Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiem...żałuję, że nie mam co najmniej 20 lat mniej /no nawet 10 wystarczyłoby :mrgreen: /, bo z pewnością bawiłabym się z Wami cudownie. Z ogromną przyjemnością odnotowałam, że atmosfera zlotu była znakomita i będzie mobilizować Was do następnych spotkań :great: Życzę tego z całego serca :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak opowiedziałem zlot znajomemu małżeństwu to stwierdzili że żałują że są normalni, taka impreza ich ominęła :mrgreen:

 

Robinho z jednej strony gada głupoty, z drugiej - rotten ostrzegał że dziś dowali tematem co było jego zdaniem nie tak, czego, szczerze mówiąc, trochę wyczekuję, bom ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

*Monika*, wiesz, bo macałas, a nawet brałaś do ust :mrgreen::mrgreen:

Ciiiiiiiiii Nati, wszystkiego nie muszą wiedzieć 09ogien.gif

;)

*Wiola*, a czy Ty mnie możesz oświecić, co to był za kubek z penisem? :D

Idź do naszej tajnej grupy i spójrz na listę zakupów, którą układałam z PoznacSiebie :mrgreen:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, to wiadomo ale ja bym się czuła żle wsród osób tańczących i w ogóle. Za duży ogrom ludzi. ;)

Byś wskoczyła w czyjeś objęcia i tańczyła sobie wolnego :P

 

-- 19 sie 2013, 14:56 --

 

Na następny wezmę pejcz i kulki analne :mrgreen::mrgreen:

 

A to na ten zapomniałaś? :shock:

Tyle było rozmów na ten temat, że byłam pewna, że ktoś je wziął :D

Ja miałem ale ktoś mi zjadł :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tańca skakaliśmy na bungge, graliśmy w paintballa, pływaliśmy na rowerkach wodnych.

*Monika*, no to trochę popłynęłaś :lol:

Jak to? :shock:

Skakaliśmy w obcych domkach ostatniej nocy, graliśmy na nerwach śpiącym i pływaliśmy w alkoholu. To nie to samo? Piter? :shock:diablica.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, i tak będę mówił na ciebie w myślach, czytając forum: [dider] a nie [deder]-poprawnie.

Ja tam i na zywo mowie dider ( nie mylic z biber) . Zajebisty gosciu jestes :D

 

-- 19 sie 2013, 15:34 --

 

Szczerze powiem...żałuję, że nie mam co najmniej 20 lat mniej

 

Aneczko toz Ty oidrobinke starsza ode mnie... ja dalam rade to i Ty bys dala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, i tak będę mówił na ciebie w myślach, czytając forum: [dider] a nie [deder]-poprawnie.

Ja tam i na zywo mowie dider ( nie mylic z biber) . Zajebisty gosciu jestes :D

 

Dziękóweczka, dziękóweczka, dziękóweczka :D oraz nie ma problemu, wymawiajcie sobie jak waszym językom najwygodniej, ja nie mam z tym problemu :) Wy wszyscy jesteście też zajebiści, na przyszły zlot moimi dwoma postanowieniami są:

 

a) wstawać wcześniej niż o godzinie 15 żeby więcej czasu z wami spędzić ;) , jeszcze lepiej poznać i szybciej dołączyć do posiadówek w Centrum Dowodzenia :lol::lol::lol:

b) postarać się dorwać do fotek i "wykuć" na pamięć kto kim jest i z nicka i z imienia, bo szczerze się przyznam że z kilkoma osobami spędziłem przyjemnie czas a nie potrafiłbym teraz "na zawołanie" odpowiedzieć w pełni na pytanie "z kim co robiłeś" :oops: Ledwo z połowę byłbym w stanie zidentyfikować na zdjęciu po nicku, z imionami dużo gorzej, ale nawet nie tyle "liczę na wyrozumiałość" co jestem jej pewny, bo raz że ostrzegałem wszystkich na początku że mam z tym problemy, a dwa że wszyscy wyrozumiali jesteście i wiem że nie przyszłoby wam do głowy mieć o to pretensje :)

c) wziąć więcej "świecących światełek" bo zrobiły furorę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Szczerze powiem...żałuję, że nie mam co najmniej 20 lat mniej

 

Aneczko toz Ty oidrobinke starsza ode mnie... ja dalam rade to i Ty bys dala :D

 

jasaw, były nie tylko tańce-hulańce do białego rana, ławeczek do spokojniejszej konwersacji też było w bród, ba, nawet stolik szachowy tam mieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., Niestety ten kubek to tylko w sferze planów pozostał :?

 

 

jasaw, Aniu , akurat wiek fizyczny nie ma żadnego znaczenia, liczy się wiek duszy ;)

 

Jak opowiedziałem zlot znajomemu małżeństwu to stwierdzili że żałują że są normalni, taka impreza ich ominęła :mrgreen:

 

 

zabierz ich następnym razem , już my ich wyprostujemy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabierz ich następnym razem , już my ich wyprostujemy :twisted:

W przyszłe wakacje będą już rok po ślubie, jest spora szansa że do tego czasu bez niczyjej "pomocy" zwariują :P

 

Przy okazji - kurde, będę cię chyba dręczył o przepis na ten twój "ziarniak", do dziś układ trawienny mi "chodzi" jak w zegarku :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×