Skocz do zawartości
Nerwica.com

Narodowcy


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Policja atakuje tłum tylko dlatego że jest w nim kilku prowokatorów. Z resztą w tym roku policja nie powinna w ogóle zbliżać się do Marszu, tak było ustalone. Niestety psiarnia jest bezkarna i łamie wcześniejsze ustalenia.

Marsz został zdelegalizowany o ile dobrze pamiętam, więc ja to się dziwię że tak łagodnie ich potraktowano, powinni do tych debili strzelać ostrą amunicją, światowy iloraz inteligencji podniósłby się pewnie o ułamek procenta...

Wtedy policja została by zmiażdżona przez stutysięczny tłum.

 

-- 12 lis 2013, 21:58 --

 

Marcin20.04, Widzę że masz zawsze rację i ta racja będzie po stronie tej pseudonarodowej hołoty nawet jakby zabili 10 osób to byś powiedział że to wina policji albo prowokacja.

Mówimy o zabiciu dziesięciu porządnych obywateli, czy dziesięciu policjantów, bo to jest różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy policja została by zmiażdżona przez stutysięczny tłum.

Nie zmienia to faktu że było to generalnie nielegalne zgromadzenie i policja pojawiła się aby chronić NORMALNYCH ludzi. Jak tak bardzo narodowcy policji nie lubią, to po kiego ch...ja rozpieprzali i podpalali CYWILNE samochody..? Odpowiedź jest prosta - tam na tym marszu nie było żadnych narodowców sensu stricte. Była banda agresywnych pojebów którzy zwęszyli okazję do relatywnie bezkarnej zadymy. Ot cała prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy policja została by zmiażdżona przez stutysięczny tłum.

Nie zmienia to faktu że było to generalnie nielegalne zgromadzenie i policja pojawiła się aby chronić NORMALNYCH ludzi. Jak tak bardzo narodowcy policji nie lubią, to po kiego ch...ja rozpieprzali i podpalali CYWILNE samochody..? Odpowiedź jest prosta - tam na tym marszu nie było żadnych narodowców sensu stricte. Była banda agresywnych pojebów którzy zwęszyli okazję do relatywnie bezkarnej zadymy. Ot cała prawda.

Agresywnych pojebów to tam było nie więcej niż 0,05%, reszta to porządni obywatele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o zabiciu dziesięciu porządnych obywateli, czy dziesięciu policjantów, bo to jest różnica?
Sam się pogrążasz takimi komentarzami, policjant to nie człowiek i jakiś kibodebil o ilorazie inteligencji przeciętnego kurczaka może se go zabić.

Ale ja wcale nie mówię że policjant to nie człowiek. Psiarnia z Marszu Niepodległości, spadkobiercy cieszącego się złą sławą ZOMO to ludzie gorszego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była banda agresywnych pojebów którzy zwęszyli okazję do relatywnie bezkarnej zadymy. Ot cała prawda.
też się z tym zgodzę. Komuno wróć- Zomo wróc. ;)

Po co nam ZOMO, mamy przecież policję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NArodwcy tak jadą po komunie, a prawda jest taka że wtedy mieliśmy przynajmniej jakiś własny przemysł, Jak już się państwo zadłużało to poświęcało to inwestycje i wykup patentów (ursus,fiat - wyszło jak wyszło, ale było przynajmniej polskie) teraz bierzemy tylko kredyty konsumpcyjne, na dodatek w nie swoich bankach, bo nie ma już banków polskich i wszystko zasila obce kieszenie, zapierdalamy dla Niemca jak Führer se wymażył, ale o tym się nie mówi...

Tamta polska była bardziej narodowa niż współczesna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Gardzę komunizmem, był straszliwie nieefektywny, ale- akurat w tym kontekście- zgadzam się, co tu dużo gadać.

Tamta polska była bardziej narodowa niż współczesna.

