Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy PiS wygra wybory ?


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie sondaże ostatnich tygodni wskazują że gdyby wybory odbyły się dziś wygrała by partia J. Kaczyńskiego. Dzisiejszy sondaż CBOS daję 3% przewagę PiS nad PO, która ostatnimi miesiącami leci w dół na łeb na szyję. Czyżby rządy platformy sie wypaliły, ludzie mają już dość tej zielonej wyspy szczęśliwości i polityki uśmiechu Tuska, gdy widzą że bezrobocie, korupcja i ceny rosną w przeciwieństwie do pensji.

 

W sumie to i tak długo, najdłużej w historii III RP partia rządząca miała tak wysokie poparcie, co było głównie zasługą PiS, gdyż ludzie głosowali bardziej przeciw niej niż za PO. No ale ileż można ;) A PiS nie tyle rośnie w siłę co ma stały pewny elektorat, plus tych tak sfrustrowanych rządami PO że mimo nikłej zgodności z poglądami PiS są gotowi oddać na nich głos.

 

Czy myślicie że PiS wygra nastepne wybory( najbliższe do Europarlamentu, jak i te parlamentarne w 2015) czy może pojawi się jakaś nowa siła, albo ludzie zagłosują np. na SLD albo w ogóle zbojkotują wybory co może skonczyć się wysokim zwycięstwem PiS bo ma najtwardszy elektorat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że faktycznie mają szansę na wygraną, i to na takiej samej zasadzie na której dotąd przegrywali - właśnie tego o czym piszesz, że ludzie głosowali nie "na PO" tylko "przeciw PIS". Osobiście, co samego mnie szokuje, chyba gdybym poszedł na najbliższe wybory, to zagłosowałbym właśnie na "pisiorów". Kilka lat temu uwierzyłem w bajki Tuska. Wiadomo jak to się skończyło. Nie pasuje mi w PIS wiele rzeczy, ale paranoicznie, te właśnie rzeczy też mi w nich obecnie pasują. Bez sensu, wydawało by się, prawda? Chodzi mi o to, że na przykład PIS jest mocno kojarzony z katolicyzmem, tradycyjnością. Jestem niewierzący, ale dostrzegam w tym pewien plus, bo na przykład liczę na to że katolicki PIS obroni nas przed inwazją islamu. Już zdecydowanie wolę żyć w państwie katolickim niż muzułmańskim. Do tego PIS rzuca dużo obietnic które mi, prostemu robolowi, wydają się obiecujące. Tyle że najpewniej, jak w przypadku Tuska, na obietnicach przedwyborczych się skończy i po wygranych wyborach zmienią się tylko świnie przy korycie, generalnie chlew zostanie chlewem. Tak więc coś czuję że to będą kolejne wybory które sobie odpuszczę. Bo nie wierzę już w to że jakakolwiek partia zrobi cokolwiek żeby mi się lepiej żyło. Więc nie chce mi się brać udziału w tej parodii, tym cyrku. Marzy mi się prawdziwa demokracja, czyli taka w której decyzje nie będą podejmowane przez reprezentantów narodu, tylko przez sam naród. Bo ci reprezentanci to reprezentują tylko swoje własne zakulisowe interesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej PO następnych wyborów nie wygra bo chyba ludzie nie są tak głupi żeby kolejny raz wybrać ściemniacza Tuska i jego ekipę.Ostatnio Donald mnie wkurzył tym że zdymisjonował Gowina praktycznie za nic a taka Mucha która chciała zarobić 200 tys zł na kncercie Madonny a straciła 5 mln jest nadal minstrem.

 

Wybory dopiero za 2 lata więc nie ma co się za dużo interesować tymi sondażami.Kaczyński żeby wysoko wygrać musiałby niektórych ludzi wymieni którzy często są pokazywani w mediach np Macierewicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej PO następnych wyborów nie wygra bo chyba ludzie nie są tak głupi żeby kolejny raz wybrać ściemniacza Tuska i jego ekipę.Ostatnio Donald mnie wkurzył tym że zdymisjonował Gowina praktycznie za nic a taka Mucha która chciała zarobić 200 tys zł na kncercie Madonny a straciła 5 mln jest nadal minstrem.

 

Bo to jest taktyka Ryżego Liska . Wpiewr był Schetyna , teraz Gowin ... i będzie każdy kto choć trochę zagrozi pozycji mistrza Zakonu.

