Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze awatary


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój obrazek to ścierwojad. Ptak nielot z serii gier RPG Gothic, ma kilka gadzich cech. A teraz cytat z encyklopedii:

 

Nie stanowi dużego zagrożenia, a atak poprzedza charakterystycznym, ostrzegawczym okrzykiem, dając bohaterowi dość czasu na wycofanie się. Żyje w grupach od trzech do siedmiu osobników. Rzadko spotyka się pojedyncze osobniki. Rodzą się z jaj, które można zjeść. Mają bardzo pożywne mięso. Ścierwojady są bardzo powszechną zwierzyną łowną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ponysona, efekt fascynacji pewnym fenomenem tego dziesięciolecia, jakim jest My Little Pony: Friendship Is Magic. Jest to prezent od koleżanki na święta.

Idź, precz!

 

Co do mojego avatara, to wybrałem Billa Cyferkę (Cipher) z Gravity Falls, który jest demonem, który to potrafi kreować rzeczywistość, jak mu się podoba i wnikać w sny, zmieniać je, zaglądać w wspomnienia, wykradać je, zna przyszłość, wie wszystko. Jest stworzony na podstawie słynnej piramidy z okiem, symbolu Zakonu Iluminatów, którzy pragną tego samego. Chciałbym być takim "pół-bogiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×