Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy DDA mają swoje marzenia?


Gunia76

Rekomendowane odpowiedzi

Moim jedynym marzeniem jest mieć normalny dom. Nie wiem czy to się w ogóle spełni bo ładuję się w same relacje z problemami. Chyba odbiło mi kompletnie że chcę zbawiać świat i ciągnie mnie tam gdzie mnie krzywdzą. Jak chodziłam do psychologa to usłyszałam że jest to podświadome wybieranie tego co złe, gdyż to dobro i szczęście jest nieznane, stąd lepiej tkwić w bagnie ale znanym, niż być szczęśliwym i nie wiedzieć jak żyć. Do tego babcia miała męża alkoholika, mama ma męża alkoholika... Coraz częściej myślę o tym żeby w ogóle nie zakładać rodziny bo im jestem starsza, tym jest ze mną gorzej. Wychodzi ze mnie dzieciństwo które zostało mi zabrane... Nie nadaję się do dorosłego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza rzeczami związanymi z pracą, to nie tak dawno temu miałem takie pewne ala marzenie, by wędrować po górach, podziwiać widoki ze szczytów górskich. A najlepiej żeby zamieszkać w jakimś zaciszu w górach przy szumiącym potoku.

To zapraszam w moje strony :D ja to mam na wyciągnięcie ręki.Tylko czasu wiecznie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby na to pytanie można było udzielić jednoznacznej odpowiedzi. DDA są naprawdę różni i wydaje mi się, że znajdzie się wśród nich ludzi, którzy mają pełno marzeń związanych ze sobą, i takich, którzy nigdy nie potrafili myśleć o tym, żeby w ogóle żyć dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza rzeczami związanymi z pracą, to nie tak dawno temu miałem takie pewne ala marzenie, by wędrować po górach, podziwiać widoki ze szczytów górskich. A najlepiej żeby zamieszkać w jakimś zaciszu w górach przy szumiącym potoku.

To zapraszam w moje strony :D ja to mam na wyciągnięcie ręki.Tylko czasu wiecznie brakuje.

Od kilku lat latem jeżdżę na kilka dni w góry, tylko, że muszę jeździć z rodzicami. Teoretycznie mógłbym jeździć sam, ale z powodu moich pewnych problemów z orientacją w terenie musiałbym cały czas być bardzo blisko miejsca noclegowego, bo jak bym poszedł gdzieś połazić, to mógłbym się zgubić, takie wczasy nie miałyby sensu, więc muszę jeździć z rodzicami. Na wczasach co prawda nie jest tak, jak być powinno, ponieważ wkurza mnie ojciec swoim zachowaniem i ogólnie się... negatywnie wyróżnia wśród wczasowiczów, no ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:uklon: Oddychaj Karolino, 1,2,3 :-)

czy maja marzenia? Ja jestem marzycielka 100% na 100.

Tak naprawde to zaczełam chyba marzyc jak skonczyłam 14 lat. Kiedy ktos uswiadomił mi,ze z bycia biednym,nieumytym i niekochajacym dzieckiem bez zadnego startu,mozesz cos osiagnac. Jak byłam młodsza to chcialam byc kuratorem lub prawnikiem. Pomagac ludziom i miec wielkie schronisko dla psow.Miałam tez marzenia o skonczeniu technikum gastronomicznego...

 

Stworzyłam liste marzeñ i kazdego dnia mam ich wiecej, niektore nawet wykreslilam juz.

 

1.Schudnac do 55 kg. (Mam nadzieje,ze to marzenie kiedys zniknie bo to raczej obsesja, no ale juz zejdzmy ze mnie)

2.Skonczyc szkołe, studiowac : a)arabistyke b)filologie angielska c)kulturoznastwo c)religioznastwo

3.Pływac z delfinami

4.Nauczyc sie jezykow : Hiszpanski(ktorego sie nauczyłam) Rosyjski, Francuski, Arabski,Niemiecki i Angielski

5.Tanczyc w swoim domu (swoim chce powiedziec,zadne pokoje wynajmowane ani domy kolezanek ani miejsca pracy)

6.Zwiedzic Maroko,Paryz,Indie,Zakopane,Egipt (ogolnie cały swiat najchetniej:) )

7. Kupic aparat cyfrowy i robic zdjecia ludziom:)

8. Przeczytac ksiazke po Hiszpansku (spełnione)

9.Kupic tyle bielizny zebym nigdy juz w zyciu nie odczula jej braku(to jakas trauma) nigdy nie mialam skarpetek ani majtek praktycznie, 5 par na krzyz i heja:)

10.Byc kochana!!!:)

11. Wydac na siebie 200 euro lekka reka (zrobione)

-musialam sie ubrac od majtek , skarpetek etc. Nic nie mialam...

 

mam duzo wiecej, ale brakłoby mi miejsca... Moje zycie to marzenia!!!:) i do 25 roku zycia chcialabym spelnic chociaz czesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) motywacja jest i to taka mocna dosc. Do niektorych spraw najpierw musze dojrzec:) Kiedy za bardzo sie skupiam na jakiejs sprawie zupełnie mi nie wychodzi, tak wiec nie chce szukac na siłe zrozumienia dlaczego nie radze sobie z czyms, widze ze odpowiedzi przychodza z czasem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, zawsze możesz jeździć z przyjaciółmi, albo wykupić wycieczkę z przewodnikiem.

Nie musisz jeździć z rodzicami. :smile:

Przyjaciół żadnych nie mam, z przewodnikiem gdyby nie było drogo, to teoretycznie bym mógł. Ale najbardziej to i tak bym wolał zamieszkać w górach, niż jeździć w nie. Przy jeżdżeniu, to mam pewne problemy po powrocie. Gdy kilka lat temu po raz pierwszy w życiu byłem na wczasach na kilka dni, to po powrocie kilka miesięcy dochodziłem do siebie, czułem się źle i miałem takie poczucie, jakby ktoś ważny dla mnie gdzieś odszedł ode mnie. W następnych latach miało to mniejszą intensywność, ale też nie małą. Nie wiem, czy to przypadkiem nie podchodzi pod myślenie magiczne, no bo góry nie mogą być "kimś ważnym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu sabotuję swoje marzenia.... Najpierw zapalam się do ich realizacji,a za chwilę stwierdzam,że nie warto,bo i tak mi się nie uda...

Ostatnio chciałam się zapisać na kurs angielskiego. Ale ktoś mi powiedział,że i tak się nie dostanę,więc mimo,ze miałam skompletowane papiery- nawet ich nie zaniosłam. :bezradny:

Teraz mam kolejne- znaleźć mieszkanie- co znajdę i idziemy je oglądać,to z gory wiem,że i tak go nie kupimy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja marzeń w zasadzie nie miałem. ale jak się żyje ciągle w lęku to jakie można mieć marzenia?

 

zdrowie to chyba jedno marzenie i kupno domu (to mniej realne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×