Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

NieznanySprawca, ma racje. Wy, wegetarianie gadacie o tych uczuciach i odczuciach zwierzat a jak co do czego przychodzi to gadacie, ze my nie mozemy postepowac jak zwierzaki, bo one sa glupie -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19lat, z Tobą w ogóle nie warto dyskutować, więc już wiesz :) Myślisz, że używasz profesjonalnej nomenklatury to jesteś inteligentny? Tym właśnie pokazujesz, że na siłę chcesz taki być.

 

 

NieznanySprawca, polecam sięgnąć źródła w nauce to będziesz wiedział.

 

 

Masked_Man, nazywasz mnie wegetarianinem, a nim nie jestem brawo ;) Poza tym gdzie napisałem, że zwierzęta są głupie? Twoja nadinterpretacja. To, że są głupsze nie oznacza, że są głupie. Przykładowo szczury są bardzo inteligentne.

 

[videoyoutube=uxOvjNzYmCw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny, prosze:

jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości

To chyba oznacza, ze jest glupi, prawda?

I wcale nie mowie, ze jestes wegetarianinem. Odnosze sie ogolnie do tej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, polecam sięgnąć źródła w nauce to będziesz wiedział.

hehhe, kosmos stary. :shock:

A cóż to za nauka, która tak twierdzi? Może chodziło Ci o samoświadomość, nie świadomość, którą to zwierzęta posiadają, nie powiesz mi przecież, że to tępe biologiczne maszyny, które nie przetwarzają rzeczywistości w okół siebie. 8)

Co do samoświadomości, to faktycznie, lew raczej nie wyraża jej na wysokim poziomie. :mrgreen: Ale dyskutuje się, czy nie posiadają jej np słonie, delfiny ( choćby świadomość własnej śmiertelności). To sprawa otwarta.

Ale też inna sprawa, że istnieje wiele definicji świadomości, i nie ma sensu się spierać, od jakiego punktu rozwoju możliwości mózgu możemy o niej mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, wybacz cały czas myślałem o samoświadomości, a pisałem o świadomści mój błąd :) Spoko nie trzeba się spierać, nawet mi się nie chce.

Masked_Man, zależy od definicji inteligencji i głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest fajny filmik bez drastycznych scen, za to z dużą ilością faktów i danych statystycznych

polecam, kolejny argument za dietą roślinną

jak nie widać napisów to trzeba kliknąć na przycisk CC na pasku odtwarzacza

[videoyoutube=ckKYrqJ6Zjg][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, nie sadzisz, ze troche za bardzo narzucasz sie ze swoim weganskim trybem zycia? Czesto widze Twoje posty odnosnie tego. Rozumiem Cie, jedz sobie rosliny, ale jak ktos je mieso to jego sprawa. Nie prowadz krucjaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, nie prowadzę krucjaty, tylko edukuję przy okazji, to nie ja założyłam ten temat i nawet nie za bardzo się w nim udzielam, a że filmik wrzuciłam to chyba dobrze, bo ani to spam ani przesadne epatowanie okrucieństwem, można traktować jako ciekawostkę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek1977, A to co, rytualny ubój apostatów? :pirate: Trzeba z tym materiałem do socjologii, wrzucę z linkiem z liveleak, to nie każdemu może wejść. Swoją drogą, ciekawe rzeczy w tych muzułmańskich telewizorniach puszczają, nie to co u nas, agata młynarczyk i sranie w banie na antenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest o wiele drastyczniejsze-tylko dla dorosłych.

http://www.youtube.com/watch?v=Z1Tqp_s_pbM&bpctr=1385109485

Dokładnie, nie rozumiem jak ktoś może się przejmować krową czy świnią jak takie rzeczy na świecie robi się LUDZIOM. Moim zdaniem wegebojownicy powinni się wstrzymać do momentu kiedy sami dla siebie przestaniemy być rzeźnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze to bylo cos okropnego , przyznaje , dlatego nie kazdy nadaje sie do takiej pracy na .... uja ktory obdziera zwierzeta na zywca ze skory , dla nich to praca jak kazda inna , po filmiku kiedys podobnym nie spalam 2 dni i ciagle rozmyslalam ... jestem zdania , mniej wiesz - widzisz - lepiej spisz , sorry , zadne nawet petycje tego nie uratuja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, a co mnie obchodzi jakie rzeczy robią mięsożercy mięsożercom

No tak zwierze>czlowiek, ach, ta weganska logika...

