Skocz do zawartości
Nerwica.com

myslenie magiczne-jak pokonac?


sheisnervous

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, gdybyś miał myślenie magiczne pisałbyś zupełnie inaczej.

Myślenie magiczne jest okropne i męczące. Mnie towarzyszą natrętne obsesje o różnej treści które hamuje między innymi myśleniem magicznym. Czasem właśnie ono powoduje jeszcze większe obsesje. To co piszesz to chciałabym mieć takie coś . Ja bym to nazwała fantazjowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, gdybyś miał myślenie magiczne pisałbyś zupełnie inaczej.

Myślenie magiczne jest okropne i męczące. Mnie towarzyszą natrętne obsesje o różnej treści które hamuje między innymi myśleniem magicznym. Czasem właśnie ono powoduje jeszcze większe obsesje. To co piszesz to chciałabym mieć takie coś . Ja bym to nazwała fantazjowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psyche właśnie z Panią ekspert do tego doszliśmy że nie mam tego myślenia magicznego tylko chciejstwo spowodowane lenistwem plus fantazjowanie. Nie myślę magicznie wiem że nie mam wpływu na pogodę, nie zaplam światła umysłem, nie jestem czarodziejem itp. tylko oczekuje na cud bo nie chce mi się nic robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psyche właśnie z Panią ekspert do tego doszliśmy że nie mam tego myślenia magicznego tylko chciejstwo spowodowane lenistwem plus fantazjowanie. Nie myślę magicznie wiem że nie mam wpływu na pogodę, nie zaplam światła umysłem, nie jestem czarodziejem itp. tylko oczekuje na cud bo nie chce mi się nic robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się trochę zastanawiać o moim takim jakby magicznym fantazjowaniu. Temat trochę może podobny, więc piszę tutaj. Mam różne fantazje, lubię fantazjować:

 

- o nadprzyrodzonych mocach, czarach

- o wędrówce po górach

- o tym, że pomagam komuś w potrzebie

- o tym, że robię komuś krzywdę

- o zabawie na koncercie muzycznym

- o byciu szczęśliwym dzieckiem

- o wpływaniu siłą umysłu na tworzenie się wszechświatów równoległych

- o katastrofach globalnych, które wywołuję siłą umysłu, lub jestem jedną z ofiar tych katastrof

- o podróżach po wszechświecie

- o podróżach w czasie i do innych wymiarów

- o gwałtownych zjawiskach pogodowych

 

Z czym mogą być związane akurat takie fantazje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×