Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, mieszkasz sam, tak? więc kupuj mało. Nie będziesz miał czym się nawpierdzielać.

Jo.

 

-- 18 mar 2013, 13:26 --

 

Calineczka1990, a jadłaś sunbitsy? dużo lepsze i zdrowsze niż chipsy, ale Ty jesteś taka drobniutka, że wszystko możesz jeść.

Sunbitsy smaczne są, ale i tak tuczące w cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, oj to faktycznie kawałek, no ale ciężko to bywa na początkach, nie wolno się poddawać :) A to fajnie, że w dziwne :lol: , ja bym się cieszyła, zawsze to jakieś urozmaicenie w tym nudnym życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, oj to faktycznie kawałek, no ale ciężko to bywa na początkach, nie wolno się poddawać :) A to fajnie, że w dziwne :lol: , ja bym się cieszyła, zawsze to jakieś urozmaicenie w tym nudnym życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, ja pracowałam w takim, w którym było ogromne parcie na wynik, duże call center w którym pracowało paręset ludzi, więc sama presja ze strony góry robiła swoje, nie licząc upierdliwych klientów :? choć nie powiem, nie wspominam najgorzej, bo pracowałam w teamie z zaje*tymi ludźmi, byliśmy bardzo zgraną paczką, a i zdarzały się zabawne momenty :D

 

-- 18 mar 2013, 12:39 --

 

Mushroom, mi tam nie zaszkodzi dwa kilo więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, ja pracowałam w takim, w którym było ogromne parcie na wynik, duże call center w którym pracowało paręset ludzi, więc sama presja ze strony góry robiła swoje, nie licząc upierdliwych klientów :? choć nie powiem, nie wspominam najgorzej, bo pracowałam w teamie z zaje*tymi ludźmi, byliśmy bardzo zgraną paczką, a i zdarzały się zabawne momenty :D

 

-- 18 mar 2013, 12:39 --

 

Mushroom, mi tam nie zaszkodzi dwa kilo więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×