Skocz do zawartości
Nerwica.com

22 lata i w oczekiwaniu tej jedynej


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata, wlasnie koncze studia i jak patrze sie tak do tylu to widze ze cale moje zycie to wyczekiwanie ladnej kobiety ktorej sie spodobami i ktora bedzie w porzo. Jest to bardzo trudne zadanie do wykonania. Po pierwsze trzeba spotkac taka dziewczyne - czyli trzeba wychodic do ludzi, chodzic na jakies kola, fakultety, bo przeciez na ulicy lub w autobusie nie wypada zaczepiac dziewczyn. Po drugie z rzeczy 100 lasek w koncu da sie wybrac ta ladna. Dalej - musialbym do niej podejsc, a przeciez jestem osoba znerwicowana. Dalej musiala by byc wolna bez chlopaka. Musialbym jej sie spodobac, a przeciez taka ladna laska ma nonstop adoaratrow wiec konkurencja olbrzymia. Wszystko to zmierza do jednego - aby przejsc przez te wszystkie waskie gardla trzeba miec multum szczescia i rzerze szczesliwych przypadkow. To chyba swiadczy o jednym - od 6 lat czekam na to az wypali kazdy z tych punktow i mam wrazenie ze jescze sporo lat bede musial czekac czy warto? A tym bardziej ze kobiety lubia tych po 30-tce wiec moze dalej warto czekac... do usranej smierci

 

a taka dziewczyna mnie by satysfakcjoowala

http://www.filmweb.pl/person/Emily+Blunt-146102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz że przeceniasz wagę wyglądu u kobiety? Oczywiście Twoja wybranka musi Ci się podobać, ale bardzo często nie można tego określić widząc kogoś pierwszy raz. Jeśli założysz, że tylko ustalony przez Ciebie ideał Cię zadowoli to niestety możesz się nie doczekać...Warto dawać sobie szanse, na rozwój znajomości nawet jeśli początkowo wygląda to tylko na przyjaźń. Tym bardziej, że według badań naukowych jedynie 11 procent związków to związki w których wystąpiła tzw. miłość od pierwszego wejrzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze rzeczywiscie zbyt duzo wage przydzielam do wygladu, ale z drugiej strony nie da sie zaprzeczyc ze przebywanie z dziewczyna bardzo bardzo ladna jest przyjemniejsze niz tylko z bardzo ladna.

 

-- 10 mar 2012, 16:02 --

 

a no wlanie do charakteru rowniez przywiazuje duzo role. i to jest kolejne waskie gardlo w poszukiwaniu partnerki mojego zycia. rozumiem ze wyglad to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może za 20 lat coś z tego co mówisz będziesz i mieć

ale podejście to masz teraz wspaniałe, wg Ciebie chyba każda kobieta leci na kasę i na bajerę :roll:

a jak kasy nie będzie i bajera się skończy to co zostanie??

w ogóle piszesz jakbyś miał 12 lat, nie 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jestes mezczyzna czy kobieta, ale dokladnie tak jest - mialem w swoim zyciu dolki psychiczne i okresy psychicznej rownowagi, i gdy bylem w pierwszych to bylo bardzo ciezko nawiazac relacje z kobietami, gdy zas w drugich kobiety zaczynaly do mnie sie lepic - mial inne podejscie do zycia , do ludzi i to podobalo sie kobietom.

 

-- 10 mar 2012, 18:02 --

 

a juz napewno jak ktos ma osobowosc antyspoleczna to raczej dziewczyny nie znajdzie czyz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przeciez na ulicy lub w autobusie nie wypada zaczepiac dziewczyn.
dlaczego nie? Mój kumpel jechał kiedyś autobusem i spodobała mu się dziewczyna, mówił mi że nie mógł od niej oderwać oczu, wstydził się bardzo, ale jak stwierdził pomyślał tak "a jak to jest właśnie ta jedyna, która będzie przyszłą matką moich dzieci?"

Zaryzykował i podszedł do niej. I prosto z mostu powiedział jej właśnie to co odczuł, że "bardzo mi się podobasz i nie mogłem od ciebie oderwać wzroku, wstydziłem się podejść, ale zaryzykowałem, trudno najwyżej stracę" poprosił ją o numer telefonu i ona mu go dała :smile: Inna sprawa, że potem mu powiedziała, że ma już chłopaka, no ale jakby nie miała to kto wie co by z tego wynikło :mrgreen:

Choć ja nie zdecydował by się na takie coś raczej :roll::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dokładnie. Chociaż najbardziej destrukcyjne są myśli typu "kurde, a jak palne jakąś głupotę i ona mnie wyśmieje" albo "jak ja wyglądam jestem beznadziejny, ona pewnie woli innych facetów niż ja". A przecież zaryzykować nic nie szkodzi i tak pewnie już więcej się nie zobaczy tej dziewczyny, nawet w razie jakiejś wpadki.

No, ale mimo wszystko co innego, o tym wiedzieć, a co innego to zrobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wiocha.pl/501893,Pochwalenie_sie_dupa_w_sieci

 

na takie cos warto czekac nawet do 40-tki

 

-- 12 mar 2012, 19:13 --

 

a narazie bede prawiczkiem dopoki nie spotkam kobiety o takich ksztaltach i o takiej twarzy i ta kobieta bedzie spoko z charekteru i bedzie wolna i ja bede sie jej podobał

 

-- 12 mar 2012, 19:14 --

 

a ile pod ta fotka komentarzy innych facetow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×