Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wstyd


Gość Keji

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, to chyba prasa i media zrobiły mi coś z mózgiem. No i rozhisteryzowane lalunie, które jak mają 38 rozmiar buta to histeryzują że kajak. Ostatnio moja znajoma szczupła jak palec o figurze chłopca zakładała dzinsy i jej szlufka poszła. Zaczęła marudzić że ona taka grupa. W końcu nie wytrzymałam i zapytałam: "Skoro uważasz się za grubą to ciekawe co o mnie myślisz?". Zatkało ją i chyba zaczęły jej szare komórki pracować (dziewczyna ma rozmiar ciała 34 a ja 42).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rozmiary to można o kant dupy potłuc, każda kobieta ma inną budowę ciała i nie ma co sugerować się rozmiarem (stawiając tym samym, że zawsze będzie ten sam). Jedna może mieć spore biodra i szczupłe uda/łydki i włazić w 44(spodnie będą powiewać na dole, a na górze będą ok), inna może mieć wcięcie w talii i duże cyce (co też dyskredytuje dobranie np odpowiednio przylegającej koszuli, bo będzie się rozchodzić). Zatem to jak baba wygląda ma chyba najmniejszy związek z rozmiarem jaki nosi.

 

Poza tym 42 to nie jest dużo jak na europejskie standardy, chińskich szmat nie biorę pod uwagę, bo one zawsze kosmicznie małe, a na etykietach mają XXXXXXXXXL, turbo mega wielkie niby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu uśmiechnęła się do mnie pewna dziewczyna; do dziś gdy sobie o tym pomyślę, to mi wstyd, że nie byłem tego godny.

No aż tak nie mam, ale uważam że nie jestem godny posiadania ładnej i mądrej dziewczyny bo zasługiwała by na kogo lepszego, zresztą kto by mnie tam chciał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×