Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Tam zawsze bylo pelno takich ruchow, to tez jest kwestia kultury i ch wychowywano zawsze tak, ze to co ich krjowe narodowe jest najlepsze-dzieki temu sami napedzaja gospodarke ale granica z nacjonalizmem tym w najgorszej postaci jest cienka, pomijam fakt, ze Polacy tez sa na ich celowniku........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie:

"Jedyną trwałą przysługą, jaką rodzic

może wyświadczyć dziecku, jest pomóc mu,

aby mogło pomagać sobie samo"

 

To samo tyczy się państwa. Degeneratów rodzi bieda zgadzam się, ale biedę rodzi pomaganie, zamiast nauczenie jak sobie radzić samemu, biedę rodzi zabieranie jednym(tym co tworzą bogactwo) kosztem drugich- tych co nie robią nic. Dołóż do tego fakt, że po drodze te pieniądze zabiera państwo, które też nie robi nic poza pośrednictwem między jednymi i drugimi, a do rozwiązania dojdziesz sama.

 

.

 

To żeś mądrze napisał. Cała prawda.

 

-- 19 kwi 2012, 11:11 --

 

Jest takie przysłowie:

"Jedyną trwałą przysługą, jaką rodzic

może wyświadczyć dziecku, jest pomóc mu,

aby mogło pomagać sobie samo"

 

To samo tyczy się państwa. Degeneratów rodzi bieda zgadzam się, ale biedę rodzi pomaganie, zamiast nauczenie jak sobie radzić samemu, biedę rodzi zabieranie jednym(tym co tworzą bogactwo) kosztem drugich- tych co nie robią nic. Dołóż do tego fakt, że po drodze te pieniądze zabiera państwo, które też nie robi nic poza pośrednictwem między jednymi i drugimi, a do rozwiązania dojdziesz sama.

 

.

 

To żeś mądrze napisał. Cała prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czarów to większość Afryki, spora cześć Ameryki i Azji wciąż w nie wierzą. O ile nie szkodzi ona ta wiara w te czary ludziom to o.k ale niestety zwłaszcza w Afryce wiele osób gł. kobiet i dzieci zostaje posądzonych o nie a później muszą się wynosić z wiosek są prześladowani, narażenia na ostracyzm społeczny nawet zabijani. I to nie dotyczy jednostek setki tysięcy osób są tam posądzane o czary którego powodem może być śmierć dziecka, słabe plony, zawistny sąsiad. Pracując kiedyś z Afrykanami pytałem się czy wierzą w te czary a oni że to nie kwestia wiary one po prostu są to dla nich oczywiste jak tlen w powietrzu i nawet kilkunastoletni pobyt w Anglii u nich tego nie zmienił.

 

A co do Arabii Saudyjskiej to jest to kraj rządzony przez Wahabitów najbardziej radykalnych muzułmanów tylko Talibowie im dorównują. Kobieta tam nie może prowadzić samochodu, wyjść sama na ulicę. Kiedyś jak płonęła tam szkoła ucząca dziewczęta strażacy nie interweniowali i nie uratowali nikogo bo dziewczyny nie miały w pełni zasłoniętego ciała a poza tym kontakt jakikolwiek faceta z obcymi kobietami nawet uratowanie z ognia jest tam niemożliwy. Chory kraj kasa i dobrobyt petrodolarowy nic nie zmieniły w ich rozumowaniu co przeczy teorią lewicowej hołoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Józef Stalin jest odpowiedzialny za kilkadziesiąt milionów ofiar a na jego pogrzebie kilkadziesiąt osób zostało zadeptanych na śmierć tak go kochali. :mrgreen: Dużo więksi mordercy od breivika chodzą po świecie i maja się dobrze choć rzeczywiście 21 lat to mało za takie dokonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w Danii przysługuje więźniom raz w tygodniu seks z prostytutką. W ogóle więzienia w Skandynawii to wczasy w luksusowym hotelu a nie żadne więzienia kiedyś myślałem o tym żeby udać się tam, popełnić przestępstwo i żyć później na ich koszt lepsze to niż żyć na garnuszku rodziców. No ale pewnie wysłali by mnie do Polski

 

-- 20 kwi 2012, 21:45 --

 

http://nortus.pinger.pl/m/505403

 

