Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orgazm


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie masz rację, pono te nasze orgazmy, to przy kobiecych jeno marność, marność, marność.

 

E tam, panowie tez maja wachlarz możliwości... od typów "Kamienna Twarz" - informuje werbalnie, że skończył, inaczej się nie domyślisz - po typ "Zgon" - krzyki, kopanie nogami.

To moje obserwacje. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie! (bo to właśnie głównie o opinię płci pięknej mi chodzi)

Co to właściwie jest ten cały "orgazm"? ;) Bo albo ja czegoś nie doświadczam, albo to nie jest warte zachodu.

Nie chodzi mi o definicję książkową, bo to wszędzie można znaleźć, ale jak WY to odczuwacie.

Jeśli masz faceta to jest raczej do wymiany.

 

nawet nie musi nic specjalnie robić

W sensie?

W sensie leży sobie i ładnie pachnie a facet się siłowo wykazuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie leży sobie i ładnie pachnie a facet się siłowo wykazuje :)

Współczuję partnerki, jakbym miała leżeć i czekać, aż mnie facet ugniecie i włoży, to bym prędzej zasnęła :roll:

 

Biedni jesteście panowie, dla nas to jakby ktoś zrobił reset całego ciała, a dla Was ponoć uczucie jak ulga po dobrym sikaniu :lol: Opinia męska, proszę mnie nie linczować! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie leży sobie i ładnie pachnie a facet się siłowo wykazuje :)

Współczuję partnerki, jakbym miała leżeć i czekać, aż mnie facet ugniecie i włoży, to bym prędzej zasnęła :roll:

 

Biedni jesteście panowie, dla nas to jakby ktoś zrobił reset całego ciała, a dla Was ponoć uczucie jak ulga po dobrym sikaniu :lol: Opinia męska, proszę mnie nie linczować! :mrgreen:

Ej ja nie mówię o totalnym bezruchu, tylko o mniejszym wydatkowaniu energii :)

 

-- 28 mar 2012, 17:44 --

 

nie no, ja tam skutki dobrego seksu odczuwam przez pół godziny - nogi mam niemal sparaliżowane :lol:

Ha! Dokładnie :D. Chodzenie po schodach jest problemem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielonawitolda, w pierwszej chwili zrozumiałam, że lubisz uczucie pustego pęcherza podczas seksu :mrgreen: co kto lubi, jak to mówią :D

 

A miękkie nogi to też całkiem fajna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedni jesteście panowie, dla nas to jakby ktoś zrobił reset całego ciała, a dla Was ponoć uczucie jak ulga po dobrym sikaniu :lol: Opinia męska, proszę mnie nie linczować! :mrgreen:

Nie no jest jednak lepiej, a nie tylko ulga po sikaniu :mrgreen:

 

Mushroom, to po co facet wykazuje się przy kłodzie?

No nawet niekoniecznie przy kłodzie ale większość pozycji ustawia faceta jako stronę aktywną, więc siłą rzeczy się więcej zmęczy i straci więcej energii. Nie żebym ja na taki stan rzeczy specjalnie narzekał ale co fakt to fakt :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×