Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już u Mada, jutro wracam do domu. Jak dla mnie był to najlepszy zlot ever i też mi bardzo smutno, że pora wracać do normalnego życia. :(

 

Ciesze się, że poznałam nowe osoby. 0rh+ :mrgreen: , Gods Top, New tenuis, Harry Haller, Mental Cat'a , virgo i Deadera. Jesteście super :great::great:

i wyściskałam "stare" :P :* :* :* już tęsknie!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, moja bluzka jest zarąbista :D , zwłaszcza na pewnym zdjęciu ;)
Nie podgrzewaj atmosfery tą tajemniczością, bo przy następnym zlocie braknie miejsca na liście chętnych. ;)

Hahahaha.... tylko tyle mogę napisać, tak jak wszyscy umawialiśmy się.

Zlot owiany jest nutką tajemniczości bo przecież nie możemy tu napisać wszystkiego ;)

A co do następnego zlotu, to mam nadzieję, że miejsca dla "nowych" nie zabraknie.

 

Kocham Was! :D

 

Wiolciu, a ja Ci buzi nie dałam na pożegnanie. Wszyscy dostali tylko nie Ty :?

Ale za to już po przebudzeniu widziałam codziennie Twoją twarzyczkę :D nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też siedzę już w domku przed komputerem i oczywiście przeglądam forum. Dziękuję wszystkim za zlot, a zwłaszcza mieszkańcom "Skansenu". Bardzo się cieszę, że Was poznałam :*

Jesteś spox kobitką. Też cieszę się, że było mi dane Ciebie poznać :D:D:D W Skansenie z "taką zawartością" ....ho ho ho , każdy chciałby mieszkać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gods Top 10, Musisz wytrzymać.

Umawialiśmy się na październikowy zlocik więc już na początku września zacznę czegoś szukać, a Ciebie i Wszystkich zainteresowanych proszę o propozycje, coś się wspólnie ustali :D

 

0Rh+, Doborowe towarzystwo zawsze trafia na doborowe, wiesz o tym? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, moja bluzka jest zarąbista :D , zwłaszcza na pewnym zdjęciu ;)

Mam nadzieję że nie mówisz o tym do którego aż musiałem zdjąć okulary :D W ogóle, twoje ciuchy dobrze wyglądały (hehe a niech się zastanawiają co ominęło :P )

 

Bardzo mi Was brakuje i smutnawo trochę się zrobiło..............................

Myślę, że powoli zajmę się następnym zlotem w październiku, tak jak ustaliliśmy

Już? Woo-hoo! Zajebiście! :D Przegapiłem moment ustalania i miałem jakieś czarne wizje że kolejny dopiero po zimie, a ja bym już najchętniej w przyszły weekend z wami pobalował ;)

 

A jak tam w ogóle "pobojowisko", dokonaliśmy jakichś zniszczeń czy też zostało to Arturówkowi oszczędzone? :)

 

Ciesze się, że poznałam nowe osoby. 0rh+ :mrgreen: , Gods Top, New tenuis, Harry Haller, Mental Cat'a , virgo i Deadera. Jesteście super :great::great:

i wyściskałam "stare" :P :* :* :* już tęsknie!!

A najbardziej mnie ucieszyło jak któregoś dnia wstałem, wyszedłem przed domek i slow motion do mnie: "ty zawsze taki uśmiechnięty chodzisz?" :D Ależ mi się fajnie zrobiło wtedy :D

 

Wszystkich fajnie było was poznać, na następnym zlocie już nie będę musiał was "obwąchiwać" tylko od razu ruszyć w tango :) Zajebiste doświadczenie; skoro ostatniej nocy przez kilka minut podrygiwałem w czymś co można z przymrużeniem oka nazwać parodią tańca, po raz pierwszy od dekad, to mówi to samo za siebie o "terapeutycznym" działaniu spędu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że poznałam nowe osoby. 0rh+ :mrgreen: , Gods Top, New tenuis, Harry Haller, Mental Cat'a , virgo i Deadera. Jesteście super :great::great:

i wyściskałam "stare" :P :* :* :* już tęsknie!!

A najbardziej mnie ucieszyło jak któregoś dnia wstałem, wyszedłem przed domek i slow motion do mnie: "ty zawsze taki uśmiechnięty chodzisz?" :D Ależ mi się fajnie zrobiło wtedy :D

Masz chłopie dar opowiadania. Mógłbym słuchać Twoich opowieści bez końca :)

A slow to najbardziej sympatyczna osoba ever :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×