Ponury sarkazm. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno PRL był bardziej narodowy niż czasy obecne, a Gierek o którym się mówi ze zadłużył Polskę to daleko mniej niż rządy po 1989 roku zwłaszcza ostatnie "liberalne" no i zbudowano wtedy mnóstwo fabryk, szkół, miliony mieszkań a dziś co 4 stadiony i parę km autostrad, przynajmniej tamto życie na kredyt było z rozmachem i widocznymi efektami bo ta dzisiejsza kasa za którą się zadłużamy nie wiadomo gdzie ginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej zaskakuje, że kilkuset ludzi w jednej chwili zakłada kominiarki wyciaga pały i odłącza sie od marszu...atakuje cos tam...po paru/parunastu minutach szturmują jakiś budynek a policji ani widu, ani słychu. To jest dla mnie strasznie zastanawiające

 

Marcin 20. Co ty masz do policji? Czemu jej nie lubisz? Moim zdaniem tam powinny latać gnaty w powietrzu. Nasza policja to banda mięczaków, zupełnie niezdolna do zdecydowanej reakcji. te białe kaski co robia "kanapki" to powinien być zdyscyplinowany oddział służący do napierdalania jak trzeba. Jak kibole WKS pojechali do finlandii to wielcy twardziele...jak dostali wpierdol w Hiszpanii to aż kości trzeszczały i tak powinno być...Policja musi być szanowana i silna. Jak w USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin 20. Co ty masz do policji?

Po prostu nie podoba mi się że rok temu strzelali do mnie gumowymi kulami, chociaż nic złego nie zrobiłem. Po prostu stanęli naprzeciw tłumu i strzelali do kogo popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to brzmi sensownie...ale chyba jednak jakiś powód musiał być. Poza tym...czy oni nie strzelają ślepakami? Dostałeś taką kulą?

Strzelali kulami gumowymi, dostałem kilka razy. Stałem sobie spokojnie z kolegami a oni po prostu strzelali do kogo popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich akceptuje ale nie wielbię. Dopóki do rządu nie doszedł "pewien" "rudy" idiota ludzie nie popierali skrajnej prawicy, nie było tyle antysemityzmu.

Ale żeś wymyślił z tym że przez Donka ludzie popierają skrajna prawicę, przecież to idiotyzm rządziło SLD, PiS poparcie byłoby podobne bo przecież te partie też są niedostatecznie narodowe. A te gadanie o żydowskim spisku jest tak nudne i miliony razy powtarzane że mi się nawet komentować nie chcę, a o ubój rytualny to większą drakę rozpętały muslimy i to przez nich a nie żydów na zachodzie Europy ludzie są wręcz zmuszeni do jedzenia Halal bo na wszelki wypadek tam tak sprzedają. Dla mnie Polska w ogóle może przestać istnieć ważne żeby była praca, do tego przyzwoicie płatna i sprawne państwo i nie ważne kto rządzi mogą nawet marsjanie, w sumie i tak nie mam zaufania do polskich władz to wolałbym Niemców czy skandynawów.

 

-- 12 lis 2013, 20:56 --

 

A co do tych 'narodowców" co rozpiździli wczoraj Warszawę choć nie wiem dlaczego ich tak nazywają bo dla mnie to zwykli prymitywni wandale, z nadmiarem agresji i testosteronu, kiedyś tacy ginęli na wojnach albo na 2-3 letnie obowiązkowej służbie wojskowej a dziś szaleją na stadionach i właśnie w takich manifestacjach. A ta cały ich nacjonalizm to w dużej mierze pretekst do rozładowania emocji, dokopania innym i poczucia się kimś lepszym. Ja bym ich wysłał na zachód aby wygonili muslimów bo tylko do tego mogą być przydatni dlatego też nie jestem całkiem przeciwko nim, może to być dobry rezerwuar do obrony przed czarno- beżową zarazą.

