Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Gość UnityMitford

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem zastanawia mnie tendencja (nie mówię tu ściśle o Aurorce ) do narzekania nt swojego wyglądu przy jednoczesnym rozsyłaniu swoich zdjęć obcym ludziom. Czy to chodzi o usłyszenie "nie, nie jesteś brzydka" czy o utwierdzenie się w tym przekonaniu? Nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora masz podobną fryzurę do mojej obecnej ;)

Rzadko komentuje foty , zwykle facetów choć przestalam bo ktoś "miły " na forum wyrobił mi zła opinię , tak na marginesie ...

Chciałam rzec że wybijasz się na forum i porady annakii i wygladasz naprawdę fajnie choć teraz jest też dobrze na:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko,

sąsiad, znajomy czy ktoś z pracy może też, ma zaburzenia i czyta to forum

Jeśli mój sąsiad, znajomy czy ktoś z pracy okryje, że się tu udzielam to będzie musiał trzymać buzię na kłódkę bo rozpowiem, że jest świrem skoro tu zagląda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy wiedza, ze najohydniejszy to jestem ja.

 

:brawo::brawo::brawo: Czyżbyś pobierał tajne nauki w seminarium carlosa? :mrgreen:

 

-- 19 lis 2013, 00:00 --

 

Jeśli mój sąsiad, znajomy czy ktoś z pracy okryje, że się tu udzielam to będzie musiał trzymać buzię na kłódkę bo rozpowiem, że jest świrem skoro tu zagląda. ;)

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko,
sąsiad, znajomy czy ktoś z pracy może też, ma zaburzenia i czyta to forum

Jeśli mój sąsiad, znajomy czy ktoś z pracy okryje, że się tu udzielam to będzie musiał trzymać buzię na kłódkę bo rozpowiem, że jest świrem skoro tu zagląda. ;)

 

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×