Jestem sercem i duszą za PIS-em , ale wkuri *wia mnie z troszka hegemonia szefa Jarosława.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na PiS nie zagłosuje bo jestem liberałem i to byłaby dla mnie zdrada samego siebie, choć PiS wydaję mi się bardziej odeową i może nawet uczciwszą( o ile można mówić o uczciwoci w polityce) partią od PO która w chwili obecnej nie ma żadnych poglądów, jest tworem iście PR- owskim który poglądy kształtuje w oparciu o wyniki badań socjologicznych. No i PO jest tak przesiąknięte karierowicami i aferzystami chyba bardziej niż SLD z czasów Rywingate i tej ośmiornicy nie powinno się już karmić, no ale ich następcy wcale nie muszą byc lepsi.

 

Marzy mi się jakaś prawdziwie liberalna partia zarówno gospodarzo jak i światopoglądowo ale na razie takiej nie widać, Palikot pogrązył się w odmętach lewicy i absurdu i wg mnie już jest skończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że faktycznie mają szansę na wygraną, i to na takiej samej zasadzie na której dotąd przegrywali - właśnie tego o czym piszesz, że ludzie głosowali nie "na PO" tylko "przeciw PIS". Osobiście, co samego mnie szokuje, chyba gdybym poszedł na najbliższe wybory, to zagłosowałbym właśnie na "pisiorów". Kilka lat temu uwierzyłem w bajki Tuska. Wiadomo jak to się skończyło. Nie pasuje mi w PIS wiele rzeczy, ale paranoicznie, te właśnie rzeczy też mi w nich obecnie pasują. Bez sensu, wydawało by się, prawda? Chodzi mi o to, że na przykład PIS jest mocno kojarzony z katolicyzmem, tradycyjnością. Jestem niewierzący, ale dostrzegam w tym pewien plus, bo na przykład liczę na to że katolicki PIS obroni nas przed inwazją islamu. Już zdecydowanie wolę żyć w państwie katolickim niż muzułmańskim

 

Wyluzuj w Polsce nie ma żadnej inwazji Islamu. Muzułmanie nie emigrują masowo do Polski i nie będę bo po co mieliby to robić jak na zachodzie jest dla nich dużo lepiej pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj w Polsce nie ma żadnej inwazji Islamu. Muzułmanie nie emigrują masowo do Polski i nie będę bo po co mieliby to robić jak na zachodzie jest dla nich dużo lepiej pod każdym względem.

 

JESZCZE nie ma. Ja myślę perspektywicznie :) Jak już Francja, Niemcy i inne kraje EU zostaną zislamizowane to myślisz że nie będą chcieli ekspansji? Trzeba działać prewencyjnie, być przygotowanym. Do woja mnie nie wzięli ze względu na kreci wzrok, ale obkupiłem się w wiatrówki i wiem że jakby co to ustrzelić turbana będę potrafił :)

Marzy mi się jakaś prawdziwie liberalna partia zarówno gospodarzo jak i światopoglądowo ale na razie takiej nie widać, Palikot pogrązył się w odmętach lewicy i absurdu i wg mnie już jest skończony.

Mi się Palikot od początku nie podobał, nie kupił mnie swoimi ekscesami. Już prędzej Korwina Mikke lubię, poryty jest w wielu kwestiach ale w wielu mądrze prawi. Tyle że on nie ma szans na wygraną, nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem kilka razy we Francji i widziałem ile tego tam tałatajstwa po ulicach chodzi , a jakim hu8jowy haszyszem handlują . Jeba* ich pies i cała wies!!!

 

Kurde, dobrze wiedzieć że są jeszcze oprócz mnie ludzie którzy dostrzegają problem i nie boją się o tym mówić wprost. Kudos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że do Polski przyszłości zaczną przybywać rodowici Francuzi, Niemcy, Belgowie aby ucieć przed prześladowaniami muzułmańskimi, kiedyś mi jedne Anglik powiedział co najbardziej mu się podobało w Polsce to brak murzynów i muslimów.

