Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co się dzieje?


Lenakij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Od jakiegoś czasu a właściwie od roku nie jest ze mną dobrze. Zachowuje się inaczej niż kiedyś. Na początku myślałam że to przez naukę i nową szkołę w której niezbyt dobrze sobie radziłam. to jest przyczyna mojego zachowania lecz nie główna. Są wakacje, zdałam a dalej czuję się nieswojo. Nie czuje tej radości z wakacji i wolności, za to czuje tęsknotę tylko nie wiem za czym, a także ucisk w klatce piersiowej. Jakoś nie do końca potrafię dogadać się z rodzicami, wiem że ja też nie jestem bez winy czasem zachowuje się nieodpowiednio, ale nie umiem się im zwierzyć, porozmawiać, brakuje mi tego. Czuje że mi czegoś brakuje lecz nie wiem czego. mam też czasem problemy z zaśnięciem. Gdy się kładę mam duży natłok myśli w głowie niekoniecznie są one przyjemne to mnie męczy. Do tego powoli wszystko traci sens to co robię itp, nie mam w ogóle celu, kiedyś miałam go teraz już go nie ma, tak jakby w ogóle go nie było. Powinnam się cieszyć i doceniać że w życiu trafiła mi się prawdziwa niefałszywa przyjaźń na którą mogę liczyć i za to jestem bardzo wdzieczna, ale czuję że brakuje mi czegoś jeszcze jest inaczej. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Chciałabym czuć się jak dawniej, czyli dobrze i odzyskać sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenakij, utrata sensu i celu życia, tęsknota za czymś bliżej nieokreślonym, uczucie ucisku w klatce piersiowej, problemy ze snem, trudności w relacjach z rodzicami, przygnębienie mogą świadczyć o różnych problemach natury psychicznej. Może to kwestia nadmiernego stresu, chwilowego kryzysu, problemów w nauce? Przez Internet można jedynie gdybać, ale nikt nie jest w stanie w 100% napisać, co Ci tak dokładnie dolega. Jeśli chciałbyś porozmawiać z kimś o swoich kłopotach, wizyta u psychologa jest dobrym pomysłem. Wspomniałaś też o przyjaźni, która jest dla Ciebie wsparciem. Może warto o swoich problemach porozmawiać także z przyjaciółką/przyjacielem? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×