Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

sandy_

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 1. @wiejskifilozof przydał się Google żeby sprawdzić co to za pan ten Jeremy, heh. W sumie trochę smutne że człowiek czasem taki samotny że rzuca się na pierwszego kto okazuje uczucia i zrozumienie, nawet jeśli tamten bierze za to 120 zł/h. Chyba terapeutom i lekarzom łechce to jednak trochę ego. Chyba Stasiuk opisywał w którejś książce historię więźnia w zakładzie karnym, który u swojej psycholog, kobiety nieatrakcyjnej i zaniedbanej, widział tą satysfakcję że jest obiektem marzeń i fantazji. I wiedziała że nigdy by nie była seksbombą dla tylu facetów w innej sytuacji.
 2. sandy_

  Cześć forumowicze

  Cześć @horror_iluzji, cześć @utrapienie. Muzyka dobra na wszystko - nostalgiczna z młodości wczesnej czy dalszej, która przenosi na chwilę do starych dobrych czasów. Albo swing, retro i jazzy żeby zrobić sobie mikro klubokawiarnię, albo szlagiery z radyjka żeby było swojsko i przyjemnie po dawnemu. Wszystko co pokieruje ten rozklekotany wóz na dobrą drogę.
 3. sandy_

  Wiara czyni cuda

  @Zbawiona dzięki Jezusowi do pozazdroszczenia mieć taką perspektywę co Ty. Niektórzy próbują wielokrotnie i nic z tego nie wychodzi. Przy silnych wahaniach nastroju i lękach to heroiczne przychodzić co tydzień na mszę, iść do spowiedzi, modlić się codziennie. A każda następna porażka po kolejnej podjętej próbie jest bardziej gorzka.
 4. sandy_

  Cześć forumowicze

  Dzięki @agat 7 i ja też zapraszam jak będziesz chciała pogadać.@Heledore tak, ale nie lubię myśleć o sobie jak o pojemniczku na leki. Nie lubię sprowadzać ludzi do organizmów którym trzeba wyregulować i uzupełnić, chociaż od lat jestem tak uczona. Chociaż wiem że w wielu przypadkach tak właśnie jest i dobrze że jest to takie skuteczne. Ale z natury nie jestem naukowcem, taki światopogląd do mnie nie przemawia. CHAD to zawsze nietuzinkowi ludzie, co czytam jakąś biografię wybitnego człowieka to okazuje się że chorował na CHAD. Ostatnio: Jeremi Przybora, najpiękniejsza polszczyzna w powojennej Polsce
 5. sandy_

  Cześć forumowicze

  Dziękuję wam @Uki @Heledore @Śmiercionauta @cynthia @Ka03@agat 7 za to miłe przywitanie. Dobrze wiedzieć że jest nas więcej. Serio dużo mi to daje, odnajduję siebie i swoje cv w innych ludziach a jestem tu tylko chwilę.
 6. sandy_

  Cześć forumowicze

  Coś o sobie...ślązaczka, mężatka po 30stce, depresantka od lat. Problemy typowe dla tych którym choroba dokucza długi czas ale w mniejszym stopniu. Plus życie połamane na drobne kawałeczki. A ty Heledore, z czym tutaj jesteś ?
 7. Cześć wszystkim, zwłaszcza tym którzy codziennie witają nowe osoby i nie przestają tego robić :-)
×