Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, bezniczego napisał:

To ta szatańska zmyłka trwa już u mnie wiele lat i nie zmieniła się pod wpływem sakramentów. Jak to wytłumaczysz? I jak wytłumaczysz to, że przez chorobę nie jestem w stanie iść do pracy i nie mamy z mężem pieniędzy na życie? Jak mam chcieć żyć i czerpać z niego radość skoro wkrótce nie będę miała co jeść i za co zapłacić rachunki?

A wierzysz, że on może zmienić Twoje życie? Jezus powiedział "Niech Ci się stanie według wiary Twojej". Czy dziękujesz mu za to, czego doświadczasz? Czy wierzysz że z Twojego nieszczęścia Bóg wyciągnie dobro? Czy wierzysz? Wiara jest kluczem. Ja nie wiem jak On chce pokierować Twoim zyciem, ale wiem, że jeżeli oddasz mi swoje życie on Cię wyprowadzi z Tego. Fakt, w życiu jest cierpienie, doświadczamy zła, ale jeżeli wiemy, że On jest, że on troszczy się o nas to jestem spokojna. "chleba naszego powszedniego daj nam DZISIAJ'. Polecam Ci konferencje Ojca Witko. Jest dobrym pasterzem ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, UleczonaprzezBoga napisał:

A wierzysz, że on może zmienić Twoje życie? Jezus powiedział "Niech Ci się stanie według wiary Twojej". Czy dziękujesz mu za to, czego doświadczasz? Czy wierzysz że z Twojego nieszczęścia Bóg wyciągnie dobro? Czy wierzysz? Wiara jest kluczem. Ja nie wiem jak On chce pokierować Twoim zyciem, ale wiem, że jeżeli oddasz mi swoje życie on Cię wyprowadzi z Tego. Fakt, w życiu jest cierpienie, doświadczamy zła, ale jeżeli wiemy, że On jest, że on troszczy się o nas to jestem spokojna. "chleba naszego powszedniego daj nam DZISIAJ'. Polecam Ci konferencje Ojca Witko. Jest dobrym pasterzem ❤️

Idąc tym tropem ludzie, ktorzy w niego wierzą są spokojni i szczęśliwi. Znam ludzi wierzących tak jak Ty i też im Bóg co chwilę serwuje jakieś cierpienie np samobójstwo w rodzinie, nieuleczalna choroba. Gdzie tu troska nad tymi, którzy w niego wierzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odpowiedź dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, bezniczego napisał:

Idąc tym tropem ludzie, ktorzy w niego wierzą są spokojni i szczęśliwi. Znam ludzi wierzących tak jak Ty i też im Bóg co chwilę serwuje jakieś cierpienie np samobójstwo w rodzinie, nieuleczalna choroba. Gdzie tu troska nad tymi, którzy w niego wierzą?

Wiesz, rozumiem Cię. Mam za sobą samobójcza śmierć taty kiedy miałam 4 lata, ucieczkę siostry z domu gdy miałam 7, nerwicę, która trwała 12 lat i jedno poronienie. Wiele lat żyłam w buncie. Myślałam, że Bog mnie prześladuje, ba, wręcz że jest zły! A to nieprawda. Bóg nie jest twórcą zla, choroba weszła na świat przez szatana. I Bóg dopuszcza nasze choroby. Dlaczego? Czasem sama sobie zadaje to pytanie i ciągle go pytam dlaczego tak jest. Wiem też, że często ludzie sami wybierają śmierć (samobójstwo) to na pewno nie jest wola Boga! Ale mamy wolną wolę i możemy wybrać . Kiedyś już miałam naprawdę dość to przestałam się buntować i powiedziałam Boże zrób coś bo ja sama sobie nie poradzę. Poddałam się mu po prostu, schowałam się w Jego ramionach. I on mnie uratował. Moje życie to nie suche fakty. Nie chcę Cię mówić że źle myślisz, nie. Chce Ci powiedzieć jak było ze mną. A Ty zrobisz już z tym co zechcesz ❤️ wiedz, że Bóg nie ma względu na osoby i skoro zmienił moje życie, zmieni i Twoje. Tylko czy chcesz? Niech Cię Błogosławi ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi