Skocz do zawartości
Nerwica.com

... marzy mi się ...


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

-Dużo kasy; dobra praca sprawiająca mi radość ,duże dochody i rozwój

-Wynajem pokoju( lub mieszkania ale nie odbiegajmy tak daleko) i przeprowadzka do innego miasta na studia.

-Rozwój - sukcesy a. między innymi :D A potem w. i jeszcze r. = kasa i satysfakcja

-W końcu- rozplanowanie mojego życia i doprowadzenie go do porządku - normalne życie. normalny plan dnia.

To z tych stabilniejszych.. A z tych innych to

Podróże. :D Ale nie jakieś do hoteli tylko bardziej ryzykowne ;P

Podążać za naturą. Z muzyką ew.(tzn nauczyć się grać :P)

Spróbować jeszcze więcej. Coraz więcej. Dużo więcej!

Obserwować zjawiska astronomiczne. W tym - zorzę.

Przeżyć życie. Nie egzystować :D

By mieć co wspominać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-marzy mi się przeżyć ten miesiąc w miarę spokojnie i nie zwariować do końca, biorąc pod uwagę, że mam 2 ważne rzeczy do zrobienia- żyć albo umierać

-chciałabym mieć święty spokój obojętnie jak i co się stanie chcę przestać się męczyć i w końcu czuć się szczęśliwa

to chyba wszystko o niczym innym na razie nie marzę...chociaż gdyby tak znaleźli cudowny lek na moje uzdrowienie to nie pogardziłabym :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Spędzenie Dnia Kobiet w jakimś fajnym miejscu. I to nie w swoim własnym towarzystwie.

 

Kolejne, które nie ma szans na spełnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy żeby wymyślono benzo co by działało cały czas z taką siłą jak na początku jego brania :105:

A mnie się marzy, żebym to benzo musiała jak najrzadziej brać!

 

Marzy mi się stale dobre samopoczucie ;)

:105::great::uklon:

 

I jeszcze do tego dodałabym, aby zlikwidowali wszystkie cukiernie i zakłady przetwórstwa cukierniczego :pirate:

 

Fajnie, że ktoś odkopał ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I jeszcze do tego dodałabym, aby zlikwidowali wszystkie cukiernie i zakłady przetwórstwa cukierniczego :pirate:

 

Fajnie, że ktoś odkopał ten temat ;)

 

 

 

I jeszcze żeby cukier był nielegalny morze :D Albo jeszcze lepiej, żeby od słodyczy i ciastek się nie tyło :D I żeby to były takie słodycze i ciastka z witaminami i żeby się okazało że są bardzo zdrowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się być takim Don Kichotem, żyć w czasach średniowiecza, tej epoki chwały, honoru i Boga. Mieć swojego zaufanego parobka i najlepszego rumaka. Ratować damy w opałach i potem je zaliczać na tych romantycznych łożach w komnatach zamkowych. Władać mieczem jak mistrz i rozprawiać się ze wszystkimi czarnymi charakterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×