A co do Korwina to też zgadzam się z wieloma jego poglądami ale z wieloma też nie, jak nie będzie na kogo głosować to może na niego zagłosuje choć prawdoodobnie będzie to głos małoznaczący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Korwin to jest taka schizowa postać, niektóre rzeczy popieram a niektóre które padają z jego ust sprawiają że włos mi się jeży na głowie. Ale muszę mu na przykład przyznać że deklaruje się jako osoba wierząca, ale jak widziałem jakiś z nim wywiad w którym go o to zapytano to odpowiedział tak zajebiście, że wyszedł prawie na ateistę :D No i w ogóle, ta jego niezłomność w próbowaniu zdziałania coś w każdych kolejnych wyborach mimo mikroskopijnego poparcia jest godna podziwu. Ciekawa postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Mnie zawsze ciekawiło to że wśród znajomych i w internecie tak wiele osób popiera Korwina a przychodzą wybory i ma 1%.

Ja np jestem przeciwny jego poglądam odnośnie posiadania broni czy temu że kobiety mają głównie siedzieć w domu i rodzić, ale wtym że nalezy zmienić przede wszystkim koryto a nie świnie to ma absolutnie rację, no i jestem za legalizajcą narkotyków, prostytucji itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodny Francuz ma co najwyżej jedno ,dwoje dzieci . Muslim rypie ich ilosciowo na potęgę ,,,i żyje z zaiłków . Szkkopuł w tym ,że jak ich będzie więcej to Oni będą wybierać w demokratycznych wyborach TYLKO swoich Monachedzinówdo władz. I żaleje Europe ta "oliwkowa ' zaraza. Cała nadzieja w Pisie :lol: ,że do mtego tutaj nie dopusci , bo w donka to już dawno przestałem wierzyć ,a najbardziej wtedy jak rozpiedol ił Stocznię Szcxzecińską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Co do muslimów to im w gorszej sytuacji społeczno- gospodarczej bedzie Polska to tym mniejsza szansa na zalanie Poslki przez muslimów, także paradoksalnie im gorsze rządy tym mniej muzułmanów w Polsce, no ale chyba najlepiej miec rozwój gospodarczy i nie mieć muslimów, czyli mieć niski socjal i pielęgnować naszą polską nietolerancję religijną i etniczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Mnie zawsze ciekawiło to że wśród znajomych i w internecie tak wiele osób popiera Korwina a przychodzą wybory i ma 1%.

Ja np jestem przeciwny jego poglądam odnośnie posiadania broni czy temu że kobiety mają głównie siedzieć w domu i rodzić, ale wtym że nalezy zmienić przede wszystkim koryto a nie świnie to ma absolutnie rację, no i jestem za legalizajcą narkotyków, prostytucji itd.

No to jest tak, że wielu młodych zwłaszcza przez te hasła o legalizacji popiera Korwina, ale jak trzeba było iść do urny, to niestety była ta sytuacja: albo oddam głos na Korwina, który i tak się nie dostanie, albo zagłosuję przeciw PIS żeby kmioty nami nie rządziły. Tak to wyglądało chyba.

Ja też jestem przeciwny posiadaniu broni, to że kobiety powinny rodzić popieram, bo mamy starzejące się społeczestwo właśnie przez to że kobiety zachłysnęły się wywalczonymi przez feministki przywilejami i zamiast rozmnażać naród to robią kariery, co spokojnie mogłyby zostawić nam. Za to mimo wszystko jestem przeciwny legalizacji wszystkich narkotyków jak by chciał Korwin, bo to nie jest dobry pomysł. Tak samo ta jego walka o niezapinanie pasów w samochodzie mnie irytuje bo niestety to jest przejaw braku myślenia o innych. Pas bezpieczeństwa mało przeszkadza, a może uratować życie. Wolę żeby ludzie musieli wedle prawa zapinać pasy, niż żeby zwiększył się odsetek sierot bo tatusiowie stwierdzili że są kozaki i pasy są dla lamusów. Niestety, ludzie w znacznym procencie są idiotami i musimy mieć mówione co nam wolno a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem kilka razy we Francji i widziałem ile tego tam tałatajstwa po ulicach chodzi , a jakim hu8jowy haszyszem handlują . Jeba* ich pies i cała wies!!!

 

Kurde, dobrze wiedzieć że są jeszcze oprócz mnie ludzie którzy dostrzegają problem i nie boją się o tym mówić wprost. Kudos!

 

To że jest problem to się zgodzę, ale że Europa się zislamizuje to bzdury, na pewno nie za naszego życia, a jak już coś to dojdzie do wojny nie islamizacji. Antyislamskie nastawienie jest silne w Europie. Z dnia na dzień Islamiści nie staną się z 6% mniejszości większością.

