Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

szukałam, szukałam i znalazłam pod łóżkiem :D

 

Jedziemy:

"Jim siedział w sypialni i ponuro obserwował padający bez końca deszcz. W jego rodzinnym mieście padało bez przerwy od trzech tygodni i dochodziło już do powodzi. W Większości miejsc woda miała kilka stóp głębokości i gwałtownie się podnosiła. Wszyscy mieszkańcy na parterze musieli się przenieść na wyższe kondygnacje.

W tym momencie do pokoju weszła jego żona, ale Jim nie mógł jej w żaden sposób przekonać, ze powinna potraktować tę sytuację poważnie

 

DLACZEGO?"

 

-- 28 sty 2012, 13:21 --

 

small_10747901162.png

 

to jest kozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłam tak hardo jak już dawno nie śmiechałam :lol:

I pomyśleć, że Radek śpiewał piosenki z Pokemonów, a teraz gra z Rubikiem :roll:

 

[videoyoutube=lJ2krRc5nek][/videoyoutube]

 

Jeszcze pamiętam słowa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był Psyduck jak go dopadła migrena i stosował psycho-attack, później Jigglypuff jak co odcinek łaził za wszystkimi i śpiewał tę swoją piosenkę, a później jak usnęli to strzelał focha, i w mikrofonie miał ukryty mazak, każdemu coś na facjacie dorysował, Victreebel Jamesa co go połykał w praktycznie każdym odcinku, no i jeszcze Wobbuffet obleci. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta adrenalina, kiedy lekcje kończyły się 5 minut przed Pokemonami na Polsacie :shock: i duma, kiedy zdążyłam akurat zdjąć buty przed czołówką 8)

 

-- 28 sty 2012, 13:38 --

 

Nie. Najlepszy był Lapras. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święty Mikołaj w specjalnym odcinku pierwszej serii miał gadającego Laprasa. I ten wątek zmaścili. Bo w tym odcinku było powiedziane, że Laprasy są jednymi z najinteligentniejszych poekomnów, znają mowę ludzi i potrafią się w niej porozumiewać. A Lapras Asha w drugiej serii już nie potrafił kłapać dziobem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya,

 

Jak masz link z jutjuba, np. http://www.youtube.com/watch?v=PVOm05zUNLo

 

to kopiujesz tylko to co jest po znaku równości, czyli w tym wypadku PVOm05zUNLo

 

i wklejasz w tagu videoyoutube również po znaku równości, nie w środku!

 

czyli [videoyoutubeUSUŃTO=PVOm05zUNLo][/videoyoutube]

 

-- 28 sty 2012, 14:44 --

 

Kiya, A no racja. Ten Lapras pewnie miał PTSD albo jakąś depresję bo jego poprzedni trener go bił, więc on się zamknął w sobie. :P

 

Zagubione odcinki? Coś mi to mówi, ale nie pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry był motyw jak na tym statku Świętej Annie czy jakoś tak, sprzedawca magikarpiów oszukał Jamesa i opchnął mu "wyjątkowego" magikarpia za całą pensję i premię Jessie. A później James potraktował tego magikarpia z buta, a ten od kopniaka ewoluował w Gyaradosa i chciał spuścić im wpierdal. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zbanowali odcinek z Tentacruelami po 11 września, odcinek o tytule "Wieża strachu" gdzie Ash miał złapać Huntera, żeby wygrać z Kadabrą, bo tytuł się rzekomo kojarzył z 11 września, jeden odcinek gdzie James pokazał cycki (miał większe od Misty), jeden odcinek w którym zbyt często pojawiała się broń palna (na Pokemon Safari) i ten odcinek co wywołał ataki padaczki u dzieci w Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×