Skocz do zawartości
Nerwica.com

Domator czy włóczykij ? Kim jesteście? ANKIETA


khaleesi

Domator czy włóczykij ? Kim jesteście?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Domator czy włóczykij ? Kim jesteście?

    • domator
      25
    • włóczykij
      16


Rekomendowane odpowiedzi

rotten soul,

A to można tak? Ktoś nieładny zrobi się ładny po tym jak o sobie zadba. Pewnie, że coś tam pomaga, ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć siłownią i makeupem. Kobitki jeszcze mają trochę łatwiej - dobra tapeta sporo może zdziałać, a u facetów lipa.

No kurcze, jeśli o siebie dbamy to wyglądamy lepiej. Nie mówię, że ktoś automatycznie zrobi się piękny. Mówiłam tylko swoim przypadku - nie jestem super ładna, ale potrafię wyglądać atrakcyjnie. Nie mam idealnych kształtów - ale ćwiczę, biegam i moje ciało się zmienia, choć do ideału jest mi daleko - ale wyglądam lepiej. Maluję się, więc podkreślam to co jest we mnie ładne. I lepiej się przez to czuję :)

Poza makijażem, facet też może poprawić swój wygląd. Bo chyba nie rozmawiamy o ekstremalnych przypadkach, kiedy ktoś zostaje oszpecony w wypadku czy poprzez chorobę.

Wyłuskałeś fragment, który miał byś argumentem odnośnie zazdrości o urodę - w sensie, że nie ma czego zazdrościć :D

Jego laska bryka i bije mi koleżankę to ja biję jego. Life is brutal.

Nom.... i czekać tylko, aż ktoś w takiej sytuacji wezwie władze... i wtedy nie ja dostałam wpiernicz, tylko "była awantura", a mnie z władzami kontakt niekoniecznie potrzeby, a nawet w takiej sytuacji niewskazany :)

No nie ma, nie ma. Mam nadzieję, że to już historia zamierzchła.

Ano, ano ;)

 

Kestrel, stronię od ostrych narzędzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest tak - jak ciągle muszę gdzieś latać, to tęsknię za opcją posiedzenia w domu z książką, jak siedzę w domu parę dni - tęsknię, żeby gdzieś polecieć. :P Ostatnio jakoś więcej muszę latać, więc zaznaczyłam opcję z domatorem.

 

Sporo też zależy od pogody, bo jak jest zimno to mi się nie chce szczególnie wytykać nosa poza ciepłą przestrzeń, jestem wybitnie ciepłolubna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×