-- 20 kwi 2012, 21:52 --

 

w tych więzieniach mają lepsze warunki niż wielu ludzi w Polsce na wolności czy ciułających tam grosz Polacy

http://www.polityka.pl/swiat/analizy/1501213,1,wiezienia-do-leczenia.read

http://www.forbes.pl/styl-zycia/artykul/podroze/ekskluzywne-wakacje-za-kratami,10522,1

 

-- 20 kwi 2012, 22:02 --

 

To w sumie dobry pomysł na życie popełnić tam przestępstwo wsadzą cie do tego hotelu (więzienia) nakarmią, nauczą języka, zawodu istnieje tam możliwość całkiem niezłego zarobku a po odsiadce gwarantowana praca. :mrgreen: Życ nie umierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehe

Uważaj, bo nasi forumowi lewicujący antagoniści zaraz Cie porównają do kolorowych islamistów,hehehehe, mówiąc ,że na nich plwasz, a sam myślisz podobnie.

Swoją drogą to ,o czym inteligentny, europejski facet myśli w kategoriach przekornego żartu, dla kolorowych innowierców jest poważnym, zaplanowanym z determinacja sposobem na życie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przeczytałem parę stron i naprawdę wychodzi z Was brak znajomości tematu, nie ze wszystkich oczywiście, ale jak dla mnie opcji jest tyle (wymyślam na bieżąco):

a) Europa niedługo zmieni nazwę na Kontynent Babć i Dziadków w Dodatku Bezdzietnych, przyjadą kolorowi i będzie miał kto pracować na nasze emerytury, gdyż mamy dobrych polityków, którzy myślą perspektywicznie, a nie od kadencji do kadencji, jak tu swoje chore ambicje zaspokoić i nachapać się kasy, i działają na rzecz dialogu, ugoszczenia tych zapewne miłych, choć problematycznych ludzi u nas, w zdziadziałej Europie;

b) mamy powalonych polityków i jeśli teraz wykazują tendencje do ujmowania bliskiego i wcale nie tak odległego kulturowo sąsiada z zagranicy w kategoriach kogoś, kto ciska bombą w samolot niewiadomozupełniedlaczego, to spodziewajmy się tylko radykalizacji idiotycznych postaw, czegoś a'la Breivik właśnie tylko że cynicznie, politycznie wyrachowanego i jadącego po prostych emocjach. I tu:

b') kolorowi przyjadą, będzie wróg, będzie na czym zbijać kapitał polityczny;

b'') kolorowi przyjadą, będzie wróg, będzie na czym zbijać kapitał polityczny, ale i tak kolorowi jako młodsi rozjebią nas, jako dziadków;

 

c) kolorowi się na nas wypną, bo ich poziom dobrobytu wzrośnie do takiego poziomu, że wymrzemy naturalnie, a Ci którzy nie wymrą będą jeździć do nich zbierać fasolę szparagową;

d) kolorowi się na nas wypną, bo zdążymy ich mkuwić motyla noga do tego czasu na tyle, że postanowią nas zwyczajnie rozj'bać;

 

z) jakoś jednak ta liberalna demokracja sie rozprzestrzeni i zasiedli głowy wszystkich bez wyjątku, gdyż koresponduje z naturą ludzką w ogóle w sensie Prawdy i wszyscy będziemy żyli w pokoju i się wymieszamy w zasadzie sami ze sobą aż miło :lol:

 

 

Polecam publikacje przykładowo Anny Mrozek Dumanowskiej

http://www.iksio.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=241%3Aanna-mrozek-dumanowska&catid=64&Itemid=41&lang=pl

czy niewymieniony tu jej "Islam a demokracja" - o tym jak te dwie rzeczy do siebie pasują i nie pasują zarazem

 

o takich klasykach piszących o krajach muzułamańskich, jak Bassam Tibi, Giles Kepel czy Bernard Lewis nei wspominając.

 

Już nawet z takiego hitowego festiwalowego filmu, jak "Rozstanie" jasno widać jakim społeczeństwem jest takie przykładowo społeczeństwo irańskie. Jeśli myślicie, że ich dzień polega na wypasaniu kóz i oblewaniu kobiet kwasem, to macie w głowach jakieś rogate stereotypy. To jest tak naprawdę bardzo liberalne i nowoczesne społeczeństwo z silną klasą średnią wystawione na działanie głupiego reżimu, którego powszechnie nienawidzą, a które robi za ich wizytówkę i straszak na ludzi zachodu i tylko kwestią czasu jest aż ten głupi system się sypnie.

