Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

poem, witam, ja nie lubie festynów.

 

 

w sumie nie wiem czy festyn to dobra nazwa xD :bezradny: w każdym razie faktycznie trochę ludzi będzie, ale zapewne tylko na występach "gwiazd" na które raczej się nie wybiorę. Poza tym mnie tłum nie przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko denerwują beznadziejne przepychanki, pogowanie na koncertach, ciągłe puszczanie kogoś na "fali" (nie chciałabym by ktoś nagle znalazł się nad moją głową (lub na niej) :pirate: Choć na tym festynie u mnie w mieście nigdy ludzie takich rzeczy nie robili bo i nie ma tak gęstego tłumu i są dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, wez się chłopie za siebie. Powalcz o siebie, swoje życie. Nikt za ciebie tego nie zrobi. Jestes dorosłym człowiekiem. Dasz rade tylko musisz spróbowac. Wierze w Ciebie i prosze nie zawiedź mnie.

 

-- 07 cze 2013, 23:11 --

 

zmienny, a ja widzialam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no jak będziesz wmawiał sobie że jestes za slaby ze Ci sie nie uda... to Ci sie nie uda. Chłopie głowa do góry pierś do przodu i dawaj ! Sam zdajesz sobie sprawe że masz problemy, więc czmu z nimi nie powalczyć? Na pewno gorzej nie będzie a będzie tylko lepiej. Dasz rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×