Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim :-) Hah, odesłali mnie tutaj... :-)Jak sie macie? Słoneczko swieci?

 

Valdralapena, hej :mrgreen:

 

no słońce świeci to mało powiedziane, jak wyszedłem na dwor to sie w cieniu chowałem. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, aaa, kurczę, "nie no nie piszcie tyle bo czytać nie nadążam :mrgreen:" było napisanie ironicznie? :smile: Ja sobie myślę czemu narzekasz że nie nadążasz czytać, skoro nikt nie pisze. :D

 

-- 07 cze 2013, 15:16 --

 

wykończony, nie wiem, nie oglądam telewizora od kiedy mi zabrali Discovery Channel. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no pewnie, że ironicznie :mrgreen:

No ja właśnie mam ZA i nie potrafię zauważyć ironii. :D W tym momencie akurat wyszło to śmiesznie, bo wziąłem Twoją wypowiedź na poważnie, ale czasami jest to dosyć dokuczliwe. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, http://scolar.pl/w tym miejscu mnie diagnozowali. :smile:

 

-- 07 cze 2013, 15:25 --

 

Marcin20.04, nic sie nie stało :)

Ja wiem, tylko troszeczkę śmieszy mnie że wziąłem Twoją wypowiedź na poważnie i wyszła z tego taka śmieszna pomyłka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogladam juz tyle czasu telewizjii,ze az sie sama dziwie... naprawde kupe czasu:-)

Pozatym nie pale juz ponad 2 miesiac, co jest moim wielkim rekordem. w tym o to momencie odpoczywam i za 15 minut czeka mnie sterta prania, po południu zabawy z dzieciakami.. a wieczorkiem chyba wyjde na jakiegos kolorowego bezalkoholowego drinka:-)... hm.. i cały weekend z dziecmi czyli bede chodzic zmeczona jak zombie:-P ale co tam narzekac... Rece mam?Nogi mam? Widze?Słysze? No i tyle:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, nie otwiera się, bo mi się palec omsknął i na końcu linka dopisałem "w". http://scolar.pl/ :smile:

Ale zainteresowania wąskie to ja akurat niestety mam nie koniecznie związane ze szkołą.

Co do tego że geniusze tak mają: wyjątek potwierdza regułę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×