 

 

Ale zawsze możemy ich (my, ludzie zachodu mam na mysli) najechać, spacyfikować, obstawic złoża ropy swoimi firmami, powstawiać na ich terytorium obce (ale przecież amerykańskie!) bazy wojskowe i wtedy raczej mamy gwarancję, że opcja d) (patrz wyżej) się spełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Europa zwłaszcza stanie się albo już prawie jest kontynentem babć i dziadków powszechnie wiadomo ale leniący się i żyjący głównie na zasiłkach imigranci z bliskiego wschodu i Afryki nic tu nie pomogą jeszcze bardziej obciążą system. Np tylko 20% Somalijczyków w UK pracuję to jaki z nich pożytek dla systemu emerytalnego gospodarki no chyba tylko że są konsumentami rynku.

Fukuyama pisał w "końcu historii" pisał o nadchodzącym triumfie liberalnej demokracji na całym świecie po czym po paru latach musiał się z tego wycofywać jednak "zderzenia cywilizacji" Huntingtona okazało się bardziej trafne. Obecnie większość socjologów, antropologów, politologów jest krytyczna co do triumfu liberalnej demokracji na świecie Chiny urosły na potęgę bez takiego czegoś a w państwach muzułmańskich demokracja nie jest do pogodzenia z Islamem.

 

Co do przyszłości Europy to masz trochę racji oni nas wyprą europejczyków rodowitych przez wysoką rozrodczość, migrację, twardszy charakter w którym nie ma miejsca na tolerancje. Większość imigrantów zwłaszcza muzułmańskich, czarnych nie integruje się i to od kliku pokoleń tworzą getta a do państwa mają stosunek roszczeniowy a jak się im próbuje coś odebrać to wszczynają burdy, lub przechodzą do szarej kryminalnej strefy. Europa sama wyhodowała sobie wrzód na którego nie ma sposobu jak na razie a on rozrasta się z roku na rok i szans na to że grupa ta się w pełni zintegruje nie widzę zbytnio.

 

Co do Iranu trochę racji masz społeczeństwo tego kraju zwłaszcza to lepiej wykształcone i z miast ma zupełnie inne poglądy na życie niż rządzący ajatollahowie no ale póki co twardogłowi trzymają tam władze. W innych krajach już tak nie jest w Pakistanie, Afganistanie na półwyspie arabskim, północnej Afryce społeczeństwo jest wciąż bardzo konserwatywne, religijne czasami nawet bardziej niż władza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) Europa niedługo zmieni nazwę na Kontynent Babć i Dziadków w Dodatku Bezdzietnych, przyjadą kolorowi i będzie miał kto pracować na nasze emerytury, gdyż mamy dobrych polityków, którzy myślą perspektywicznie, a nie od kadencji do kadencji, jak tu swoje chore ambicje zaspokoić i nachapać się kasy, i działają na rzecz dialogu, ugoszczenia tych zapewne miłych, choć problematycznych ludzi u nas, w zdziadziałej Europie;.

 

Skoro teraz nie pracują nawet na siebie , tylko dokonują demograficznej ekspansji na koszt tych, do ktorych przyjechali jako niechciani goście, to JAKA SIŁA ZMUSI ICH DO PRACOWANIA NA BIAŁYCH EUROPEJSKICH STARCÓW w przyszłości?

 

Siła wdzięczności?

Siła tolerancji dla "nieislamistów"?

 

Czy koran mówi

"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"

"kochaj bliźniego swego jak siebie samego"

"nadstawiaj drugi policzek"

???????????????

 

Wiem-większośc europejczyków ma to już teraz w głębokiej du.ie.

Ale głębokie uwarunkowania kulturowe wynikające z chrześcijańskich wartości pomimo wszystko pozostały.

 

Natomiast islam jest tolerancyjny tylko dla "swoich"

Wobec "obcych" jest przynajmniej niechętny.

A muzułmanie , w przeciwieństwie do zlaicyzowanych europejczyków sa w dalszym ciągu fanatykami , ekstremistami religijnymi, ślepo wierzącymi w swą "lepszośc" od innowierców.

 

Ich siła bierze się z głębokiej pogardy dla "nieislamistów" , z traktowania , nas, europejczyków, jak słabych , naiwnych ludzików gorszej kategorii.

