Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aborcja


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Kaczyński po raz kolejny pokazał że przedkłada ideologię nad pragmatyzm. Aborcji od tego nie ubędzie co najwyżej wzrośnie turystyka aborcyjna i podziemie aborcyjne. Nie dość że mamy stare i schorowane społeczeństwo to jeszcze teraz wzrosną koszta leczenia zdeformowanych, upośledzonych dzieci jakby nasza służba zdrowia nie miała dość problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński: będziemy dążyli, by kobiety rodziły nawet dziecko mocno zdeformowane

http://www.tvn24.pl/porod-nawet-gdy-dziecko-jest-skazane-na-smierc-zdeformowane,683398,s.html

 

:?:?:-|:-|

Pewnie prezes zaś dostał za mocny opier***** od Fiony że karma nie ta,że skarpetki zostawia gdzie popadnie,że ona nic tylko pierze :mrgreen: to i jaro zemścić się musi na płci kobiecej jak to amfce mawiał.

 

Zwracałeś uwagę Arhol, że się niezbyt zachowuję. To teraz zwróć sobie uwagę ( moderujesz).

 

Przypominam, tematem jest aborcja.

 

:angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie ma iwaa szkoda,ale dobrze są inni.Jak Carlos,czy NN4V,co do Prezesa Z Pełnym Uszanowaniem :mrgreen: to,on jest między młotem a kowadłem.Czy poprzeć fanatyków i zakazać aborcji,czy nie ruszać ustawy.Bo jak Carlos fajnie zauważył są wyjazdy za granicę.A Polacy,to nie tylko katolicy.

 

A ja jestem za prawem do aborcji,płodów zdeformowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko aborcja niszczy zarodki :nono:

 

"Obecnie przepisy zezwalają na zapłodnienie sześciu żeńskich komórek rozrodczych. Więcej zarodków można utworzyć, gdy kobieta poddająca się procedurze in vitro ma ponad 35 lat lub gdy są ku temu wskazania - współistniejąca z niepłodnością inna choroba albo wcześniejsze dwukrotne, nieskuteczne leczenie metodą zapłodnienia pozaustrojowego."

 

Przechowywanie zarodków 5 lat, to koszt 1300 PLN

 

czy współczujemy matkom mrozaczków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E,tam :D tylko w jednym dziale razem piszemy.A iwaa jakoś odeszła.A podobne poglądy się przyciągają :mrgreen:

Salir,ale nie piszmy już tak.Bo to spam ;)

Tosia, ja jestem za in vitro.Podoba mi się ten projekt,choć jest drogi.I wielu ludzi,to bariera.

 

Już nie pierwszy raz czytam, że tęsknisz za iiwaa więc stwierdziłam fakt, poza tym za mną nikt nie tęskni nawet pies z kulawą nogą więc jestem nieco zazdrosna :-|:lol::P Koniec spamu :mrgreen:

 

Zgadzam się ja też jestem jak najbardziej za in vitro :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusyjne :smile: ale dziecko urodzone bez jelit czy układu moczowego.Nie ma szans na normalność.

 

A Ty masz szansę na normalność?

 

A zabieg in vitro w obecnej formie jest zabiegiem nieetycznym.( zamrażanie i uśmiercanie zarodków i za to należy się kara śmierci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele wad rozwojowych które powstały w czasie ciąży można leczyć i widziałam takie dzieci...mój syn urodził się z wadą układu moczowego, dało się zoperować ale nerka jedna już nigdy nie będzie w pełni zdrowa. Walka była o to aby ją zachował i aby pracowała i na razie sukces jest. Widziałam dzieci które robiły kupki przez brzuch ale miały w planach kolejne operacje aby mogły prowadzić w miarę normalne życie. Widziałam dziecko, które urodziło się z nie zrośniętym przełykiem z żołądkiem, zoperowano w pierwszej dobie życia. Więc medycyna jest na takim etapie gdzie jest w stanie pomóc w wielu przypadkach i niech ratuje i pomaga ale są wady w których niestety nie jest w stanie na chwilę obecna i skazywać na cierpienie takie dziecko...nie umiałabym patrzeć co nie zmienia faktu, że decyzja o aborcji jest jeszcze trudniejsza i trzeba jakoś dalej z nią żyć choćby to była najrozsądniejsza decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E,tam :D tylko w jednym dziale razem piszemy.A iwaa jakoś odeszła.A podobne poglądy się przyciągają :mrgreen:

Salir,ale nie piszmy już tak.Bo to spam ;)

Tosia, ja jestem za in vitro.Podoba mi się ten projekt,choć jest drogi.I wielu ludzi,to bariera.

 

Już nie pierwszy raz czytam, że tęsknisz za iiwaa więc stwierdziłam fakt, poza tym za mną nikt nie tęskni nawet pies z kulawą nogą więc jestem nieco zazdrosna :-|:lol::P Koniec spamu :mrgreen:

 

Zgadzam się ja też jestem jak najbardziej za in vitro :great:

 

Salir,jak odejdziesz będę tęsknił :D jesteś z tych mądrzejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Motio dyskutuj na poziomie,jak dorosły facet,ja poglądów nie zmienię.Mimo,ataku ze strony fanatyków katolickich.

 

Zresztą fanatyków w postaci Motio i Wołodi,nie mam zamiaru czytać.Bo szkoda nerwów.

 

Wiejskifilozofie, czy zgadzasz się na poziom dyskusji w którym liczyć się będą argumenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×