Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

JOSE 2

Użytkownik
 • Zawartość

  261
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Żyjecie tylko tym co piszecie na forum??? Współczuję wam ciecie, większość z was idiotów popełni samobójstwo (czadowcy) reszta zidiocieje. Chcę być zbanowany, z bandą idiotów nie chce mi się już podzielać moimi doświadczeniami. Marwil pedale, cioto i idioto pozdrawiam cię cieciu polaczku. Cała Europa dogada się z Putinem, wy polaczki pozostaniecie sami gówniarze. Będziecie służącymi lub zwykłymi wyrobnikami w Unii Europejskiej. Do zobaczenia w piekle polaczki. P.S. Proszę o zlikwidowanie mego konta administrację forum. Drugie P.S. Robert nie zabijaj ludzi samochodem tak jak masz zamiar i jak wielokrotnie o tym pisałeś. Chyba to coś gorszego niż me obelgi? Żegnajcie ciecie. -- 24 sty 2015, 22:06 -- Żyjecie tylko tym co piszecie na forum??? Współczuję wam ciecie, większość z was idiotów popełni samobójstwo (czadowcy) reszta zidiocieje. Chcę być zbanowany, z bandą idiotów nie chce mi się już podzielać moimi doświadczeniami. Marwil pedale, cioto i idioto pozdrawiam cię cieciu polaczku. Cała Europa dogada się z Putinem, wy polaczki pozostaniecie sami gówniarze. Będziecie służącymi lub zwykłymi wyrobnikami w Unii Europejskiej. Do zobaczenia w piekle polaczki. P.S. Proszę o zlikwidowanie mego konta administrację forum. Drugie P.S. Robert nie zabijaj ludzi samochodem tak jak masz zamiar i jak wielokrotnie o tym pisałeś. Chyba to coś gorszego niż me obelgi? Żegnajcie ciecie.
 2. Tańczący żyłem tam dwa lata, rozumiem Cię. Marwil polskiej wódki nie piję, zbyt często jest fałszowana i rozlewana w garażach. Co do twych wpisów to podziwiam twój intelekt, oby tak dalej. Napisałeś coś o mym wieku - dożyj go jeżeli jesteś chory. Kiedyś Robert pod wpływem alkoholu napisał stek bzdur za które został zbanowany. Jedyną osobą która się za nim wstawiła byłem ja. Napisał tekst nie w naszym dziale. Poszukałem ten wpis i mocno pokłóciłem się z moderatorem tłumacząc, że czadowcy tak mają i jak Robert wytrzeżwieje to znowu będzie chciał pisać. Miałem rację, pisze do dziś. Był już wtedy intelem. Marwil co do operacji które mi proponujesz jestem za, możemy się spotkać. Tylko nie zabieraj z sobą ostrych narzędzi cieciu.
 3. Widzisz cieciu jak łatwo cię sprowokować. Siedzisz na czacie i szukasz ofiar aby im ubliżyć. Gdybyś był chory na czad przechodziłbyś różne fazy tej choroby. W życiu też tak ubliżasz słabszym, którzy wypiwszy ponad miarę gadali głupstwa? Nie sądzę, na czacie szczególnie dla wariatów jakimi jesteśmy możesz wypisywać różne głupstwa. Chciałbym cię widzieć jak prezentujesz się faktycznie i kim jesteś. Twoje wpisy zdradzają, że jesteś osobą, która lubi ubliżać anonimowo obcym ludziom. Nie możesz wziąć na luz???
 4. Robert nie tylko TY!!! Ja wiem na pewno, że życie me skończy się samobójstwem. Wielu sławnych czadowców tak skończyło, opływali w dostatki, byli sławni na całym świecie, nic nie musieli robić tylko się bawić - a mimo to wybrali wolność umysłu jakie daje samobójstwo. Nie mam daru takiego jak Ty aby podzielić się moimi przeżyciami i walką z czad. Zawsze byłem nieśmiały i preferowałem nauki ścisłe. Rodzice bardzo słabo mówili w języku polskim, dlatego ten przedmiot początkowo sprawiał mi najwięcej trudności. Gdyby nie alkohol to dawno byłbym pod ziemią. Kiedyś nie było tych lekarstw które są dzisiaj, więc większość czadowców waliła alko. Co do moich wpisów to lubię prowokować - aby nie było nudno na forum które mimo obelg lubię .
 5. Widać że jesteście niezbyt dorozwinięci.
 6. Idioto polacy to najgłupszy naród w Europie, udający wiarę w bożka nazywanego jakimś Jezusem lub chrystusem. Podobno poczęła go dziewica czyli trzynastoletnie dziecko bez udziału mężczyzny.
 7. Mądrość jak widać nie idzie w tym przypadku w parze z wiekiem Sowo jesteś chory na czad? Jeżeli nie to nie pisz głupstw . Ta choroba potrafi zniszczyć każdego człowieka.
