Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


Illse

Rekomendowane odpowiedzi

Unikalny,

owszem rozumiem o co ci chodzi tylko ze to tak nie działa i nie ucz mnie pisać na forum bo to było typowo złośliwe z Twojej strony,

ja tez tak mówiłam przez całe życie jak ty ,z ta różnicą , ze jak poznałam jego to wszystko co mówiłam innym straciło sens, wcześniej się zamykało etap życia , sp0rzątało i wchodziło w nowy, tym razem j4st6 inaczej, a jeśli idzie o ten szacunek to nie bądź przewrażliwiony, bo pojechałeś banałami, które dobrze znam i najlepiej jest obdzielać nimi innych, do czasu ,aż tobie zdarzy się taka rzecz ,ze wszystkie te frazesy podawane kawa na ławę nic nie dają i człowiek ciągle cierpi i kończy jak Zygmunt August w końcu,

a o obrażaniu nic tu nie ma moim zdaniem ty pewnie coś znalazłeś bo jesteś złośliwy :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny,

owszem rozumiem o co ci chodzi tylko ze to tak nie działa i nie ucz mnie pisać na forum bo to było typowo złośliwe z Twojej strony,

ja tez tak mówiłam przez całe życie jak ty ,z ta różnicą , ze jak poznałam jego to wszystko co mówiłam innym straciło sens, wcześniej się zamykało etap życia , sp0rzątało i wchodziło w nowy, tym razem j4st6 inaczej, a jeśli idzie o ten szacunek to nie bądź przewrażliwiony, bo pojechałeś banałami, które dobrze znam i najlepiej jest obdzielać nimi innych, do czasu ,aż tobie zdarzy się taka rzecz ,ze wszystkie te frazesy podawane kawa na ławę nic nie dają i człowiek ciągle cierpi i kończy jak Zygmunt August w końcu,

a o obrażaniu nic tu nie ma moim zdaniem ty pewnie coś znalazłeś bo jesteś złośliwy :twisted:

Nie wiesz co mi się zdarzyło, co przeżyłem więc z łaski Swojej nie oceniaj. To, że Ty Sobie nie poradziłaś z tą sytuacja to nie znaczy, że ja lub ktoś inny nie potrafi. Poza tym znanie czegoś ma się nijak do zastosowania tej że wiedzy. Skończ pieprzyć, że człowiek ciągle cierpi takie instalację rób Sobie, nie innym ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zdanie zaczynamy z dużej litery. Po drugie jesteś za mało kumata by zrozumieć moje słowa, przeczytaj to kilka krotnie! Po trzecie trochę szacunku do drugiej osoby która pisze Ci w celu pomocy.

Uwielbiam takie posty... ^^'

A po czwarte jak już pouczasz kogoś co do pisowni, pamiętaj, że pisze się "kilkakrotnie". ;-)

 

Nie bardzo czaję Twoją, Unikalny, i taheli dyskusję, ale w temacie - na miejscu Illsy po pierwsze zastanowiła się zdrowo, czemu to się rozpadło i czy była w tym moja wina, w tym może pomóc psycholog albo po prostu ktoś kumaty z zewnątrz, ponieważ nie wiem, jak Ty, ale ja i moi znajomi w kółko nie dostrzegamy własnych błędów, kiedy pełno w nas emocji.

 

Po drugie oddzieliłabym byłego grubą krechą - nie zaglądałabym do zdjęć, nie słuchała muzyki, jakiej on słuchał, nie podglądała go w sieci.

 

Po trzecie (uwaga, to będzie niepolityczne, co napiszę), skoro chcesz mu skopać tyłek, to może wcześniej spróbuj coś rozpieprzyć, najlepiej coś, kojarzy się z nim, co od niego dostałaś. Rozwal na kawałki, skop, połam. Teraz w Tobie jest kupa negatywnych emocji, czasem takie fizyczne manifestacje pomagają je uwolnić. No i nie są karalne... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny,

a czy ja napisałam gdzies ze człowiek ciagle cierpi, napisałam osobie bo cierpie od prawie dwóchv lat , ty mi wciskasz frazesy, które znam na pamiec tylko one mie nic dają w tym przypadku , do tego momentu sama gada lam ludziom takie frazesy y i było to proste czas leczy rany i tym podobnee banały a teraz nie działa nic i nigdy nie zadziałą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra okej, jak tak pisałaś : ) Musisz jak najmnniej z dnia na dzień o tej osobie myśleć. Wszystkie rzeczy, te najdrobniejsze wywalić i wszystkie miejsca sytuację gdzie odpala Ci się kotwica emocjonalna to właśnie trzeba przekotwiczyć : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×