Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

joaszka, cześć, gdzie ten pobyt? Ja się zastanawiam nad dziennym w Krakowie na Lenartowicza. Jeśli ktoś zna-był-czy-coś, to dajcie znać. Jest źle :<

mnie chcieli tam ulokować ale nie poszłam. słyszałam że tam straszny rygor i niemiła atmosfera... ale nie potwierdzam bo to jednynie pogłoski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Nie zamierzam,lekki wkurw zawsze zagrzewa do walki o lepsze życie,nawet pomimo naszych słabości(Chad) wkurviony chadowiec to tykająca bomba ,ale nie wszyscy o tym wiedzą.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, ja miałam kiedyś ednos i jedyne, co mi z tego zostało, to panika, gdy przekroczę BMI 20, a tak się teraz stało. Marzę o topiramacie :105: Nie dość, że to najbliższy zamiennik lamo, to jeszcze się po nim chudnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, (choć Caricy to już mówiłam), ja na depakinie utyłam z 60 na 72.

12 kuurwa kilo. W trzy miesiące. Nawet mnie nie pytajcie, jak się z tym czuję. Nie mogę patrzeć w lustro. Nienawidzę swojego wyglądu. Nienawidzę siebie.

Depakina odstawiona, niedoczynność tarczycy została.

Kuurwa.

Ja pierdoolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się czuję od paru dni - może być po odstawieniu esci? - mam potworne zawroty głowy. Ale takie, że wzrok mi nie nadąża, gdy odwrócę głowę z lewa na prawo. Dostaję szału. Nie wiem, czy to przez tę odstawkę, czy przez winpocetynę - nie biorę jej dużo, 15mg... Włącza mi się to codziennie po południu. Weszłam dziś do sklepu i ledwo dałam radę.

W dodatku ostatecznie rozstałam się z T.

Ja pierdoleę. Dawno tak chujjowo nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na kwetiapinie nie przytyłaś? Bo na takiej dawce, na ktorej jesteś, to już chyba można. Także to moze było spowodowane nie tylko depakiną (?). Karbamazepina też mogła mieć na to wpływ.

 

Co do zawrotów, to nie pomogę, bo nie brałam tych leków :(

 

Czy T. to terapeuta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się ciśnie słów i pytań,może zadam takie które w tym momencie najbardziej mnie interesuje,czy bierze ktoś z Was lamitrin z depakiną ?jakie macie dawki,i po jakim czasie zaczyna działac depakina?Motam się z tymi moimi dolegliwościami już 16 lat ,od roku biore lamitrin i było super ,nagle wszystko wróciło,kołowacizna ,zawroty głowy ,zachwiania równowagi,przygnębienie , mrowienia , senność ,zaburzenia mowy,krążące wkoło jakieś myśli jak pozałatwiać wszystkie sprawy,kotłuje się to wszystko pod sufitem,święta w łózku praktycznie,wczoraj byłam u psychiatry tego co mi przepisał lamitrin ,po wysłuchaniu stwierdził że mam dziwne jakieś te objawy i nie wie co tu zmienić co dołożyć ,dołożył w końcu depakine .pozdrawiam ,proszę o radę w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę karbę od grudnia 2014 i faktycznie, apetyt jest większy, ale wpłynęło to tylko na to, że nie umiem już głodować. Nie przytyłam, tylko pozbyłam się dziwnych nawyków żywieniowo-głodowych, więc to teoretycznie plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszka, Hej

Te zawroty i dziwne jazdy to po odstawieniu ssri. Mialem tak chyba 2 tygodnie i na koniec zrzut wody i przeszło, nie mila faza bardzo.

 

Konrascik, dzieki za rade. Bede przejmowac sie mniej liczac, ze to efekt odstawienia. Dzis sie przetraszylam bo nie wiedzialam w ogole co sie ze mna dzieje. Ale spoko. Przeczekam. Trwa juz tydzien, moze jeszcze troche się organizm czyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie (chociaż nie wiem czy to w ogóle tutaj powinno paść a nie na ogólnym bo nie jestem pewny czy chad mnie dotyczy i jaki to ma ewentualnie związek z tym) - czy jak coś Was zdenerwuje - nawet w teoretycznie lekkim stopniu - czujecie się jakby was miało rozsadzić od środka? :P Do tego taki dziwny ucisk w klatce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamitrin może powodować nadmierną senność? Biorę prawie 4 tyg, parę dni temu podwyższyłam dawkę do 100 mg, a mam brać 150 mg. Lekarz twierdził, że lamo jest bardziej aktywizująca niż muląca. Ale tak od poniedziałku coś zamulam, coraz bardziej z każdym dniem. Przez 3 tygodnie mało spałam, wszędzie mnie było pełno, nielimitowana energia. Spoko, teraz już tego nie ma, ale jest zamuła. I nie wiem czy to minie? Obawiam się, że to nie wina tego, ze muszę odespać. Potrafię odczuwać nadmierną senność nawet po małych dawkach wenlafaksyny :( ale jako stabilizator, zaczyna stabilizować mi nastrój, mniej też bodźców odczuwam.

 

Ale ktoś z was mial po niej nadmierną senność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz lamo biorę jedynie 1/4 tabletki mirtoru 15 mg, nic więcej. Najgorsze jest to, że np po wszystkich ssri mam nadmierną sennosć, która nie mija z czasem i zaczyna sie od minimalnej dawki :( a z kolei aktywizujace antydepresanty wręcz wywalają mnie w hipo/manię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×