Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od forum..?


bibi

Rekomendowane odpowiedzi

Uzależnienie od forum może się przytrafić. I raczej nie ma znaczenia, czy jest to to forum, czy może jakieś inne - np. o tematyce komputerowej. Nigdy nie można przesadzać i samemu ustalać granice ile czasu w danym dniu masz zamiar spędzić na portalach społecznościowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nudziłam, więc weszłam. i wkręciłam się mocno, niestety, a przynajmniej tak mi się wydaje, że znowu chodzę i szukam gówna w życiu. zaczynam sama przed sobą myśleć: oho, to na pewno przez leki, to na pewno depresja. no kuva, ja już byłam praktycznie na prostej.

 

chyba będę musiała was olać na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij- ja za to uwielbiam to forum, ale im dłużej tu siedzę tym bardziej zaczynam się zamykać. Dzielę ludzi na chorych i zdrowych, a jeszcze nie dawno latałam i krzyczałam, że ja na pewno nie jestem chora, dzisiaj siedzę i jęczę, że jestem nienormalna. przerwa być powinna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety zaczynam być uzależniona, teraz to zauważyłam tak serio...bez obowiązków, w domu, bez znajomych na miejscu, tu zaczyna być moje życie powoli, pragnę temu zapobiec, ale jak?

Uuuuuu MOCca,

sama z tego nie wyjdziesz. Polecam psychoterapie i ciekawe forum z takimi problemami :

uzale-nienie-od-forum-t602.html

Ludzie tam dzielą się swoimi...

 

 

 

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×