Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wstyd


Gość Keji

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie "metroseksualniści" górą. Teraz to nawet trochę wstyd pokazywać jak wy to nazywacie dywany czy gobeliny. Wokół łyse klaty. Już mało kto pokazuje owłosioną. Jedynie faceci z silną psychiką potrafią to zrobić.

Tak samo było kiedyś z opalenizną - opalone to tylko były służące a damom nie przystawało. Ale jak widać czasy się zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wokół łyse klaty. Już mało kto pokazuje owłosioną.

ja tam na plaży co innego widzę

w ogóle polecam pójśc na plażę jako forma samooceny

bo jak ostatnio byłam, to byly ładne babeczki, szczuplutkie itd, ale były tez tzn solary oraz kobiety o tzw nienachalnej urodzie, co dodalo mi otuchy, że wszyscy jesteśmy różni i że nie jest tak, że wszystkie kobiety są ode mnie ładniejsze, jedna są ładniejsze, inne brzydsze, więc jest ok (ładniejsze /brzydsze wg mojej subiektywnej oceny oczywiście)

a faceci tak samo, są mięsniaki z naoliwionymi łysymi klatami, są panowie owłosieni jak małpy i wielkimi brzuchami i sa po prostu przeciętni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak małpy... mój nauczyciel od judo mi się przypomniał... jeszcze przy nas się przebierał i taką klatę owłosioną miał, właśnie jak taka małpa. :lol:

 

-- 20 sie 2012, 13:44 --

 

i taki to wstydu nie czuł... jak to jest ? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o sobie najwięcej, skrywam w sobie tajemnice. każdy je ma. i dlatego jak mówię o sobie "jestem brzydka" to tylko ja wiem, dlaczego tak sądzę. a wstydzę się tego, by powiedzieć, dlaczego tak się czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi nie przeszło, oj niii... Wciąż mam to uczucie wstydu gdy rozmawiam z ludźmi, szczególnie teraz, jak jest ich multum dookoła. Bo na pewno to co powiedziałam było głupie, a pewnie jeszcze walnęłam jakąś durną minę... Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×