W dodatku te ich przekonania oparte są na ślepej wierze w ich religię , więc nie ma z nimi żadnej dyskusji mogącej zmienić ich światopogląd, ucywilizować ich.

 

Czy ktoś mający swoje gospodarstwo ma "oswajać" polujące na jego inwentarz hieny , czy raczej powinien zadbać o swój spokój za pomocą dubeltówki?

 

Ci którzy chcą jednak hieny udomawiać niech robią to sami , na swoich podwórkach, ale niech nie narzucają swoich wypatrzonych, frajerskich ideologii innym.

 

Bo ja nie chcę ponosić konsekwencji wynikających z błędów innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA pewien pastor (Becky Fisher) wpadł na pomysł stworzenia jak on sam to nazwał "armii boga", czyli nowego pokolenia Amerykanów, mających kontynuować religijne tradycje narodu. Pojęcie armii jest w tym przypadku traktowane bardzo dosłownie, gdyż sposób prowadzenia ewangelizacji bliski jest militaryzacji - z tą tylko różnicą, że musztrę przechodzą kilkunastoletnie dzieci.

Zderzenie cywilizacji jest faktem. Trwa wojna kulturowa na dwóch frontach, wewnętrznym i zewnętrznym. Na nic zdadzą się lamenty liberałów. Batalia już się toczy, a zwycięzca może być tylko jeden. Dlatego trzeba nam armii, ludu bożego, który jest w stanie nieść sztandar prawdy i wiary. Dzięki Bogu są jeszcze na świecie ludzie tacy jak Pastor dziecięcy Becky Fisher. To ona i jej podobni, oddani Panu, kształtują nowe pokolenia. To dzięki nim wzrasta nowe kluczowe pokolenie gotowe nawracać, ewangelizować, a jeżeli będzie trzeba – umrzeć za wiarę. A kto wie, w przyszłości może nawet zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten pomysl wydaje się tak bardzo kontrowersyjny i godny potępienia?

Przecież takie podejście jest od wieków fundamentalną zasadą islamu, która w dodatku, zgodnie z "poprawnością polityczną " ma być tolerowana przez Europejczyków i Amerykanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islam nie jest religią w dosłownym rozumianym przez ludzi z cywilizacji poza islamskiej znaczeniu. To system polityczno-społeczno- prawny gdzie wszystko jest podporządkowane koranowi, świętym księgom i woli imamów. Trzeba go traktować jak komunizm czy faszyzm a nie jak religie. Ja bym wydał zakaz wydawania Koranu lub jego ostrej cenzury ( stary testament też należało by ocenzurować) w Norwegii kiedyś się nad tym zastanawiano i nie było to otoczenie Breivika.

 

Wywaliłbym też wszędobylskich wahhabitów z ich petrodolarami którzy budują w Europie i nie tylko swoje chore szkoły, meczety i organizacje. Saudyjscy wahhabici mają kupę kasy i szerzą najbardziej radykalną odmianę Islamu w państwach gdzie panuje, panował niegdyś islam dużo bardziej łagodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy koran mówi

"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"

"kochaj bliźniego swego jak siebie samego"

"nadstawiaj drugi policzek"

???????????????

 

Wiem-większośc europejczyków ma to już teraz w głębokiej du.ie.

Ale głębokie uwarunkowania kulturowe wynikające z chrześcijańskich wartości pomimo wszystko pozostały.

Mają to gdzieś mówisz? Jak widać włącznie z tobą 8)

Spełniasz te zasady o których piszesz? Choć jedną w dniu codziennym?

 

N

Ich siła bierze się z głębokiej pogardy dla "nieislamistów" , z traktowania , nas, europejczyków, jak słabych , naiwnych ludzików gorszej kategorii.

W dodatku te ich przekonania oparte są na ślepej wierze w ich religię , więc nie ma z nimi żadnej dyskusji mogącej zmienić ich światopogląd, ucywilizować ich.

:lol: ale zaraz zaraz wy macie identyczną taktykę, uwazacie ich za prymitywów i nic wam się nie da przetłumaczyć bo wiecie swoje, bo "wasza religia" ( które żadnych zasad sobą nie reprezentujecie swoją drogą) jest lepsza.

