Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Slayer

Użytkownik
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 1. Witaj Lordzie! Długo Cię nie było,jak twoje samopoczucie?
 2. Piszę tylko co zaobserwowałem,po tym co powiedziałem lekarce też pierwsze co powiedziała to...mirta.Może jestem wyjątkiem,który od 20 lat siedzi w tym całym gównie i się męczy.
 3. Miałem te same objawy co Ty od samego przebudzenia tak że coś w tym jest co piszesz. Pozdrawiam!
 4. Witam! Dziś byłem na wizycie,lekarka stwierdziła że mirta może u mnie powodować brak działania paro i mam wracać po kilku miesiącach do miansy.Też mi się coś wydawało że coś może powodować słabe rozkręcanie się paro.Po zwiększeniu dawki mirty na 30mg. to się jakoś zaczęło srakać.
 5. Normalnie ręce opadają,niech ona sama to sobie zeżre. Co Ty na to jej odpowiedziałeś?
 6. Witaj! Jak długo Tobie się rozkręcało paro za każdym razem tak że było choć troszeczkę lepiej?Nie pytam kiedy Cię paro wyrwało z butów tylko po jakim czasie było choć trochę znośnie.
 7. Wiesz Bracie,na paro 20 już było tak fajnie,że coś mnie na kusiło kupić paczkę fajek,kolejny dzień i kolejny dzień znowu paczka fajek i tak przez miesiąc i coś się zesrało z działaniem paro.Dzwoniłem do lekarki kazała zwiększyć do 30. "Tak fajnie żarło i zdechło" i tak mi się coś widzi ,że przez te fajki. Pozdro!
 8. Można później tą perazinę bezpiecznie odstawić,czy mogą się pojawić jakieś sensacje?
 9. Dziś jestem 4 dzień na 30 paro,męczą mnie nudności i brak apetytu.Ratuje się benzo oraz perazinem 50. Może ktoś odpowiedzieć przez jaki czas można brać ten perazin 50 tak żeby nie poryło mi mózgu?Z tego co wiem to lepiej unikać neuroleptyków. Pozdrawiam!
 10. 20 brałem przez 43 dni,teraz 3 dzień na 30. Przy wkręcaniu 20 nie było takich sensacji,dopiero teraz przy 30.
 11. Czekać i spróbować to jakoś przetrwać,ale dla spokoju zadzwoń do lekarza żeby się uspokoić. Ja też od 3 dni mam zwiększone z 20 do 30 i też nie jest ciekawie,też mam mdłości,brak apetytu chociaż czuję głód.Trzeba to jakoś przetrwać,ale jest bardzo ciężko. Pozdro i trzymaj się!
 12. Witajcie! Czy może się ktoś wypowiedzieć czy palenie papierosów może negatywnie wpływać na działanie paro?
 13. Dziś się czuję PASKUDNIE,nawet nie wiem jak to inaczej opisać.
×