Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SprzedamOpla

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  W 3 tygodnie? Trochę pokopało w głowie ale jakiś większych sktutków brak. W sobotę mam wizytę u psychiatry (jak wytrzymam) a jutro spróbuję skombinować od innego lekarza relanium na "czarną godzinę" bo momentami zbliżam się do granicy napadu ostrego lęku.
 2. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Nie bo wenlafaksyna przestała działać aktywizująco (dawka tydzień 600mg + 750mg dwa dni). A na mirtazapinie zostałem. Mirtazapinę na chwilę zamieniłem na mianserynę co spowodowało u mnie drgawki (nie możność nawet doniesienia herbaty bez rozlania bo tak strasznie mnie trzęsło) oraz jakby lękowe pobudzenie + wewnętrzną napięcie. Zamiana była dla zmniejszenia ceny za leki. Niby podobne leki a takie bardzo nie przyjemne efekty i stąd pytanie czy trazodon może działać bardziej jak mianseryna. Trazodon właśnie chyba spowodował te lękowe pobudzenie i chyba czas wrócić do mirtazapiny + inny SSRI SNRI - ale to po konsultacji z lekarzem w sobotę. A może po prostu muszę poczekać z 2 tygodnie? nie wiem, ale lęki dla mnie są bardzo nie przyjemnym uczuciem przez które nie mogę funkcjonować.
 3. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  I drugie pytanie: biorę go już tydzień i na 2/3 tabletki i na razie nadal mam niepokój lękowy, a dzisiaj całą noc nie przespałem - czy to minie po dalszym braniu leku?
 4. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Mam pytanie w sprawie nasennego działania trazodonu. Czy mniej więcej mechanizm działania jest zbliżony do mianseryny czy mirtazapiny?
 5. SprzedamOpla

  Osobowość schizoidalna

  Po dwutygodniowej wizycie na oddziale w KRK zdiagnozowali u mnie osobowość schizoidalną (słusznie zresztą). Czy ktoś zna jakąś historię osoby, która z tego wyszła? Która zrzuciła ten ciężar "wyłączania emocji"? Ta choroba to chyba cierpienie z powodu chęci zaniechania cierpienia
 6. SprzedamOpla

  Osobowość schizoidalna

  Po dwutygodniowej wizycie na oddziale w KRK zdiagnozowali u mnie osobowość schizoidalną (słusznie zresztą). Czy ktoś zna jakąś historię osoby, która z tego wyszła? Która zrzuciła ten ciężar "wyłączania emocji"?
 7. SprzedamOpla

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  Tak 20kg xD ważyłem 70 tera nie całe 90 :) przy 1.83 wzrostu
 8. SprzedamOpla

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  U mnie przez 3 lata (w dalszym ciągu też) mirtazapina działa tak samo nasennie w dawce 90mg.
 9. SprzedamOpla

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  Ktoś może orientuje się jak wygląda proces odstawienia mirtazapiny? Biorę 90mg i myślałem by tak na 3 dni zejść do 45 a potem z tydzień 22,5mg a po tygodnio 0.
 10. SprzedamOpla

  MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

  Ja muszę przyznać że moklobemid jest lekiem dosyć słabym, mimo łączenia z wszystkimi zakanazyni NaSSA, SNRI itd, albo ja jestem słabo zdiagnozoway.
 11. SprzedamOpla

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  Spotkał się ktoś z Was z łączeniem mirtazapiny z mianseryną? Czy jest sens takiego połączenia? Głównie chciałbym zrobić taki mix, aby zmniejszyć cenę leków, gdyż jak wiadomo mirtazapina jest nie refundowana a mianseryna tak, a jeśli taki mix działałby dobrze - to czemu nie?
 12. SprzedamOpla

  CALIFORNIA ROCKET FUEL

  Nie znam się zbytnio na schizofremii - więc mój post raczej jest w rodzaju nie znam się więc wypowiem się. Zależy co chcesz osiągnąć. Ten miks działa na pewno (przynajmniej na początku) aktywizującą, niweluje negatywne myśli i poprawia bardzo sen. Ja nazwałbym ten miks takim dobrym wstępem do psychoterapii i zmiany swojego życia. -- 21 kwi 2018, 10:10 -- A tak BTW to chyba moklobemid`u nie można łączyć z snri bo IMO byłoby pewnie za dobrze :) chociaż ja mam długi staż z wenlafaksyną i żeby osiągnąć 300mg które działało pół roku "speedownie" musiałem zaszaleć z 750mg wenlafaksyny (czas sesji na studiach).
 13. SprzedamOpla

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Łooo. To ja nie chcę wiedzieć co się będzie dziao ze mną jak przyjdzie mi odstawić 300mg wenli, 300mg moklo i 90mg mirtazapiny xD
 14. SprzedamOpla

  CALIFORNIA ROCKET FUEL

  300mg wenlafaksyny (rano) 90mg mirtazapiny (wieczór) 200mg sulpirydu (rano 100mg + południe 100mg) 37,5moklobemid (rano). Na dołożonym moklo czuję pobudzenie, muzyka jakoś przyjemniej brzmi. Za 4 dni jak będę czuł, że "mogę więcej" wejdę na 75mg moklo (tabletki trochę ciężko podzielić ). Ogólnie wszystko na plus i rzeczywiście (jak piszą na internetach) najpierw dostaje się doładowanie noradrenaliny. Z dawkami będę się obchodził jak z jajkiem, żeby nie dostać zespołu serotoninowego. Ogólnie jak na razie mogę powiedzieć że było warto, mimo iż "nie wolno SNRI łączyć z MAO" :)
 15. SprzedamOpla

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Ponawiam pytanie
×