Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co z nami nerwicowcami bedzie na starość ??


murti

Rekomendowane odpowiedzi

Eee a dlaczego drinki z palemką niet?

 

Taak ,jak najbardziej ,,,ale nie w pełnym słońcu :lol:

nie wiem po co się mam jeszcze zamęczac myślami co będzie ze mną na starośc

 

Dlatego się śmieję ,,,bo nawet niewiem czy dożyję :lol: planów niesnuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemu już starzy to będziemy tacy już zmęczeni życiem że nie będzie się nam chciało nawet denerwować . Podobno ludzie na starość łagodnieją, są pogodniejsi, bardziej zadowoleni. Życie zwalnia swój bieg to i nerwy wyciszają się, Będziemy jak te aniołki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ludzie na starość łagodnieją, są pogodniejsi, bardziej zadowoleni. Życie zwalnia swój bieg to i nerwy wyciszają się.

 

Patrząc na moje babcie niestety muszę się z tą tezą niezgodzić ;) Niektóre wredne cechy charakteru na starość się nasilają :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRACJA do końca się z tym nie zgodzę. Często różne choróbska, reumatyzm i inne dolegliwości potrafią tak dać człowiekowi w kość, że robi się czasem niezbyt miły. Wiem to po mojej babci, która bywa całkiem inną osobą, gdy jej zdrowie dopisuje, a całkiem inną, gdy jest z tym zdrowiem gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem, że my na starośc będziemy się cieszyli życiem i nie mysleli o chorobach i śmierci. Obserwuję krąg starszych ludzi w moim otoczeniu łącznie z moimi dziadkami - moja babcia też jako niemal 80 letnia staruszka przeszła depresję ale jakoś się pozbierała i teraz ani myśli wybierać się na tamten świat, podróżuje i ciągle mi mówi abym myślałam pozytywnie, bo i tak śmierć jest nieuchronna to po co o niej myśleć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×