Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nova_2013, A ja ze snami mam bardzo dobrze, czesto mi sie snia fajne rzeczy, mile, przyjemnie i ciekawe. Sny sa rzecza ktora lubie i dobrze wychodza. Dlatego lubie spać. Sny tez nie sa zwiazene z rzczywistoscie, to sa takie rozne fantacje, w sumie robie w nich rzeczy, ktorych nie moge robic w zyciu.

 

Nie martw sie. Jesli sie pojawilo to na pewno przejdzie Ci tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pol gdziny lece na parking i troche mam treme bo juz dawno nie bylem. Wlasnie tez sie tam pochorowali na grype i przez dłuższy czas nie bylo tych moich znajomych ludzi. Cały dzisiejszy dzien udalo mi sie przeżyć bez wiekszych lęków i napieć. Nastrój w normie, to znaczy takiej normie ze mozna pisac na forum

na roznie "plotkarskie" tematy. No ale nie wiem jak bedzie na parkingu, ale i tak pojde bo z Edkiem sie juz dawno nie widzialem no i nie chce całego wieczora

siedziec w chacie, nigdzie nie wychodząc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za rady. Bardziej skusiłbym się tą witaminkę, a miodkiem to ja cały czas herbatkę słodzę.

 

puknijsie.gif Podobno nieleczona grypa trwa 7 dni, a leczona tylko tydzien

 

Ale serio, to jest chyba prawda, leki jedynie maskują objawy. pic na wodę fotomontaż.

 

-- 18 sty 2014, 22:51 --

 

alfaArietis, Yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Mi się wydaje że Ty często sam przywołujesz te napięcie, bo nawet jak go nie masz to zaczynasz się zastanawiać "kurde, dzisiaj nie mam napięć , to dziwne" Może podsiwadomie wytwarzasz sobie te lęki, żeby życie było bardziej emocjonujące?

 

Ja tam gdzieś czytałem, że koleś nigdy nie chorował, bo jak go coś złapało , to nie zwracał na to uwagi i robił dalej swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Mi się wydaje że Ty często sam przywołujesz te napięcie, bo nawet jak go nie masz to zaczynasz się zastanawiać "kurde, dzisiaj nie mam napięć , to dziwne" Może podsiwadomie wytwarzasz sobie te lęki, żeby życie było bardziej emocjonujące?

 

Ja tam gdzieś czytałem, że koleś nigdy nie chorował, bo jak go coś złapało , to nie zwracał na to uwagi i robił dalej swoje.

 

o to to ! Już podświadomie wytwarzasz lęki i napięcia, jak Ci pisałem wcześniej, musisz zmienić tok myślenia. Co wiem po sobie, że łatwe nie jest, ale możliwe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? Moze mi odbilo, ale .... policzylam wlasnie nowo zarejestrowane osoby i srednia dzienna wynosi okolo 14-20 osob co daje miesiecznie plus minus 600 nowych forumowiczow. Pomnozyc te liczbe przez rok to niezla ilosc osb popadajåcych w problemy psychiczne. To samo dzieje sie na portalach skandynawskich jesli chodzi o rejestracje nowych uzytkownikow portali z depresjå i nerwicå.

 

To zaczyna mi smierdziec juz pandemiå i zastanawiam sie czy to nie kolejny wyczyn rzådow aby zgladzic ludzkosc do minimum :why:

 

Te cyfry przerazajå !!!! Postaram sie jeszcze zajrzec na portale amerykanskie i australijskie i np. w Niemczech.

 

Jak Wy sie do tego ustosunkujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, o tym już dawno trąbili psycholodzy! Ostatnio czytałem, że co 5 Amerykanin ma problemy psychiczne. Teraz mamy takie szybkie czasy za którymi nasza psychika nie nadąża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×