Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że z niektórymi osobami się nie pożegnałem. Jakoś się rozminęliśmy...

 

Wszyscy okazali się bardzo fajni, oby więcej takich ludków po świecie chodziło. To był mój pierwszy zlot i go nie żałuję. Przyznaję, że już mi tęskno. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę powiedzieć, że mam niedosyt, chciałam porozmawiać z wieloma osobami, poznać Was - ale byłam zbyt krótko, żeby wszystko się udało - choć i tak cieszę się, że zobaczyłam na żywo osoby z którymi piszę, dyskutuję, sprzeczam się, to bardzo ciekawe, fajnie też było z Wami potańczyć i pobawić się. Jestem pod wrażeniem organizacji, dzięki za sympatyczną atmosferę.

Pozdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, jednych to pewnie zachęci do zlotów a innych wręcz przeciwnie :lol:

hahaha....niech żałują Ci, co ich zabrakło na zlocie :D

Daj mi tę noc, tę jedną noc :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Przepraszam, że z niektórymi osobami się nie pożegnałem. Jakoś się rozminęliśmy...

Ja Ci dałam buzi przecież :mrgreen:

 

Macz beter :D

Ale kluczy celowo nie zabierałem, kąpręde?

Celowo celowo, nie kłam ! Chciałeś mieć pretekst, żeby wrócić do nas. Pomyślałeś, że ukradniesz klucze, a my będziemy czekać na Ciebie ! :mrgreen:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi tę noc, tę jedną noc

to będzie mi się śniło po nocach :mrgreen: , mam tylko nadzieję że nikt nie będzie miał po tym traumy :hide:

Ja też mam taką nadzieję ;););););)

Następnym razem zaśpiewamy Rudiego Szuberta "Córko rybaka" :mrgreen:

(no pacz pan jak szybko doszła.......

no a jak !? ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę powiedzieć, że mam niedosyt, chciałam porozmawiać z wieloma osobami, poznać Was - ale byłam zbyt krótko, żeby wszystko się udało - choć i tak cieszę się, że zobaczyłam na żywo osoby z którymi piszę, dyskutuję, sprzeczam się, to bardzo ciekawe, fajnie też było z Wami potańczyć i pobawić się. Jestem pod wrażeniem organizacji, dzięki za sympatyczną atmosferę.

Pozdrówka.

Niedosyt - to słowo często pojawia się po Zlocie. ;)

Daj mi tę noc, tę jedną noc

to będzie mi się śniło po nocach :mrgreen: , mam tylko nadzieję że nikt nie będzie miał po tym traumy :hide:

Ja żałuję, że mnie to minęło. Powtórka wskazana. ;)

BTW dzięki za GrubSona - 'Na Szczycie' wymiata! :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi tę noc, tę jedną noc

to będzie mi się śniło po nocach :mrgreen: , mam tylko nadzieję że nikt nie będzie miał po tym traumy :hide:

Pukałeś do naszej łazienki z okrzykiem: "Idziemy dalej!" , a jak z niej wyszłam, powiedziałeś: "A, nie, to Aga." :D:D Haha :D Traumy mieć nie będę, ale do tej pory mnie to śmieszy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monia*, kurde jakos ostatniuio latwiej mi sie bylo z Wami zegnac bo wiedzialam , ze za 10 dni znowu sie zobaczymy... smutno bez Was :?

Ja Wam wszystkim chciałam z całego serca podziękować, dzięki Wam minęło coś, co chciałam, żeby minęło w mojej psychice - toksyna, której chciałam się pozbyć, a nie umiałam. Dostarczyliście mi wrażeń. :great:

 

-- 18 sie 2013, 22:49 --

 

New-Tenuis, I Ty nam nie miałaś zamiaru otworzyć drzwi? :shock::shock::shock:

Oj, Aguś nieładnie, nieładnie :nono: , takie talenty muzyczne nie mogły się wykazać ! :mrgreen:

Szkoda bo inspekcję lodówki też byś miała :mrgreen:

 

;)

Ale Piotrek mi do łazienki pukał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, kurde ja tego nie pamiętam za bardzo :shock: ale na pewno nie miałem nic złego na myśli bo pamiętam że każdego chciałem wyciągnąć z wyra żeby szedł z nami tylko nikt nie był chętny.

Ale mnie to rozśmieszyło :D pomyliłeś łazienkę z kuchnią, bo my kuchni nie mieliśmy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to rozśmieszyło pomyliłeś łazienkę z kuchnią, bo my kuchni nie mieliśmy.

 

o losie :shock:New-Tenuis, to cieszę się że moja niefrasobliwość Cię rozśmieszyła :lol:

 

-- 19 sie 2013, 00:29 --

 

Dla niecierpliwych: jeszcze dziś będzie można podejrzeć foty ze zlotu w moim wykonaniu zamieszczone wiadomo gdzie. Wrzucam jak się załaduje na serwer tj. za 0,5h. Oczekuję też tam waszych fotek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla niecierpliwych: jeszcze dziś będzie można podejrzeć foty ze zlotu w moim wykonaniu zamieszczone wiadomo gdzie. Wrzucam jak się załaduje na serwer tj. za 0,5h. Oczekuję też tam waszych fotek!

Ja już je mam ! :D

Superowe, fajniste i zajefajne ! Wszyscy na nich ładnie wyszliśmy. A Piotrek wykonał kawał dobrej roboty ! :D

Piotrusiu dzię - ku - ję ! milosc77.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nabiliście postów.

 

Mega-wnerwienie przeszło. I jak tu cokolwiek twierdzić. Nic nie robiłem ku temu, a czuję się dość dobrze.

 

Teraz dopiero rozumiem, że było fajnie. Pierwszy dzień najbardziej aktywnie, potem jakby mnie zaczęło atakować "przymulenie", stąd czasem w łóżku się wylegiwałem czy pałętałem po ośrodku. Dla mnie 4 dni to dużo, tym bardziej, że nie jestem przyzwyczajony do aż takiego nadmiaru wrażeń. Zjadłem pierogi ze szpinakiem, poznałem kilka nowych twarzy, pograłem w szachy, posiedziałem wśród przyrody. Czego chcieć więcej? Może zdrowia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę, że było tak cudownie i cukierkowo. W tak dużej grupie ludzi musiałby się pojawić jakieś konflikty, pewnie małe, ale jednak. Zaraz będzie, że jak zwykle się czepiam. :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×