieść coś od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×