Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aborcja


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni przede wszystkim dobrze to zweryfikować, natomiast to wszystko idzie ze wzrostu podatków i z kredytów ktore panstwo zaciaga. Czyli jak zwykle za niedopracowane pomysły zapłaci przecietny Polak.
Przed Pisem też za wszystko płaciliśmy, teraz chociaż coś się zwróci. :mrgreen:

Wątpię. Ekonomii nie oszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś popierałem feministki.W ich walce o równe status,o prawo do aborcji,antykoncepcji.Ale,gdy dowiedziałem się,że w Szwecji panie.Nie chcą karania muzułmanów za gwałty na nich,szybko zrozumiałem.Że mogę się mylić.Feministki popieram,jeżeli chodzi o laickość,demokrację.Ale,nie islam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam to forum jakiś czas po tym jak w styczniu złożone ciezkie wady genetyczne dziecka i zagrożenie mojego życia w 5 miesiącu ciąży zmusiły mnie do aborcji, musiałam mam 2 dzieci a ten malec nie miał szans na samodzielne życie a ja byłam bliską walki o przeżycie i do póki tego nie przeżyłam mówiłam NIE aborcji dziś moje dzieci nie miały by matki, więc nie generalizujmy w temacie aborcji bo życie naprawdę potrafi zaskoczyć Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że PIS nie wprowadzi całkowitego zakazu.Amen.

 

 

 

sam jestem ciekawy ... nie wiem co o tym sądzić ( całkowity zakaz ) , temat jest tak trudny i zawiły pod każdym względem ,że nawet jako katol- fanatyk ciężko mi sie określić na 100%

Ale Ty jesteś normalny w swym,jak to mówisz fanatyzmie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×