Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie dzisiaj i pokrzycze i popłacze, a co mi tam... Jest mi już tak źle że nic mi nie pozostaje innego... Nikogo nie obchodze, nikt nie ma dla mnie czasu... I oczywiści to ja jestem odpowiedzialna za zło całego świata...

 

Tylko jak długo tak można żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera miałem dzisiaj silny atak leku,tydzień było prawie dobrze myślałem że już będzie ok,już prawie mija drugi tydzień brania luxety,do tego źle śpię mam koszmarne sny,sen jest bardzo płytki,szlag by to trafił nie wiem czy nie prosić lekarke o skierowanie na oddział leczenia nerwic,chyba znowu sobie sam nie poradzę :? a wizytę mam dopiero pod koniec września,czuje znowu złość i bezsilność :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu nalykalam sie jakichs lekow wczoraj w nocy. totalny akt desperacji. przetrzymali mnie pzez noc, potem mialam rozmowe z psychiatra. blagalam go zeby przyjal mnie na oddzial na pare dni, bo boje sie siebie, bo jestem tak zdesperowana ze boje sie ze sproboje znowu. Lekarz odmowil. I nie zapisal mi nowych lekow (wszystkie zjadlam czoraj). nie wiem co ze mna bedzie. nie ma tu dla mnie pomocy. jestem w taki samym stanie jak wczoraj i przedwczoraj. szukam sposobow.do dup to zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goplaneczka! Już mi naprawili komputer, dobrze że tak szybko, bo bez was byłoby mi bardzo źle, dzięki za twoje słowa ale widzę że Goskova się poddaje, żeby tylko nie zrobiła czegoś głupiego. Ja dzisiaj jechałam do pracy na trzęsących się nogach ale wzięłam swój zestaw tabletek i potem było całkiem nieźle, może w końcu ten cital zacznie działać.

Jaśkowa! Co z tobą czemu się nie odzywasz? Napisz co porabiasz.

 

Goskova! Jeden dzień mnie nie było i już narobiłaś bałaganu, proszę cię, załatw sobie jakieś porządne leki i nie rób mi więcej tego, tak się przestraszyłam jak to czytałam. Wiem, że jest ci bardzo ciężko, wiem doskonale, ale przecież są chyba jakieś sposoby, może ten xanax tak na ciebie działał? Jestem cały czas z tobą, zależy mi na tobie, więc proszę nie rób tego więcej. Całuje cię mocno i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no narobilam, masz racje. Jutro ide do szpitala na pare dni zeby mnie ktos pilnowal, bo ja sama sie nie moge pilnowac najwidoczniej. jestem rozsypana na drobniutkie kawalki i nie umiem sie pozbierac. a do tego ten psychiatra w szptalu jest beznadziejny, spedzil dzis ponad 45 minut przekonujac mnie zebym wierzyla w boga...no ale trudno, porzebuje tam isc na pare dni, moze zeby odpoczac, oderwac sie.

wiec do popczytania niebawem, bede tesknic.

 

Rena wiedzialam ze dasz rade!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem jakich słów użyć, żeby opisać to co czuje! Przez całą noc zastanawiałam się jak by się zabić.... Tak żeby tego gnoja to zabolało! Mój mąż to zwykły tyran!!!! Złamał moje hasło na gg i czytał sobie wszystkie moje rozmowy.... Wczoraj mi to oznajmił z uśmiechem na twarzy!

Więc cóż mogę napisać.... Chce umrzeć.... Wtedy może zaznam spokoju :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamał moje hasło na gg i czytał sobie wszystkie moje rozmowy.... Wczoraj mi to oznajmił z uśmiechem na twarzy!

Matko, Ewik... Brak mi słów komentarza. Co za chamstwo...

Trzymaj się dzielnie-żyj na przekór mu. Dokop, pokaż, że jesteś silniejsza-bo przecież jesteś. Całuję :*

 

 

Ja mam jakieś chore stany-kończy mi się effectin, zamiast niego czeka velofax... Mój organizm dziwnie reaguje na zmianę pomarańczowych kapsułek na jakieś okrągłe tabletki. Strasznie mnie przeraża ta perspektywa, mam dreszcze, trzęsę się-panika po prostu...

I najgorsze-rośnie mi zapas levironu... Cholera, mam już 4 pudełka i głupie myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groskova, trzymaj się ciepło! Jesteśmy z tobą!

Goplaneczka! Nie myśl nawet tak, to minie, nic nie trwa wiecznie, taki okropny stan też, mnie przechodzi, z dnia na dzień czuję się lepiej, no zobaczymy jak długo.

 

Ewik! Pieprz gnojka, ty masz z sobą kończyć? Niech on skończy, przecież on nie jest wart tego, daj spokój! Walcz o swoje życie, nie dokopiesz mu w ten sposób, to nie ten typ. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem jakich słów użyć, żeby opisać to co czuje! Przez całą noc zastanawiałam się jak by się zabić.... Tak żeby tego gnoja to zabolało! Mój mąż to zwykły tyran!!!! Złamał moje hasło na gg i czytał sobie wszystkie moje rozmowy.... Wczoraj mi to oznajmił z uśmiechem na twarzy!

Więc cóż mogę napisać.... Chce umrzeć.... Wtedy może zaznam spokoju :cry:

to współczuje ci takiego męża,ale z drugiej strony nie myślałaś aby go namówić na wspólna wizytę u psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to współczuje ci takiego męża,ale z drugiej strony nie myślałaś aby go namówić na wspólna wizytę u psychologa?

My razem u psychologa? Przecież ja jestem chora psychicznie i jeszcze podobno jego wykańczam i zarażam...

 

Dzięki wam wszystkim za słowa wsparcia... Gdyby nie wy już by mnie tu nie było... Uświadomiłam sobie w sekundzie co ja głupia chciałam zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewik! A może by pomyśleć o zakończeniu tego związku? Skoro on uważa cię za wariatkę i nie jest dla ciebie zadnym wsparciem ani pomocą to po co dokładać sobie stresu? Jesteśmy z tobą! Nie daj się, masz swoją wartość i nie pozwól żeby ktoś ją zdeptał. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×