Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

No ale powiem, ze dzis spkojnie zrobilem sobie zakupy i napliem sie mleka przed sklepem jak za dawnych czasow. A dawne fajne czasy to bo siedzenie na forum do 3, pobudka praca do 15 o 16 wyjazd do biura, o 19 wyjscie z biura, zakupy w sklepie, forum do 23, wizyta u znajomego na parkingu i tak lecialo. Wtedy bylo mniej objawow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chlostam, zwlaszcza, ze "od malego" ma bole łba :mrgreen:

Gdyby ta dolegliwosc dreczyla Marcosma od dziecinstwa - to co innego.

 

zawsze jak mnie łęb boli to wymiotuje, od małego to mam

 

-- 18 sty 2014, 22:20 --

 

obiecalam sobie, ze zakoncze te nocne wedrowki po forum i bede teraz chodzila do lozeczka o polnocy.

A w ogole to od 3 dni sniå mi sie koszmary i nie jest wesolo :(

te sny så przerazajåce. Tez mieliscie tak na poczåtku kuracji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chlostam, zwlaszcza, ze "od malego" ma bole łba :mrgreen:

Gdyby ta dolegliwosc dreczyla Marcosma od dziecinstwa - to co innego.

 

zawsze jak mnie łęb boli to wymiotuje, od małego to mam

 

Nova, Ty łobuziaro jedna :mrgreen::mrgreen:

 

-- 18 sty 2014, 21:22 --

 

obiecalam sobie, ze zakoncze te nocne wedrowki po forum i bede teraz chodzila do lozeczka o polnocy.

A w ogole to od 3 dni sniå mi sie koszmary i nie jest wesolo :(

te sny så przerazajåce. Tez mieliscie tak na poczåtku kuracji ?

 

Miałem bardzo realistyczne sny które były bardzo popie*dolone, zostawały w głowie na długie tygodnie... Minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie przejmowalabym sie tymi snami gdybym uczestniczyla w nich jako naoczny swiadek czy poprostu widziala danå scene, ale w tych snach to JA jestem glownym bohaterem i konsekwencje så oplakane. Dzisiaj zerwalam sie na rowne nogi przed 6 rano i odetchnelam z ulgå, ze to tylko sen. Ale caly czas czuje pietno tego koszmaru. Jak moze sie cos snic co kompletnie nie jest zwiåzane ani z moim zyciem osobistym ani z mojå osobowosciå ?

 

Rozumiem, ze gdybym miala jakis paskudny dzien, awanture z szefem i w nocy snilaby mi sie kolejna awantura czy nawet pobicie szefa ale te moje sny od 3 dni to jakis dramat ! Dwa pierwsze nocne koszmary zlekcewazylam ale juz po dzisiejszym snie mam dosyc. Gdybym sie nie wybudzila dzisiaj rano to czekalaby mnie tragiczna przyszlosc. Boze, jak ten nocny koszmar siedzi we mnie. Az boje sie ponownie zasnåc. Cos okropnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×