 

Czy ktoś mający swoje gospodarstwo ma "oswajać" polujące na jego inwentarz hieny , czy raczej powinien zadbać o swój spokój za pomocą dubeltówki?

Tym tokiem myślenia, należy wybić wszystko co jest nam nie na rękę, a czy wiesz ( używając dalej tego porównania), że te hieny są potrzebne w naturze w ekosystemie? To za twoją sprawą, one teraz muszą podkradać się do twojego ogródka żeby się wyżywić, ty zająłeś ich miejsce.... więc należy teraz nauczyć się żyć w zgodzie a nie eliminować dubeltówką.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwny mieszaniu się religii i polityki i ogólnie krytycznie nastawiony do wszystkich religii nie tylko islamu. Ale islam nie przeżył reformacji oświecenia tak jak Chrześcijaństwo i właśnie podobny jest do średniowiecznego Chrześcijaństwa z jego wyprawami krzyżowymi, skrajnym purytanizmem obyczajowym i skrajną nietolerancją dla inności. Z resztą tam jest teraz XV wiek czyli taka końcówka europejskiego średniowiecza może czas na zmiany i ich renesans ale na razie co bardziej liberalni muzułmanie są tłamszeni a prym wiodą konserwatyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka

Posłuchaj

Nikt Ci nie broni sympatyzować z kolorowymi.

Ale..

Jeśli chcesz ich mieć " u siebie" czyli w MOIM kraju to

-daj im mieszkanie

-utrzymuj ich za SWOJE pieniądze aż do momentu , kiedy znajdą legalną pracę

-notarialnie podpisz zobowiązanie , że w momencie gdy oni, lub ich dzieci nie będą mogli się sami utrzymać-znowu będziesz im dawać SWOJĄ kasę i zapewnisz im SWOJE mieszkanie-ewentualnie KUPISZ.

-notarialne zobowiązanie będzie również automatycznie nabierało mocy urzędowej w przypadku ściągniętych przez nich "wujków, kuzynów i ciotki"

-Będziesz współwinna wszelkich incydentów łamania przez nich prawa i bedziesz ponosić wszelkie koszty związane z wyrównywaniem szkód przez nich wyrządzonych.

 

NIE ZAMIERZAM PŁACIĆ ZA TWOJE CHORE FANABERIE !!

Rozumiesz?

Nie życzę sobie, aby chociaż 1 grosz ze zrabowanych mi w formie podatku pieniędzy z głodowej renty był przeznaczany na utrzymywanie kolorowych mieszkających w MOIM kraju za sprawą i przyzwoleniem takich jak Ty osób.

 

Odpowiem od razu na ewentualny zarzut mojego pasożytnictwa rentowego.

15 lat nie z własnej woli płaciłem podatki i ubezpieczenia zabezpieczające mnie ponoć na wypadek utraty zdrowia.

Poza tym mój Ojciec całe dorosłe życie płacił ZUS i podatki i nie doczekał emerytury.

Te zgromadzone przez Państwo pieniadze należą mi się bardziej niż kolorowym imigrantom.

 

-- 22 kwi 2012, 14:34 --

 

Linka

Skoro SZCZERZE wierzysz w dobre intencje i wysoką kulturę tej hołoty , to chyba nie powinno być kłopotów z akceptacją powyższych zobowiązań?

 

Bo jeżeli nie jesteś gotowa ich podjąć ,to Twoja tolerancja i przekonania prezentowane na forum będą niczym innym ,jak tylko czystą HIPOKRYZJĄ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, rozśmieszasz mnie strasznie, pomijam fakt, że strasznie mi ciebie szkoda, że hodujesz w sobie taką dozę nienawiści i braku tolerancji - nie życzę ci, żebyś musiał kiedykolwiek gdzieś wyjechać za chlebem i trafił w łapy człowieka jakim jesteś Ty. Jesteś chory ze złości ...... i nigdy nie wyzdrowiejesz.....taka jest smutna prawda. Nie czujesz ujmy na swoim honorze nazywając ich czarnuchami, brudasami, przekazujesz to swoim dzieciom?