 

1."A te gadanie o żydowskim spisku jest tak nudne i miliony razy powtarzane że mi się nawet komentować nie chcę" myśl jak chcesz, ale SPRAWDŹ w różnych źródłach KTO zasiada w elitach, biznesach świata, nie źródłach prawicowych tylko normalnych, nie związanych z polityką. W POLSCE MA RZĄDZIĆ POLAK, w reszcie świata niech sobie szaleją żydzi, w tym problem że żydów większość nie lubi w swoim kraju. A to może o czymś świadczy.

2."Dla mnie Polska w ogóle może przestać istnieć ważne żeby była praca, do tego przyzwoicie płatna i sprawne państwo i nie ważne kto rządzi mogą nawet marsjanie, w sumie i tak nie mam zaufania do polskich władz to wolałbym Niemców czy skandynawów"

-To dlaczego nie wyjedziesz na zachód?? Lewaków cechuje to że robią z całego kraju swój folwark oczywiście pokojowo i wpajając swoją ideę po kryjomu tak że obwinia się opozycję i wmawia że to nie tolerancyjna ciemnota. Ty po prostu chcesz normalnie żyć, jeśli nic nie czujesz do kraju to dlaczego jeszcze tu jesteś, tym bardziej że mamy otwarte granice.(wiem dlaczego, nie pisz ;) )

3. Narodowcy, są różni, spokojni-agresywni. Po "ostrej" wypowiedzi pewnego kibola w jednej stacji TV mówił coś o żydach i kraju, więc jednak jakieś zabarwienie narodowe jest, tym bardziej że "żarli" się z "lewakami" z opuszczonej "budy" jak dwa psy co czyni prawica z lewicą. A że agresywni? w końcu to ONR. Poza tym media na siłę zwalają wszelaką winę na pochód, nigdy nie bieżę się pod uwagę tego że to może te "lewaki" z "budy" zaczęli rzucać a nawet słyszałem w TV państwowej że tak było. Ale media napiszą "pochód narodowców, są zamieszki i zadymy" Nie ważne kto zaczął czy prowokował, jeśli piszą narodowców to bezgranicznie wiadomo że to oni bo tak media kreują rzeczywistość, np. Kaczyński coś powie to sondaże (niby) spadają. To jest chora propaganda Goebelsa. Słyszałem dziś: dwóch ziomków z pochodu dostało prace społeczne, pomyślałem: "dobrze! musimy budować wielką Polskę" co nie oznacza to zabarwienia negatywnego do narodowców. A tak poza tematem to porozmawiałbym sobie konkretnie do telewizji z jednym sprzedajnym dziennikarzyną. Po czym poznać karierowicza? że owija w bawełnę, Korwin jedzie prosto z mostu i za to nazywają go wariatem. A króluje teatr dla "ciemnej masy" który za plecami sprzedaje od ćwierć wieku, ale że już wszystko wyprzedane to zadłuża się naród i podwyższa podatki na potrzeby wykreowanego kryzysu z KTÓRYM SIĘ W UE NIE! WALCZY. CO ROBIĄ ŻEBY GO ZWALCZYĆ???? zadłużają kraje. Dlaczego?? bo zamiast zniżyć podatki i stymulować rynek (rolnictwo POTRAFIĄ kontrolować do bólu) to łatwiej lewakom po kryjomu brać pieniądze na koszt społeczeństwa. Skoro "lewacy" cenią wolność, patologie, "odmieńców" i kasę a maja za nic kraj. TO PO CO SIEDZĄ JESZCZE W TAK ZASYFIAŁEJ POLSCE? jeśli mają cały świat

 

4."Ale żeś wymyślił z tym że przez Donka ludzie popierają skrajna prawicę, przecież to idiotyzm rządziło SLD, PiS poparcie byłoby podobne bo przecież te partie też są niedostatecznie narodowe"

Nawet w stronniczej TV tak mówili!

