Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SprzedamOpla

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Pewno wenlafaksyna tak zadziałała przez nagły wzrost noradlenaliny. U mnie np paroxetyna na początku powodowała wkurzenie na wszystko (ale jednak do opanowania). Wydaje mi się, że "zalanie mózgu" serotoniną przez paroxetynę jest dobre na nerwicę/depresję/lęki + dobry sen przez mirtazapinę.
 2. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Może mamy podobne organizmy. U mnie np. mianseryna zwiększała lęki + drgawki, a mirtazapina wprowadzała "ukojenie w moje serce". Wydaje mi się, że w Twoim przypadku dobry byłby miks Paroxetyna + mirtazapina ale nie jestem lekarzem.
 3. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Odstawiłem. Brałem 50mg przez tydzień.
 4. Oczywiście. Pornografia to dzieło diabła (piszę to poważnie). Ktoś kto wpadł w to i wyszedł na pewno tak samo sądzi o tym. Niszczyciel rodzin, relacji, wiary + wzrost samobójstw.
 5. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Tak.
 6. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  U mnie trittico jak i mianseryna powodują pobudzenie lękowe + niepokój. Pewno triticco ma mechanizm nasenny bliżej mianseryny niż mirtazapiny.
 7. SprzedamOpla

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Fakt, ale jakby pomogła na lęki to myślę, że warto zaryzykować.
 8. SprzedamOpla

  Jak wytrzymać przed wizytą lekarza?

  Zgłoś się do szpitala. Jak masz myśli samobójcze (i jak są coraz silniejsze) to nie ma żartów. Alkoholu nie pij bo ewentualnie w szpitalu może być wtedy problem z podaniem benzodiazepin i będzie większe cierpienie psychiczne.
 9. SprzedamOpla

  RISPERIDON (Rispolept,Disaperid,Risperon,Rispolux,Risset)

  Może zejdę na 0.5mg? nie chciałbym, żeby się coś stało...
 10. SprzedamOpla

  RISPERIDON (Rispolept,Disaperid,Risperon,Rispolux,Risset)

  Ja jestem na 1mg rispoleptu + 45mg mirtazapiny - czuję się taki nabuzowany? dziwnie pobudzony ale dalej leniwy. Czuję, że mnie dziwnie pobudza lękowo, a przy tym te lęki niszczy mirtazapina. Powiem tak, jest to dziwny i niebezpieczny lek, którego należałoby się bać przepisywać pacjentowi leczonemu ambulatoryjnie bo naprawdę może się skończyć źle (w szczególności podać go komuś kto jest lękowcem i nie ma przy sobie jakieś benzodiazepiny).
 11. SprzedamOpla

  WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

  Próbowałeś mirtazapipnę na lęki? U mnie podziałała lux
 12. SprzedamOpla

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  Mirtazapina jak najbardziej działa przeciwdepresyjnie i przeciwlękowo. Mi po 1 dawce odczuwalny był mniejszy lęk + zablokowane myśli negatywne (podniosła nastrój) a dzięki podniesionemu nastrojowi i poprawionemu snu automatycznie w pewnych rejonach mózgu zwiększa się noradrenalina i reszta.
 13. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  W 3 tygodnie? Trochę pokopało w głowie ale jakiś większych sktutków brak. W sobotę mam wizytę u psychiatry (jak wytrzymam) a jutro spróbuję skombinować od innego lekarza relanium na "czarną godzinę" bo momentami zbliżam się do granicy napadu ostrego lęku.
 14. SprzedamOpla

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Nie bo wenlafaksyna przestała działać aktywizująco (dawka tydzień 600mg + 750mg dwa dni). A na mirtazapinie zostałem. Mirtazapinę na chwilę zamieniłem na mianserynę co spowodowało u mnie drgawki (nie możność nawet doniesienia herbaty bez rozlania bo tak strasznie mnie trzęsło) oraz jakby lękowe pobudzenie + wewnętrzną napięcie. Zamiana była dla zmniejszenia ceny za leki. Niby podobne leki a takie bardzo nie przyjemne efekty i stąd pytanie czy trazodon może działać bardziej jak mianseryna. Trazodon właśnie chyba spowodował te lękowe pobudzenie i chyba czas wrócić do mirtazapiny + inny SSRI SNRI - ale to po konsultacji z lekarzem w sobotę. A może po prostu muszę poczekać z 2 tygodnie? nie wiem, ale lęki dla mnie są bardzo nie przyjemnym uczuciem przez które nie mogę funkcjonować.
×