 8. Piszesz jako user na forum dla ludzi nienormalnych - jesteś nienormalny i trzymaj tak dalej.
 9. Cieciu udajesz wilka??? Ciekaw jestem gdzie ty będziesz pracował w wieku 64 lat - moich lat idioto!!!
 10. Ja w tym fachu pracuję już przeszło czterdzieści lat.I nadal pracuję.
 11. Cieciu rzygaj dalej choroba cię wykończy.
 12. Cieciu jesteś polaczkiem, pochwal się.
 13. Ciągnę dalej mą sobotnią opowieść o czadzie. Być może o tym już pisałem, lecz będąc inżynierem mającym jakieś tam stanowisko w depresji nie potrafiłem sklecić kilku zdań, dopóki nie wypiłem kilku drinków. Wtedy dostawałem weny twórczej. Czyli powinienem wpaść w całkowity alkoholizm. Tym bardziej, że w owych czasach nie chodziło się do psychiatry bezkarnie. Jedynym moim lekarstwem był alkohol który aktualnie spożywam. Jeden jedyny raz próbowałem popełnić samobójstwo- po przejściu na emeryturę zacząłem wpadać w coraz głębszą depresję, którą maskowałem przed żoną wychodzącą co rano do pracy. W tym czasie byłem trzykrotnie u psychiatry i zażywałem lekarstwa przepisane przez nich. Przed próbą napisałem list pożegnalny, który mamy do dzisiaj. Zażyłem tyle środków uspokajających (ok.200 tabletek) i będąc sam rano po wyjściu żony do pracy- czyli nikt mnie nie mógł uratować. Żona przyjechała ok. 17-tej i zastała mnie zarzyganego i nieprzytomnego. Po trzech dniach w szpitalu odzyskałem przytomność. Co do mojej małej ojczyzny - Wy polacy szczycicie się czym??? Tym że będąc mocarstwem europejskim, a w owym czasie światowym przez własną i nieprzymuszoną wolę doprowadziliście polskę do rozbiorów??? Doprowadził do tego brak posłuszeństwa królowi, a następnie jego elekcja i związane z tym faktem coraz większe przywileje dla wybierających. Czyli zwykły nieład w państwie polskim. Teraz zamiast szlachty skorumpowanej w dawnych czasach są związki zawodowe, które doprowadzą do ruiny tego ukochanego przez niektórych forumowiczów państewka i tak dążącego znowu do upadku. Na razie strajk górników jest opłacalny - do każdej tony wydobytej przez KW trzeba dopłacać z kiesy państwa przeszło 50 złotych na zbyt wygórowane płace górników. Zresztą to pozostałość po komunie. Emerytury górników też nie mają nic wspólnego ze składkami. Mają największe emerytury pracując tylko 25 lat. Czysty idiotyzm. Dlatego z was się śmieją na całym świecie. A ja lubię prowokować. -- 17 sty 2015, 10:06 -- Nie wiem ile masz lat dziecko, lecz do tych przypadłości nigdy się nie powinieneś przyznawać. Szczególnie przełożonym. Ja udawałem alkoholika w najcięższych stanach mej depresji.
 14. 10/10 ale można z tym żyć - do końca życia... Masz rację, skończyłem aktualnie 64 lata i wiem że do końca mego życia będę szalony. Udało mi się trafić na lekarstwa, które pozwalają mi w miarę funkcjonować. Niektórzy z dawniejszych forumowiczów mieli okazję mnie poznać ponieważ odwiedziłem ich w szpitalu. Sobota - czyli dzień kiedy (NIE ZAWSZE) po ciężkiej pracy od rana piję. To moja tradycja. Pamiętajcie o jednym - czadowiec po wypiciu zbyt dużej ilości wódki (tzw. urwany film) może wpaść w trzy stany. Pierwszy to całkowity smutek połączony nawet z płaczem, drugi stan to całkowita pewność siebie połączona z agresją i robieniem burd, trzeci i niestety niezbyt częsty to zachowywanie się normalne w stosunku do osób trzecich. Co do moich wpisów które krytykujecie - pisałem je w nieświadomości - film mi się urwał. Niektórzy z Was się wymądrzają, lecz nie wiadomo jak będą się czuć po tylu latach czadu. Część z forumowiczów mogłaby być mymi wnukami. Chciałbym podzielić się jeszcze jedną cenną uwagą - moje dzieci i wnuki nie mają czad. Są zdrowe. Co do mojej małej ojczyzny za chwilę.
 15. Robert Śląsk zdobyli po raz pierwszy polaczkowie dawno temu w 1920 roku. po raz drugi ruscy z pomocą zrusyfikowanych Polaków w 45 roku. Część ludności wywieziono do łagrów ruskich. Ty nazywasz się prawdziwym Polakiem? Ci polacy z zaboru ruskiego to ta część narodu najbardziej ciemna i niedorozwinięta. -- 10 sty 2015, 15:50 -- Kocham tych co cierpią
×