"Kiedyś marsze miały po kilkadziesiąt, kilkaset osób. Teraz idzie ich tysiące" Co takiego mówili, i to jest prawda bo sam też to zauważyłem. (sztuczny) kryzys i sprzedajne rządy rodzą skrajną prawicę, nie wiem gdzie uczyłeś się historii. A skrajnej prawicy jeszcze chyba nie ma na listach wyborczych.

W Grecji np. Złoty Świt zyskał pierszy raz 21 posłów na 300 choć np. w 1996r. mięli 0,07% głosów. Dlaczego tak wzrośli??

Jakie rządy mają w Grecji???

 

-- 13 lis 2013, 15:25 --

 

NArodwcy tak jadą po komunie, a prawda jest taka że wtedy mieliśmy przynajmniej jakiś własny przemysł, Jak już się państwo zadłużało to poświęcało to inwestycje i wykup patentów (ursus,fiat - wyszło jak wyszło, ale było przynajmniej polskie) teraz bierzemy tylko kredyty konsumpcyjne, na dodatek w nie swoich bankach, bo nie ma już banków polskich i wszystko zasila obce kieszenie, zapierdalamy dla Niemca jak Führer se wymażył, ale o tym się nie mówi...

Tamta polska była bardziej narodowa niż współczesna.

 

To dlaczego nie zrobić rządów narodowo demokratycznych???

Połoczone dwa w jedym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie zrobić rządów narodowo demokratycznych???

Generalnie demokracja to takie XXI-wieczne "opium dla ludu". Bo taka prawdziwa demokracja jest nierealna. Demokrację postrzegam jako "głos większości", a to co my mamy to "głos tych przy korycie"... Prawdziwą demokrację widzę tak, że każda kwestia jest "konsultowana" ze społeczeństwem, wybierana przez nie. Czyli na przykład - zamiast miesiącami męczyć temat "aborcja - tak czy nie" w sejmie, to: powszechne głosowanie. Każdy obywatel opowiada się za którąś z opcji. Opcja wybrana przez większość "wygrywa". Szybko, prosto - sprawa rozstrzygnięta w jeden dzień. Tylko że to nawet w dobie dość powszechnego dostępu do internetu nie jest w 100% wykonalne. Zawsze znajdzie się ktoś kto jest za stary żeby ogarnąć obsługę komputera, ktoś zbyt chory żeby głosować, i tak dalej... Ja nie uważam żeby gdziekolwiek na świecie panowała demokracja. Wszędzie są dyktatury, jedynie mniej lub bardziej zamaskowane pod tym hasłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W POLSCE MA RZĄDZIĆ POLAK, w reszcie świata niech sobie szaleją żydzi, w tym problem że żydów większość nie lubi w swoim kraju. A to może o czymś świadczy.
Są kraje gdzie Żydów na pewno nie ma w rzadzie np w krajach arabskich, islamskich ale gdyby nie ropa to by tam piach gryżli z głodu. Brak Żydów we władzach nie gwarantuje powodzenia ekonomicznego, wręcz odwrotnie jest dlaczego sporo Palestyńczyków woli żyć w Izraelu niż autonomii, nie dlatego że kocha żydów tylko to bogatszy, sprawnie rządzony kraj a nie ta chora autonomia która nie wiadomo na co przejada te miliardy światowych dotacji.

Ą żyje w Polsce ze względu na to że mogę tu za darmo mieszkać i nie umiem na dobrym poziomie żadnego języka obcego, żyłem parę lat na obczyźnie ale wolałbym aby zachód przyszedł do nas niż ja mam tam jeździć, zresztą po otworzeniu granic UE przez najazd Polaków sytuacja pracowników fabryk czy budów znacznie się pogorszyła, bo Polacy wszystko potrafią zepsuć.

4."Ale żeś wymyślił z tym że przez Donka ludzie popierają skrajna prawicę, przecież to idiotyzm rządziło SLD, PiS poparcie byłoby podobne bo przecież te partie też są niedostatecznie narodowe"

Nawet w stronniczej TV tak mówili!

