Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

goodluck, Trochę przesadzasz. Mam podobnego znajomego, który prowadzi szczęśliwe, dostatnie życie z naprawdę piękną kobietą u boku. Koleś jest pogodny, sympatyczny i zaradny ..przeważnie to wystarczy by przyciągnąć do siebie kobietę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną niepowodzeń są kompleksy i lęki

Bo za niski, za wysoki, za gruby, za chudy...etc

odechciewa się do kogoś odzywać jak te myśli najeżdżają głowę i z góry skazuje się człowiek na niepowodzenie...

 

Nie, jeżeli ktoś jest brzydki, to zazwyczaj przyczyną jego braku randek ogólnie powodzenia u płci przeciwnej jest brzydota, brak atrakcyjności fizycznej. Nie kosmici czy brak pewności siebie, albo plamy na słońcu. Tylko, to, że ktoś się fizycznie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnego znajomego [...]

Co masz na myśli pisząc "podobnego" ?

 

Facet musi być wyższy od kobiety w ostateczności tego samego wzrostu. Więc ci niscy maję dwa razy gorzej bo muszą szukać w dziewczynach przynajmniej swojego wzrostu. Kolejna sprawa to niskie dziewczyny też chcą mieć wysokich facetów i znów krąg poszukiwań się zmniejsza. Tak więc nie oszukujmy się wybór jest dość trudny dla tych "nietypowych" facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można się wszystkim podobać, nie ma takiej możliwości...

nawet Angelina Jolie nie jara każdego...bo brunetka a ktoś woli blondynki...

 

znowu jakiś stereotyp siejesz, mój kuzyn ma żonę ona 180 a on 164 cm lepszej pary nie widziałam...

kwestia tego jak się ludzie ze sobą czują...

 

Krąg się zawęża ale to nie znaczy, że jest niemożliwe kogoś znaleźć...

ja lubię sobie tak wmawiać

bo jestem brzydka jak krowi placek

a nóż ktoś lubi krowie placki :?:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można się wszystkim podobać, nie ma takiej możliwości...

nawet Angelina Jolie nie jara każdego...bo brunetka a ktoś woli blondynki...

 

Czemu odwracasz kota ogonem? Tylko, że osoba o podobnym poziomie urody co ta aktorka nie miała by problemu kogoś znaleźć, podobnie jej mąż. Brzydka osoba nie podoba się prawie nikomu. Nie czujesz różnicy nie podobać się nielicznym, a nie podobać się z wyglądu ..prawie" nikomu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, daj już spokój. Wiadomo, że nie jest łatwo ale może znów nie jest tak tragicznie, że mniej niż 1%. Wiem co piszę, bo jestem w tej gorszej sytuacji.

Sam też jestem sobie trochę winny bo raczej nie szukałem dziewczyny, ponieważ wmawiałem sobie z góry, że nie mam szans. Może i u Ciebie jest ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet musi być wyższy od kobiety w ostateczności tego samego wzrostu. Więc ci niscy maję dwa razy gorzej bo muszą szukać w dziewczynach przynajmniej swojego wzrostu. Kolejna sprawa to niskie dziewczyny też chcą mieć wysokich facetów i znów krąg poszukiwań się zmniejsza. Tak więc nie oszukujmy się wybór jest dość trudny dla tych "nietypowych" facetów.

To sa oczekiwania dopoki jest sie samemu a kiedy poznasz kogos wyjatkwego to chociaz wolisz wysokich brunetow a on jest niskim blondynem i tak bedziesz za nim szalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystojny facet nawet niedojda ma o wiele większe szanse kogoś znaleźć niż normalny(statusem w Polsce) facet, ale niski i brzydki.

Bzdura;

Facet niedojda nieważne czy przystojny czy brzydki ma małe szanse na znalezienie partnerki; natomiast facet, który nie jest niedojdą, to nawet jak jest brzydki, ma o wiele większe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystojny facet nawet niedojda ma o wiele większe szanse kogoś znaleźć niż normalny(statusem w Polsce) facet, ale niski i brzydki.

Bzdura;

Facet niedojda nieważne czy przystojny czy brzydki ma małe szanse na znalezienie partnerki; natomiast facet, który nie jest niedojdą, to nawet jak jest brzydki, ma o wiele większe szanse.

Bajeczki. Chyba, że bardzo bogaty brzydki. Inaczej ten wygląd odgrywa o wiele większą rolę niż chce się przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, daj już spokój. Wiadomo, że nie jest łatwo ale może znów nie jest tak tragicznie, że mniej niż 1%. Wiem co piszę, bo jestem w tej gorszej sytuacji.

Sam też jestem sobie trochę winny bo raczej nie szukałem dziewczyny, ponieważ wmawiałem sobie z góry, że nie mam szans. Może i u Ciebie jest ten problem?

 

Brzydkie osoby mają tak małe szanse, że ktoś będzie ich chciał. I mówię tu o liczbach rzędu 1 na 100 osób, a nawet 1 na 300 i pewnie 1/1000 też.

Przeciętne osoby mają już dużo lepiej bo nawet 1 na 20 osób się nimi zainteresuje.

A przystojnymi 1/4 i w przypadku bardzo urodziwych osób może być jeszcze lepiej.

 

Nie ładne kobiety też chcą ładnych facetów.Przecież nieatrakcyjne kobiety też mają zmysł estetyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te nieładne w końcu będą musiały zejść na ziemie i zadowolić się tymi mniej atrakcyjnymi.

Prędzej brzydka dziewczyna znajdzie chłopaka, niż brzydki chłopak dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej brzydka dziewczyna znajdzie chłopaka, niż brzydki chłopak dziewczynę.

 

podobno faceci sa wzrokwcami wiec ta teoria kuleje

Zależy który facet. Ja nie jestem wzrokowcem. Z resztą widzę jak jest: brzydkie dziewczyny już dawno znalazły chłopaków, a brzydcy chłopcy są wciąż sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej brzydka dziewczyna znajdzie chłopaka, niż brzydki chłopak dziewczynę.

 

podobno faceci sa wzrokwcami wiec ta teoria kuleje

 

A kobiety estetkami. Wzrokowiec facet ogarnia z góry na dól dziewczynę i twierdzi podoba mi się ma trochę ciałka, ale jest ok . Nie wzrokowiec kobieta, patrzy na faceta i widzi, że jest 1cm niższy niż ona i mówi mu pa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej brzydka dziewczyna znajdzie chłopaka, niż brzydki chłopak dziewczynę.

 

podobno faceci sa wzrokwcami wiec ta teoria kuleje

 

A kobiety estetkami. Wzrokowiec facet ogarnia z góry na dól podoba mi się ma trochę ciałka, ale jest ok . Nie wzrokowiec kobieta, patrzy na faceta i widzi, że jest 1cm niższy niż ona i mówi mu pa.

Właśnie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×