Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z nauką! Matura stres!


napieecie

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało niecałe 50 dni, jakoś dziwnym trafem wciąż nie mogę się zacząć uczyć, w życiu tak długo się nie rozleniwiałem, cały czas jestem bardzo zestresowany i ciągle uciekam od tego i siedzę na internecie, jakbym się teraz już do tego przyłożył to by coś z tego było. Ale brak mi motywacji. Jest to dla mnie bardzo duży problem, a na jakiekolwiek wsparcie rodziny, nauczyciela w tej kwestii nie mogę liczyć (prędzej na ich sapanie)! Bardzo ważne jest dla mnie znalezienie w życiu dobrej pracy i osiągnięcie jakiś fajnych kwalifikacji. A do tego muszę się dostać na jakieś całkiem przyzwoite studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało niecałe 50 dni, jakoś dziwnym trafem wciąż nie mogę się zacząć uczyć, w życiu tak długo się nie rozleniwiałem, cały czas jestem bardzo zestresowany i ciągle uciekam od tego i siedzę na internecie, jakbym się teraz już do tego przyłożył to by coś z tego było. Ale brak mi motywacji. Jest to dla mnie bardzo duży problem, a na jakiekolwiek wsparcie rodziny, nauczyciela w tej kwestii nie mogę liczyć (prędzej na ich sapanie)! Bardzo ważne jest dla mnie znalezienie w życiu dobrej pracy i osiągnięcie jakiś fajnych kwalifikacji. A do tego muszę się dostać na jakieś całkiem przyzwoite studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem ! moj stan zdrowia jak na nieszczescie sie pogorszyl. Mam takiego strasznego doła + natretne mysli.... a tu za kilkadziesiat dni matura, od ktorej praktycznie zalezy cale moje zycie. zamiast sie uczyc, to ja siedze na forum, fejsie , nic wiecej. uzalam sie nad soba, ze nie dostane sie na dobre studia, a tak naprawde nic nie robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×