Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, nube, mam skierowanie i zaleconą psychoterapie, to mi odpowiedzial że nie ma czasu i zadzwoni do mnie za pare miesięcy :shock: Mało tego : czuję się beznadziejnie bo chciałem sobie w miare zorganizować w głowie co mówić, wziąść dokumenty sądowe i z lecznia, a tu ta kurwa nerwica dała o sobie znać i się włączyła pustka w głowie - i zapomniałem wszystko co chciałem powiedzieć :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Psychiatra może wystawić skierowanie na dzienny oddział. Tam zwykle można skorzystać z terapii. W tej chwili uczęszczam właśnie na taką terapię na oddziale leczenia nerwic w swoim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ale to zawsze krócej niż na NFZ :?

 

-- 18 mar 2013, 14:53 --

 

beladin, wiem, wiem, tylko jest jeden mały problem i moja psychiatra też to zauważyła, mam dziwne poczucie że jeszcze nie dojrzałam do terapii i czuję wewnętrzną blokadę przed rozdrapywaniem starych ran :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Byłbym zapomniał ..czekałem jakieś 1.5 miesiąca i to prawdopodobnie tylko dlatego, że grupa jest zamknięta - 3 miesiące nikt nie wchodzi, nikt nie wychodzi z takiej grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, ja bym chciała z korzystać,ale w moim mieście nie ma dziennego :-|

 

Też tak macie,że ostatnie minuty w pracy siedzicie jak na igłach żeby jak najszybciej wybiec z pracy :mrgreen:

Jeszcze 5 min :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Stawiając przed sobą mur sama sobie uniemożliwiasz wyleczenie. Uwierz mi, 90% osób na takiej terapiii nie jest "gotowa" by w niej uczestniczyć. Ta niegotowość w niczym tu nie przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, No moja droga.. nikt wbrew Twojej woli za rączkę Cię nie będzie wyciągał

..albo chcesz coś z siebie wykrzesać albo pozostaniesz tu gdzie teraz jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Problemy nie znikną,nie wyparują "ot tak", w końcu powrócą niestety...

Póki co innego zaprząta głowę,czy jest zajęcie - wtedy ok.

 

Ale prędzej czy później cię dopadnie,młoda jesteś,przeszłość lepiej jak najprędzej "zamknąć" czy próbować sobie wybaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Przeszłość można zamknąć jedynie przepracowując ją w odpowiedni sposób z terapeutą. Inaczej ona będzie powracać czy w postaci zaburzeń psychicznych czy somatycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, To właśnie miałem na myśli,bez tej pracy to problemy zawsze będą...dlatego trzeba je czym prędzej "zamknąć"

Calineczka1990, Nie wiem co w przeszłości wyrządziłaś sobie,czy jemu...

Ale i być może trzeba będzie, przy czymś takim weryfikuje się zaufanie - jak szczerze kocha,powinien zrozumieć...czy wybaczyć

oczywiście zależy co "zrobiłaś"..

Aranjani, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×