 

Ten kraj nie jest twój, mój ani niczyj, to kraj, to połać ziemi z granicami, językiem i społeczeństwem - każdy ma prawo tu przebywać, ja ty i także oni. Zanim zaczniesz tak wybielać nasze społeczeństwo powiedz mi, wiesz za ilu rodaków płacisz? Za ilu ludzi pracujących na czarno, nie pracujących, siedzących w więzieniu, dlaczego ZA NICH MAMY PŁACIĆ??!! Niech zaczną się sami utrzymywać ot co. Wiesz co działoby się z naszym krajem gdyby w jednej chwili wywalić z niego obcokrajowców a wszystkim Polakom kazać wrócić do kraju ..... zdajesz sobie z tego sprawę w ogóle??

 

Ja z nikim nie "sympatyzuje" jestem człowiekiem który żyje i daje żyć innym, daje im szansę na to, żeby nie musieli być wykluczani ze społeczeństwa, żeby na słowo muzułmanin wszyscy nie rozbiegali się w popłochu......lubisz gdy ktoś ocenia cię po etykietce prawda? Nie dość, że psychiczny to do tego recydywista - spalony na starcie, a jednak chcesz udowodnić, że jesteś wartościowym człowiekiem i nie wszystko co się w twoim życiu zdarzyło było twoją winą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka

Posłuchaj

Nikt Ci nie broni sympatyzować z kolorowymi.

Ale..

Jeśli chcesz ich mieć " u siebie" czyli w MOIM kraju to

-daj im mieszkanie

-utrzymuj ich za SWOJE pieniądze aż do momentu , kiedy znajdą legalną pracę

-notarialnie podpisz zobowiązanie , że w momencie gdy oni, lub ich dzieci nie będą mogli się sami utrzymać-znowu będziesz im dawać SWOJĄ kasę i zapewnisz im SWOJE mieszkanie-ewentualnie KUPISZ.

-notarialne zobowiązanie będzie również automatycznie nabierało mocy urzędowej w przypadku ściągniętych przez nich "wujków, kuzynów i ciotki"

-Będziesz współwinna wszelkich incydentów łamania przez nich prawa i bedziesz ponosić wszelkie koszty związane z wyrównywaniem szkód przez nich wyrządzonych.

 

NIE ZAMIERZAM PŁACIĆ ZA TWOJE CHORE FANABERIE !!

Rozumiesz?

Nie życzę sobie, aby chociaż 1 grosz ze zrabowanych mi w formie podatku pieniędzy z głodowej renty był przeznaczany na utrzymywanie kolorowych mieszkających w MOIM kraju za sprawą i przyzwoleniem takich jak Ty osób.

 

Odpowiem od razu na ewentualny zarzut mojego pasożytnictwa rentowego.

15 lat nie z własnej woli płaciłem podatki i ubezpieczenia zabezpieczające mnie ponoć na wypadek utraty zdrowia.

Poza tym mój Ojciec całe dorosłe życie płacił ZUS i podatki i nie doczekał emerytury.

Te zgromadzone przez Państwo pieniadze należą mi się bardziej niż kolorowym imigrantom.

 

-- 22 kwi 2012, 14:34 --

 

Linka

Skoro SZCZERZE wierzysz w dobre intencje i wysoką kulturę tej hołoty , to chyba nie powinno być kłopotów z akceptacją powyższych zobowiązań?

 

Bo jeżeli nie jesteś gotowa ich podjąć ,to Twoja tolerancja i przekonania prezentowane na forum będą niczym innym ,jak tylko czystą HIPOKRYZJĄ .

 

jakby ludzie myśleli tak jak Ty, to nie było by UE a drugi Breivik w chociażby UK już dawno wymordowałby wszystkich Polaków, którzy tam pracują.

Straszne podejście, chora nienawiść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie ma też nic do swoich rodaków i z tego też powodu wymordował ich niemal setkę......??

Wielokulturowość - to chyba to mu się nie podobało tak?

Znaczy, że o ile obcokrajowiec pracuje, płaci podatki, legalnie to jest ok? Tak? Jeśli nie to do odstrzelenia? Ale obywatele kraju mają prawo żerować na nim? I na innych pracujących? Bo już się zgubiłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymordował bo dzięki ich polityce( partii lewicy konkretnie nie zabitych osób) muzułmanie i inne kulturowo obce i nie chcące się integrować mniejszości były przyjmowane w otwartymi rękoma i zachęcane do kultywowania swoich fanaberii. W UK swego czasu pieniądze państwowe szły na organizacje religijne skrajnie nietolerancyjne i podburzające do nienawiści wobec niemuzułmanów a to wszystko w ramach polityki multikulti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×