Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem tritico to słaby lek przeciwdepresyjny. Dodaje się go najczęściej do kuracji SSRI. Twój pogłębiony stan depresyjny wynika raczej z samej depresji niż jest wynikiem brania trazodonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dragon Ball napisał:

Moim zdaniem tritico to słaby lek przeciwdepresyjny. Dodaje się go najczęściej do kuracji SSRI. Twój pogłębiony stan depresyjny wynika raczej z samej depresji niż jest wynikiem brania trazodonu

 

13 godzin temu, SprzedamOpla napisał:

Tak.

Jak długo przyjmujesz lek i w jakiej dawce? Nadal działa na Ciebie lękowo?

Edytowane przez Marcelina 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dragon Ball napisał:
20 minut temu, serotoninowiec napisał:

Ja biorę 300 mg Trazodonu , jako dodatek do 20 mg Esci i czuję się elegancko , mam energię do pracy , motywację , dobrze sypiam. Trittico trzeba brac duże dawki , żeby fajnie działał.

Ja mam brać 300mg. Docelowa była najpierw 150mg Ale że nerwica nie odpuszcza lekarz kazał zwiększyć dawkę do 300. 2 dni brałam 225 mg i czuje się gorzej jak przy 150 serce mi skacze i gorzej jestem zdenerwowana wręcz pobudzenia dlatego boję się wziąć całe 300mg. Po jakim czasie odczułes poprawę? Czułes  się na początku też zle?

 

14 godzin temu, SprzedamOpla napisał:

 

Edytowane przez Marcelina 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcelina 28 Dziwnie na Ciebie działa ten lek. Ja go brałem nawet doraźnie, gdy miałem większego stresa, bo powodował u mnie uspokojenie i zniesienie lęków. Za to branie doraźne zostałem oczywiście skarcony przez doktorka. Tyle, że ja brałem 50, max 100mg. Na prawdę nie wiem, dlaczego u Ciebie, zamiast uspokajać i działać anksjolitycznie, jeszcze bardziej nakręca lęki. Obstawiałbym raczej samo zaburzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×