Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orgazm


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

No więc od razu piszę że całego nie widziałem, przypadkiem natrafiłem na ten dokument, a raczej jego końcówkę :mrgreen:

W dokumencie była kobieta na oko 50 lat, pani profesor która publicznie się masturbowała i opisywała jak to robić w międzyczasie. Z tego co mówiła to można mieć orgazm z wytryskiem i bez wytrysku (mówię tu o kobietach cały czas!). Finałem jej pokazów był właśnie orgazm z wytryskiem, siedziała sobie grupka osób i to oglądała i później zdawała relację do kamery na temat tego co widzieli, tej technice masturbacji itp. Wspomnę tylko że poruszyła też istotny według niej temat mięśni kegla i używała jakiegoś przyrządu służącego to ćwiczenia właśnie tych mięśni, według niej jest to jedna z kluczowych spraw. Następnie była pokazana kobieta która potrafi się doprowadzać za pomocą myśli do orgazmu. Znajdowała się bodajże w rezonansie magnetycznym i w tym czasie grupa lekarzy(neurologów) zajmujących się tą tematyką monitorowała jej mózg. Gdy się doprowadzała do orgazmu to podnosiła rękę i na tym rezonansie jej mózgu były wyszczególnione pewne aktywne w tym czasie części mózgu, które jak się potem okazało u kobiet mających "klasyczny" orgazm są takie same. Kolejną poruszaną tematyką był tytułowy "punkt G" odkryty 40 lat temu. Wypowiadał się lekarz(chirurg plastyczny) zajmujący się zawodowo powiększaniem a raczej wstrzykiwaniem (chyba botoksu, ale głowy ani innej części ciała sobie uciąć nie dam) i przez to powiększanie punktu G. Opisywał tam jak to w większości pozytywnie wpływa na jakość życia kobiet i przeżywane przez nie orgazmy, o ilości kobiet przychodzących do niego, o cenie 1500 funtów za zabieg. Na koniec wypowiadał się mężczyzna i poruszył "psychologiczną" część kobiecego orgazmu z punktu widzenia mężczyzny, a chodziło o to że facet jest szczęśliwy, widząc kobietę którą kocha i która osiąga orgazm. No i napisy końcowe. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę takich filmików, że panienki miały orgazm z wytryskiem od samego anala. Ciekawe jak to działa.

A ja mam orgazm w wytryskiem z uszu jak mnie ktoś pomizia w duży paluch lewej stopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mają jakiś superwrażliwy punkt g i czują stymulację przez dolną ścianę odbytu? A może psychika, bo jest sporo kobiet, które mają orgazm w ogóle bez żadnego pobudzenia mechanicznego, tylko przez fantazje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mają jakiś superwrażliwy punkt g i czują stymulację przez dolną ścianę odbytu? A może psychika, bo jest sporo kobiet, które mają orgazm w ogóle bez żadnego pobudzenia mechanicznego, tylko przez fantazje :P

Albo jakiś dopalacz strzelający płynami i ukryty w kroczu :mrgreen:

W Japonii to już przecież sztuczną spermę w tubkach sprzedają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ace_Ventura,

 

dzięki za filmik :brawo: , super ciekawy, okazuje się, jak niewiele o sobie wiemy :shock: dopiero teraz zaczynam kumać pewne rzeczy :P

 

A jeśli chodzi o orgazm wywołany tylko myślami - to chyba orgazm we śnie pod to podchodzi, no nie ? Mi się czasami zdarza... :mrgreen:

Dziewczyny, któraś z Was tak miała ?

 

-- 17 mar 2012, 21:26 --

 

........... podoba mi się że Orgazm umieszczony został w Zaburzeniach .......... he he

pewnie dlatego, że dotyczy orgazmu u kobiet ..... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, któraś z Was tak miała ?

Najlepsze orgazmy w moim życiu, super intensywne miały miejsce właśnie podczas snu :mrgreen: Ale depresja mnie pozbawiła takich atrakcji, i teraz śnią mi się tylko bzdury i koszmary :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intryguje mnie ten orgazm we śnie, bo :

 

1. oznacza, że największym organem seksualnym jest mózg, a do osiągnięcia orgazmu wystarczy siła sugestii.

2. podobno w seksie tantrycznym można odczuwać orgazm całym ciałem, to kwestia cwiczeń i nastawienia. Zaczynam wierzyc, ze to mozliwe /patrz pkt 1/

3. osiągnięcie orgazmu "świadomie", tzn na jawie, jest trudniejsze niż "nieświadomie". Obecność drugiej osoby prawdopodobnie to jeszcze utrudnia, nie ułatwia. Opieram sie tu na badaniach / zródła nie pamiętam/ że kobiety "samodzielnie" tzn bez pomocy partnera potrafia doprowadzic sie do orgazmu w ciągu kilku minut. W mojej opinii to prawda - bazuję na własnych doświadczeniach.

 

Wnioski wynikające z powyższych przemyśleń pominę milczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecność drugiej osoby prawdopodobnie to jeszcze utrudnia, nie ułatwia.

Taak, moje koleżanki to potwierdzają :P

 

Opieram sie tu na badaniach / zródła nie pamiętam/ że kobiety "samodzielnie" tzn bez pomocy partnera potrafia doprowadzic sie do orgazmu w ciągu kilku minut.

Kilka minut? Chłopie, sekundy wystarczą. Jak u faceta. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu mowa o masturbacji, a nie o seksie :mrgreen:Kiya, cudak to kobieta :D Ja w sumie nie wiem, skąd to zdziwienie, każdy facet może coś powiedzieć na temat orgazmu we śnie, a jak kobieta je ma to wielki cud natury :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya,

 

no problem, temat mnie ciekawi bo może wpłynąć też na jakość mojego życia seksualnego, zawsze z chęcią się dowiem czegoś nowego, jak np ten wytrysk u kobiet. Ze mnie po orgazmie często wylewają się duże ilości płynów, zawsze mnie to dziwiło, teraz się dopiero coś przejaśnia :mrgreen:

 

 

idle,

 

niby orgazm u kobiet to nic wielkiego, a zobacz jakie zainteresowania wzbudza.. :P

po drugie nie wiedziałam, ze faceci maja orgazm we śnie, myślałam , że tylko wytrysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. podobno w seksie tantrycznym można odczuwać orgazm całym ciałem

Wg mnie zawsze odczuwa się go całym ciałem.

 

kobiety "samodzielnie" tzn bez pomocy partnera potrafia doprowadzic sie do orgazmu w ciągu kilku minut.

Bo kobieta zna swoje ciało i na bieżąco czuje, co przesunąć, jak coś zmienić, a osoba z zewnątrz idzie na czuja, więc to chyba nic niezwykłego, zwłaszcza jak facet ma partnerkę, która nie potrafi go pokierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×