Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

a właśnie, w kinach Silver Linings Playbook (Poradnik pozytywnego myślenia) z głównym bohaterem z diagnozą ChAD, obejrzałem i mam mieszane uczucia, ktoś jeszcze się skusił?

 

Widziałam w kinie zwiastun tego filmu, zanim jeszcze wszedł na ekrany i pierwsze co pomyślałam- "to coś dla mnie", ale niestety nadal nie udało mi się wybrać na niego.

barsinister- czego dotyczą Twoje miesane uczucia? Jak oceniłbyś film?

 

Mam dokładnie takie same mieszane uczucia. Może inaczej bym go odebrała gdyby nie moje CHAD a tak to ogólnie cały ten film jest popaprany. Właściwie nie wiadomo kto tam ma bardziej zryty mózg :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, w kinach Silver Linings Playbook (Poradnik pozytywnego myślenia) z głównym bohaterem z diagnozą ChAD, obejrzałem i mam mieszane uczucia, ktoś jeszcze się skusił?

 

Widziałam w kinie zwiastun tego filmu, zanim jeszcze wszedł na ekrany i pierwsze co pomyślałam- "to coś dla mnie", ale niestety nadal nie udało mi się wybrać na niego.

barsinister- czego dotyczą Twoje miesane uczucia? Jak oceniłbyś film?

 

Mam dokładnie takie same mieszane uczucia. Może inaczej bym go odebrała gdyby nie moje CHAD a tak to ogólnie cały ten film jest popaprany. Właściwie nie wiadomo kto tam ma bardziej zryty mózg :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę szczerze-czy możliwe jest podjęcie studiów, pracy będąc ChADowcem? Jestem ponownie przed wyborem swojej przyszłości. Na razie stoi na studiach zaocznych,ale wszyscy wiemy,jak to bywa. Nic nie jest pewne... :roll:

 

ja zrobiłam studia, byłam w czołówce, zależy od Ciebie i od fazy/ poziomu choroby

musisz chyba ocenić w jakiej jesteś formie

ja na górce brałam na siebie za dużo

a potem była dużżżżżżżżża depresja

 

-- 23 lut 2013, 01:42 --

 

małgosia, girl anachornizm :great::great::great::great:

ja też na górze, na obortach już prawie 2 miesiace

co prawda duze zmęczenie i spadla mi energia

ale w końcu mi się chce

i chyba teraz robię mniej więcej to co inni ludzie - nie prawie 2 razy więcej albo nic

!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę szczerze-czy możliwe jest podjęcie studiów, pracy będąc ChADowcem? Jestem ponownie przed wyborem swojej przyszłości. Na razie stoi na studiach zaocznych,ale wszyscy wiemy,jak to bywa. Nic nie jest pewne... :roll:

 

ja zrobiłam studia, byłam w czołówce, zależy od Ciebie i od fazy/ poziomu choroby

musisz chyba ocenić w jakiej jesteś formie

ja na górce brałam na siebie za dużo

a potem była dużżżżżżżżża depresja

 

-- 23 lut 2013, 01:42 --

 

małgosia, girl anachornizm :great::great::great::great:

ja też na górze, na obortach już prawie 2 miesiace

co prawda duze zmęczenie i spadla mi energia

ale w końcu mi się chce

i chyba teraz robię mniej więcej to co inni ludzie - nie prawie 2 razy więcej albo nic

!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu kochana trochę się mylisz niestety. W naszej chorobie nieubłaganie po górkach przychodzą doły. ZAWSZE!!!

Ja mam remisję przeszło 2,5 roku, czuję się z tym żle, ale pozwala mi to egzystować jak normalny człowiek. Ta remisja to ciut poniżej normy (Ketrel to powoduje)

Tęsknię cały czas za minimalną górką (kto z nas nie tęskni :?: ). Mógłbym to zmienić biorąc tylko Depakin 500, lecz nie chcę, chociaż ciągle walczę z tą pokusą :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu kochana trochę się mylisz niestety. W naszej chorobie nieubłaganie po górkach przychodzą doły. ZAWSZE!!!

Ja mam remisję przeszło 2,5 roku, czuję się z tym żle, ale pozwala mi to egzystować jak normalny człowiek. Ta remisja to ciut poniżej normy (Ketrel to powoduje)

Tęsknię cały czas za minimalną górką (kto z nas nie tęskni :?: ). Mógłbym to zmienić biorąc tylko Depakin 500, lecz nie chcę, chociaż ciągle walczę z tą pokusą :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem w zasadzie na poczatku po 2-3 miesiacach. Nie chcialo mi sie caly czas chowac z lekami.

Paradoksalnie na poczatku mi nie uwierzyla bo taki normalny jestem :D

 

sens,

Trzymaj sie i rownowagi zycze i nie rzucaj sie na zycie odrabiac zaleglosci. Zauwazylem, ze nawet sama fizyczna eksplotacja organizmu dziala na nas depresyjnie. Nie martw sie tez jak chwilowo bedzie gorzej. Taka kolej rzeczy.

U mnie byla to sinusoida nalozona na prosta wznoszaca zmierzajaca do jako takiej stabilnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem w zasadzie na poczatku po 2-3 miesiacach. Nie chcialo mi sie caly czas chowac z lekami.

Paradoksalnie na poczatku mi nie uwierzyla bo taki normalny jestem :D

 

sens,

Trzymaj sie i rownowagi zycze i nie rzucaj sie na zycie odrabiac zaleglosci. Zauwazylem, ze nawet sama fizyczna eksplotacja organizmu dziala na nas depresyjnie. Nie martw sie tez jak chwilowo bedzie gorzej. Taka kolej rzeczy.

U mnie byla to sinusoida nalozona na prosta wznoszaca zmierzajaca do jako takiej stabilnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz komuś powiedziałam,nie zrozumiał. Teraz wiem,że nikomu nigdy nie powiem. Niełatwo jest zrozumieć to,co się ze mną,jako ChADowcem, dzieje... Zawsze łatwiej to wytłumaczyć czymś w stylu ,,mam depresję'' , ,,mam problemy z prochami,alkoholem''...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×