 

http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-regional-europe.aspx

 

To nie jest w ogóle problem który ma cokolwiek wspólnego z tym jaki będziemy mieli następny rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIS wybory wygra, a wiecie czemu ? Nie przez Smoleńsk, tylko przez swój populizm i socjalizm.Troska o ubogich,zaprzestawanie wspierania bogatych.Dla biednych ludzi Tusk to premier Kulczyka,Waltera,Krauzego.Dla biednych ludzi Kaczyński to polityk,który się o nich troszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie po dojściu do władzy przez PiS niewiele sie zmieni, wątpie żeby uzyskali większość w sejmie a co za tym idzie dochodziłoby do niesustającego paraliżu w forsowaniu ustaw. O ile PO jest partią beziideową i ugodową to PiS ze swoją kłótliwością i bezkompromisowością gwarantuję wieczny chaos, swady, nieporozumienia, zresztą mieliśmy tego przedsmak w latach 2005-2007 gdy układało się z LPR i samoobroną.

 

Możliwe że konserwatywne skrzydło PO zwinię się widząc spadające poparcie i założy nową partię być może z członkami Solidarnej Polski, które zdobyło by głosy konserwatywnych wyborców którzy odrzucają osoby takie jak J. Kaczyński czy Macierwicz , bo takich nie brakuje.

 

A odnośnie muzułmanów w Europie to raczej za naszego życia nie zdomuniują ilosciowo Europy przynajmniej w pokojowy sposób, ale staną się znacząca siłą i będe miały partie i poparcie na równi silne z socjalistami, czy konserwatystami, a socjaliści mogą się z nimi układać i forsować ustawy pod nich (co już zresztą robią), bo zawsze kochali islam i nienawidzili Kościół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby socjaliści kochali islam, ale Muzułmanie stanowią najbiedniejszą grupę a ta głównie popiera socjalistów.

 

Kościół też ma wspólne polityczne cele z muzułmanami, łatwiej im walczyć razem o przywileje dla religii i o zakaz wolności słowa który krytykuje religie.

 

W Europie są potrzebne partie liberalne, takie które żadnych przywilejów dla żadnych grup religijnych nie uznają. Ja jedyną szanse widzę w sekularyzacji, Muzułmanie nigdy nie staną się Chrześcijanami bo to byłoby odrzucenie jednego dogmatu i zastąpienie go innym, w Polsce a tym bardziej na zachodzie coraz mniej jest wierzących i mało jest fanatyków religijnych (wśród lokalnej tradycyjnie chrześcijańskiej ludności). Islam nie jest na tym samym poziomie rozwoju co Chrześcijaństwo które przeszło reformacje, ale to samo może się stać z Islamem, do tego niezbędna jest wolna krytyka religii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk, socjaliści to użyteczni idioci dla muzułmanów, choć przecież naczelnym hasłem dzisiejszej lewicy jest równouprawnienie płci, prawa dla gejów i sekularyzacja ale to że muzułmanie są tego zaprzeczeniem jakoś im nie przeszkadza.

 

detektywmonk, prawdopodobna wygrana PiS to efekt zawiedzenia się rządami paltformy, a nie samą działalnością PiS, co rusz słyszę, czytam w internecie że były wyborca PO będzie teraz głosował na PiS, mimo że często to antyklerykałowie tylko dlatego że rządy PO się skompromitowały doszczętnie a PiS jest jedyną silną partią opozycyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę głosował nigdy na PiS. Mam jednak ten problem, że nie mam na kogo głosować. No chyba, ze Ruch Palikota wyrzuci ze swoich struktur Palikota bo tylko on jest sprawcą spadku popularności tej partii.

Ja głosowałem na Palikota w ostatnich wyborach ale stał się dla mnie zbyt lewicowy a za mało liberalny. Ciągle tylko geje, lesbijki, równouprawnienie czy bardziej faworzyacja kobiet prze parytety, no i to bratanie się z tym pijaczyną i kłamcą Kwachem. Zupełnie zapomniał o gospodarce i walce z biurokracją, a sam antyklerykalizm to za mało żeby na niego głosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według socjalistów, każdy z nas jest taki sam i równy.Według lewaków i premier i zapijaczony bezdomny to tacy sami ludzie.Oto Szwecja marzenie każdego socjala, tam i Arab i Szwed mają być równi.Ja to widzę inaczej, są podziały na świecie i to świat ubogaca.Chyba,że chcemy dać Buszmenom laptopy, jeansy i zamknąć ich w blokowiskach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×