Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk


pralka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Depresja zdiagnozowana została u mnie prawie 3 lata temu po próbie samobójczej.Szpital, leki ,terapie i jakąś cześć pracy nad sobą mam już za sobą.Wiadomo nie jest idealnie mam gorsze i lepsze dni ale puki co utrzymuje się wszystko w normie ale nie po to tu piszę .

Mam problem z rozróżnianiem u siebie decyzji podjętych tak jak by przez lęk to znaczy chodzi mi o to np. Czasem nie wiem czy decyduje się nie wychodzić z domu dlatego bo nie chce czy dlatego ze wmawiam sobie ze mi się nie chce a tak naprawdę się boje wyjść.

Ma ktoś z was taki problem ? Czy w ogóle można zrozumieć o co mi chodzi ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozróżnianiem u siebie decyzji podjętych tak jak by przez lęk to znaczy chodzi mi o to np. Czasem nie wiem czy decyduje się nie wychodzić z domu dlatego bo nie chce czy dlatego ze wmawiam sobie ze mi się nie chce a tak naprawdę się boje wyjść.

Ma ktoś z was taki problem ? Czy w ogóle można zrozumieć o co mi chodzi ?:P

 

No ja tak ostatnio mam że kiedy czuję sie lepiej to chce robić rzeczy jak dawniej tzn spotykać sie ze znajomymi, wychodzić właśnie z domu, być aktywnym jak dawniej, zwłaszcza jak przyjdzie sobota tak jak dziś to mnie nosi żeby wyjść do knajpy czy na disco jak kiedyś i też nie wiem czy sobie coś wmawiam czy nie bo wiem że mam mieszane stany ,,raz na górze i zaraz w dół"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×