Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy Prince to gej, a ELP to gogusie?


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie zakładałem nowego wątku. O czym chciałbym, żeby był? O naszych muzycznych idolach. Teraz może nie szukam swojego stylu, dalej chodzę w masowo produkowanych spodniach oraz koszulach z kołnierzykiem :P Ale to raczej skromność, niż brak pomysłu. No i dochodzi brak kasy i czasu. Poza tym kwestia ostatnia, pozycja społeczna. Nie będę się ubierał jak stylista mody, bo to by było wychodzenie ponad stan.

 

Ale wracając do tematu. Trzeba mieć wiele odwagi, żeby uprawiać taki wizerunek sceniczny, jakim posługuje się artysta Prince. Chyba pierwszy komentarz nieobeznanych, to czy jest gejem. Tak, w naszym society, celem miłosnych podbojów jest kobieta i tylko ona może posiadać jakikolwiek uzewnętrzniony erotyzm. Jeśli ktoś zacznie machać tyłkiem na scenie i nie będzie to Madonna, ma szybko przyczepioną etykietkę.

 

Nie rozpisując się bardziej, niż na trzy akapity, zachęcam do rozmowy, na ten luźny temat. Wizerunki sceniczne, odwaga indywidualizmu i kreowania imagu, kim dla nas są artyści muzyczni i jakie mamy o nich zdanie, oraz jakie jest nasze zdanie o zdaniu innych na ich temat, to w skrócie.

 

[videoyoutube=OS2dRmOwVTo][/videoyoutube] Mój ośmioletni sąsiad, skwitował to jednym słowem: głupek. Ja dodałbym, odważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no, monk.2000, nie mów że Judas Priest nie kojarzysz? :D Ale odpowiedź "Potencjalnie wszyscy" jest dokładnie taka jakiej się spodziewałem od kogoś kto nie zna tego zespołu :D Taki to właśnie urok lat 80'tych, 3/4 muzyków miało dość hmm specyficzny image :P

 

Odpowiedź na mój pseudokonkurs pozostawię ci do sprawdzenia na wikipedii, niech się inni pogłowią także :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem! Tzn tak mi się wydaje, że wiem. Znam Judas jako tako ,ale nie mam pojęcia jak się kolo nazywa. W każdym razie szczelam, że to będzie gość w skórze, figlarnej czapeczce i łańcuchach przy tyłku :D Chociaż fakt, kocie ruchy gościa w czerwonych gaciach są dość mylące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., coś słyszałem. Teraz dla ciekawych: "Na podstawie źródeł historycznych podać genezę strojów z sex-shopów"

-Okaże się, że to pomysł Adama i Ewy, jak im się nudziło. Wygnali ich z raju, to przynajmniej było trzeba jakoś się zabawić.

-Śmierć heretykom!

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem! Tzn tak mi się wydaje, że wiem. Znam Judas jako tako ,ale nie mam pojęcia jak się kolo nazywa. W każdym razie szczelam, że to będzie gość w skórze, figlarnej czapeczce i łańcuchach przy tyłku :D Chociaż fakt, kocie ruchy gościa w czerwonych gaciach są dość mylące.

DING-DING-DING!!! Correct! Gratulacje, wygrywasz kabel bezprzewodowy!!!

 

deader, podobno cały image heavy metalowy, wziął się od tego, że ten pan w ciuchy zaopatrywał się w sex-shopie :twisted:

Hehe dobra legenda :D

 

BTA "ten pan" zwie się Rob Halford i do swojej orientacji przyznał się po 20 latach obecności na scenie, będąc dla wielu "metali" uosobieniem image'u "prawdziwego faceta" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTA "ten pan" zwie się Rob Halford i do swojej orientacji przyznał się po 20 latach obecności na scenie, będąc dla wielu "metali" uosobieniem image'u "prawdziwego faceta"

Dobre sobie :P Aż mi się ta jego stylówka z czymś skojarzyła...

 

[videoyoutube=nlGclIZV5JQ][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, :D

 

Wracając do tematu: z bardziej "dzisiejszych czasów" - chyba najbardziej dziś rozpoznawalny gej odgrywający totalnego heteryka:

 

[videoyoutube=CiweaZQ8g5U][/videoyoutube]

 

więc można i tak, i bądź tu człowieku mądry i próbuj się kierować stereotypami :P

 

-- 02 sie 2013, 07:43 --

 

O matko i córko. ELP to nie gogusie, tylko sataniści :D

 

http://katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=100&id=637&Itemid=121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, a które zespoły, artyści nie są satanistyczne skoro Beatlesi, Bob Marley i M. Jackson nimi są. Wg tej strony to chyba większość Polaków i ogólnie ludzi w tym kleru należy zaliczyć do opętanych szatanem ;) Artykuł ten wygląda jak ściąga dla Natanka, a może to on go napisał w końcu to doktor teologii i zna się na rzeczy. Teraz już wiem że czytanie Coelho, oglądanie gwiezdnych wojen, granie w gry RPG i palenie kadzidełek to przedsionek do piekła.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hammerfail
A tu nie mogę się nie zgodzić, Hammerfall to niezły fail :D, kiedyś też słuchałem przez moment.

 

Może kojarzycie zespół (na pewno tak...) Manowar, w LO słuchałem namiętnie kilka ich kawałków, które znalazłem w sieci w postaci mp3, w tym te mocno metalowe.

[videoyoutube=D2hE4XO8rF4][/videoyoutube]

 

Jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem nagranie z koncertu: wokalista - wielki facet ubrany w czarną, lateksową koszulkę na ramiączkach z kręconymi włosami, spocony tak bardzo, że wyglądało to jakby wylał na siebie oliwkę, wyglądał dokładnie jakby chodził w ubraniu z sex shopu, komiczne. Nie mogę znaleźć na YT tej wersji, widziałem przed chwilą jak się przebrali za kowboyów... taa metalowa grupa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, Twisted Sisters mieli swoją piosenkę w grze o latach 80: GTA: Vice City.

 

linka, strzałka. Właśnie wypromowałaś dla mnie teledysk miesiąca.

 

Wracając do natankowej armii: cieszę się, cieszę, że potrafię się uśmiechnąć na myśl na ogrom strachu przed światem, jaki reprezentują tego typu ludzie. Ich dominująca emocja, prowadząca przez życie to strach. Wszędzie widzą zagrożenie. Na własnej skórze przeżyłem czym jest paranoja, więc nawet nie czuję się zagrożony, przez tych siewców trwogi. :)

 

Fajnie, że temat chwycił.

[videoyoutube=UEPeRBXBDEU][/videoyoutube] Wspomniany ELP od kuchni. Kiedyś fajnie mi się oglądało ten film (był jeszcze jeden chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×