 

Btw. jesli chcialbym schudnac i przy okazji pospalac sobie wszystkie miesni to poprosze Was weganow, zebyscie mi ulozyli jakas dietke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, a co mnie obchodzi jakie rzeczy robią mięsożercy mięsożercom

A powinno. Trochę to śmieszne jeśli mówisz to naprawdę serio, bo gatunkowo przynależysz właśnie do tych specyficznych, dwunogich mięsożerców i powinno cię obchodzić choćby przez to, że... możesz stać się ich ofiarą. :shock: Kurde, "co mnie obchodzi jakie rzeczy robią mięsożercy mięsożercom" to dla mnie policzek w twarz wszystkim ludziom którzy cierpią przez działania "mięsożerców". Wszystkim ofiarom mordów, gwałtów, i innych "przyjemnostek" w których lubują się - "mięsożercy"...

 

Myślisz że wegetarianie nie bywają seryjnymi mordercami, gwałcicielami, żołnierzami (czyli legalnymi mordercami)?

 

Niestety i wegetarianie i mięsożercy są LUDŹMI - i chcąc nie chcąc żyjesz wśród LUDZI a nie wegetarian bądź mięsożerców, nie? No chyba że wege-Moc jest na tyle w tobie silna, że uznajesz mięsożerców za podludzi - co w sumie zalatuje mi, przyznaję, uroczym wręcz faszyzmem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, moze. Ogolnie weganizm to wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem dla kobiet, ktore, jak wiadomo, chca utrzymywac sylwetke. Niestety, mezczyzni lubia sobie przypakowac, wyrabiac miesnie, a tu juz miesa trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, życie niewinnego zwierzęcia jest dla mnie ważniejsze niż życie winnego człowieka, któremu inni ludzie dają to, na co zasłużył. i faktycznie nie ma to nic wspólnego z weganizmem, bo źli weganie też się trafiają.

nie rozumiem dlaczego nie mamy bronić zwierząt? bo co, bo ludzie też cierpią? nie stawiam zwierząt ponad ludźmi, tylko na równi, a złych ludzi poniżej. ile gwałconych i mordowanych jest ludzi a ile zwierząt? oczywiście, że zwierzęta zasługują, żeby ich bronić i żeby ich żałować. za ludźmi stoi prawo, a zwierząt nikt nie broni. poza tym to ludzie zwierzętom zgotowali taki los, więc one mogą mieć żal do ludzi. weganie jedynie mówią w ich imieniu. jakim niby prawem ludzie mordują zwierzęta? prawem silniejszego? gdyby to tak działało to byśmy zjadali niepełnosprawnych i starszych, a chińczycy pewnie zjadaliby dzieci.

no i człowiek NIE jest mięsożercą, może to Ci da do myślenia

[videoyoutube=05zhL1YUd8Q][/videoyoutube]

 

-- 28 lis 2013, 17:19 --

 

Masked_Man, obczaj to http://veganworkout.org.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, skoro czlowiek nie jest miesozerca to wytlumacz mi jak to sie stalo, ze od zarania dziejow polowal zawsze na jakies mieso? To wideo to totalna bzdura, rzeklbym weganska propaganda. Oceniac to czy czlowiek jest miesozerca na podstawie uzebienia i umiejetnosci polowania. No prosze Cie...

 

-- 28 lis 2013, 17:29 --

 

veganka, wszedlem w boksera (maratonka mnie nie interesuje, bo ona zadnej budowy ciala raczej nie ma) i napisal, ze stosuje diete weganska przed walka, nie ze w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×