Nie jestem fanem Donka ale tez nie obwiniajmy go wzrost sił narodowych, no i kryzys to też nie jego wina choć na pewno mógł to lepiec rozegrać. To jasne że młodzi sfrustrowani bezrobociem, niskimi płacami, słabym państwem szukają pocieszenia w skrajnych nurtach, ci niezadowoleni mało patriotyczni uciekli na zachód a patrioci czy pseudopatrioci chcą zmian w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie ma buntu emerytów, oni to mają przechlapane.

Emeryci są schorowani, starzy nie mają siły i energii, choć niektórzy futurolodzy pisali o buntach dziadków w przyszłości gdy będzie ich ogrom i będą mocno wykluczeni społecznie, bez emerytur albo jeszce niższymi niż dziś. Dziś emeryt stęka że emerytura mała, a z drugiej się cieszy że pewna jednak a z pracą to nigdy nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie ma buntu emerytów, oni to mają przechlapane.

Emeryci są schorowani, starzy nie mają siły i energii, choć niektórzy futurolodzy pisali o buntach dziadków w przyszłości gdy będzie ich ogrom i będą mocno wykluczeni społecznie, bez emerytur albo jeszce niższymi niż dziś. Dziś emeryt stęka że emerytura mała, a z drugiej się cieszy że pewna jednak a z pracą to nigdy nie wiadomo.

Ale jak TV Trwam nie weszła w jakiś tam zestaw programów w telewizji to przez moją mieścinę przepędziło się całe stado pomarszczonych siwulców :twisted: Transparenty mieli, w bębny walili, chyba z godzinę śpiewali "Nie oddamy waaaam, telewizji Trwaaaam...!" :D

 

Ciekawe o co my się będziemy buntować w tym wieku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna dobra rzecz wynikajaca z tego marszu to spalenie tej pedalskiej teczy, ktorej miejsce nie jest na pewno na takim placu. Ponoc sama tecza kosztowala 64 tys zlotych (zgadnijcie czyje to pieniadze, tak, nasze-podatnikow). Oczywiscie zapowiedziano juz odnowe tego szitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni do tych debili strzelać ostrą amunicją

 

Od czego jest RG-42 ewentualnie F-1 :mrgreen:

stryker12-7.jpg

saiga12isp02eu7.jpg

idealne by pacyfikować *_*.

 

A tak na poważnie,wątpię by tłum się rzucił na policje w przypadku użycia ostrej ammo,raczej panika by wybuchła i ludzie sami się staranowali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_man - No to strasznie logiczne zniszczyć coś tylko po to, żeby to było odnowione ponownie za pieniądze podatników. Ludzie którzy swoją niechęć przelewają na demolowanie czegokolwiek to zwykli kretyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpendicular, nie. Dobrze, ze to gowno zostalo zniszczone. Ja rozumiem, orientacje seksualne sa rozne, ale po co to obnosic i stawiac jakies pomniki w postaci gownianej teczy i to na Placu Zbawienia? To, ze pani prezydent chce przywrocic to cos to juz inna kwestia. A jesli chce przywrocic to moze chociaz w jakiejs innej tematyce? Barwy narodowe bylyby dobre.

 

-- 14 lis 2013, 00:12 --

 

Purpendicular, nie. Dobrze, ze to gowno zostalo zniszczone. Ja rozumiem, orientacje seksualne sa rozne, ale po co to obnosic i stawiac jakies pomniki w postaci gownianej teczy i to na Placu Zbawienia? To, ze pani prezydent chce przywrocic to cos to juz inna kwestia. A jesli chce przywrocic to moze chociaz w jakiejs innej tematyce? Barwy narodowe bylyby dobre.

 

-- 14 lis 2013, 00:13 --

 

Sory, Plac Zbawiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×