Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Nowa Depro-Nerwuska


basia makowska1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich mimo że jestem tu od 15 listopada to witam się z wami dopiero teraz ponieważ wcześniej nie zaglądałam tu za często z braku czasu, ale jestem bardzo zadowolona, że znalazłam waszą stronę. Ponieważ zrozumiałam że nie jestem sama z podobnymi problemami i od razu raźniej zrobiło mi się na duszy. Ponieważ ile moga też znosić domownicy a oni nie zawsze rozumieją gdyż są zdrowinp. mój mąż jako osoba zdrowa nie rozumie tej choroby i nie ma takiego zamiaru. Więc w nim nie mam oparcia dlatego zajrzałam na to forum szukając tu czegoś takiego czego nie mam w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Basiu wiesz moja rodzina tez tego nie rozumie za bardzo ciągle powtarzaja mi ze mam przestac sie tak zachowywac wziąsc sie za siebie i wogole To jest bardzo cięzko ja sie staram jak moge ale to jest silniejsze

:(

 

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 3:52 pm ]

A twoj maż to świnka bo tak sie nie robi powinien ciebie wspierac pomagac A nie jeszcze dołowac :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basienko :D ja mam ten sam problem mój mąż też mnie nie rozumie mam tylko oparcie w córce, nie moze zrozumieć jak to nie można samemu gdzieś wyjść czegoś się bać nie możlwe :( ja męczę sie 7lat ,raz jest dobrze a innym razem wszystko wraca :( pozdrawiam buziole :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×