Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uroda a choroba, leczenie


_asia_

Rekomendowane odpowiedzi

systematyki?...wiesz..nerwica to jednak choroba,która niejednokrotnie nie pozwala na systematyczność..ale,oczywiście,że będę się wzmacniać,ja nie powiedziałam,że nie będę zażywać tych witamin..tylko powiedziałam,że wątpię czy mi pomogą,ale pomimo tego pesymizmu będę je zażywać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady;)...ale szczerze to wątpię,aby te suplementy zadziałały...

 

Możesz mi odpowiedzieć, po jakiego ***** pytasz o rady, skoro i tak je potem odrzucasz??

Ludzie Ci podpowiadają, piszą, radzą, a Ty i tak to zlewasz. Niefajne to.

 

I mnie też mierzi, gdy generalizujesz, pisząc "kobiety", "człowiek". Nie wszyscy są tak zafiksowani na urodzie, jak Ty, uwierz. Tak, ja lepiej się czuję, gdy wyglądam ładnie i jestem zadbana (o ile nie jestem w depresji; wtedy mi to totalnie zwisa), ale generalnie pierwsze siwe włosy czy rozstępy nie są dla mnie jakąś apokalipsą i nie przywiązuję do tego wielkiej uwagi. Mogę się pofarbować albo posmarować jakimś mazidłem i koniec tematu, mam dużo poważniejsze zmartwienia.

 

Szczerze mówiąc mam sprawdzone porady na problem z włosami (łysiałam), ale Ci nie odpiszę, bo i tak dostanę odpowiedź "ale moja nerwica.....ale....ale....".

 

P.S. Nerwica to nie choroba. Przejmij odpowiedzialność za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, nie przejmuj się, naranja, jest widocznie zazdrosna, że można przejmować się swoją ulotną urodą ;)

 

Tak, tak, aż mnie trzęsie z tej zazdrości :mrgreen:

Fakt, fajnie mieć takie problemy.

 

Ze względu na to, że czytają to też ci, którzy są chętni skorzystać z porad ;) to opiszę jak ja odzyskałam czuprynę:

 

1. Revalid i Inneov (w tym samym czasie oba).

2. Witaminy: żelazo Sorbifer + wapń Calperos.

3. Maseczka na skórę głowy i włosy: żółtko + olejek rycynowy + oliwa + cytryna + maść witaminowa + odrobina odżywki (super sprawa).

4. Szampon Alpecin C1 (to najb. skuteczny szampon hamujący wypadanie wg mnie) zamiennie z sz. ze skrzypem Farmony.

5. A przede wszystkim zaczęłam (normalnie) jeść (miałam silny jadłowstręt).

6. Pewnie antydepresanty zmniejszające (choć trochę) nasilenie lęków też zrobiły swoje.

7. Przestałam używać suszarkę, lakiery, pianki.

8. Włosy na koniec mycia zawsze płuczę lodowatą wodą (zamyka łuski i poprawia krążenie w cebulkach).

9. Jak włosy mocno wypadają to trzeba je skrócić z długości (krótszy włos mniej obciąża słabe cebulki).

 

Mnie to pomogło bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie Szopik mam wrażenie,że to rzucanie się na mnie wynika z czegoś niezbyt fajnego :roll: ..Boże,niekórzy mi tu próbują coś udowodnić,piszą jakieś głupoty,że ich zdaniem tu popełniłam błąd i tu haha...idzcie pierwsze na jakieś studia wyższe, a potem mnie oceniajcie to wtedy może się tym przejmę..żal...i jak już coś to ja się nie pytałam o rady!...naucz się czytać,w tym wątku o rady się nie pytałam akurat!...naucz się rozumieć sens zdania...to,że napisałam ,,dzięki za rady,ale szczerze to wątpię,aby te suplementy zadziałały...'' to nie znaczy,że ja się o te rady pytałam, tylko jak już mi ktoś coś tak od siebie poradził to z życzliwości po prostu podziękowałam..rozumiesz naranja!..i nie nie mów mi co mam robić ok?!...i mnie nie oceniaj!..tylko patrz na siebie...nie znoszę jak ktoś bezczelnie wtyka nos w moje sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzcie pierwsze na jakieś studia wyższe (...) i nie nie mów mi co mam robić ok?!...i mnie nie oceniaj!..tylko patrz na siebie...

 

Żądasz ode mnie, abym nie mówiła Tobie, co masz robić, a sama mi rozkazujesz (i innym), czego mam nie robić, a co robić. Dlaczego Tobie to wolno, a nam nie?

Obowiązują Cię jakieś inne, wyjątkowe zasady?

Brak konsekwencji.

Poza tym:

 

idzcie pierwsze na jakieś studia wyższe, a potem mnie oceniajcie

 

Jestem na studiach wyższych, czyli wychodzi na to, że jednak pozwalasz mi Ciebie oceniać :D

 

nie znoszę jak ktoś bezczelnie wtyka nos w moje sprawy...

 

Piszesz sama, dobrowolnie, na otwartym forum, którego sens polega m.in. na tym, że pozostali forumowicze mogą komentować Twoje wypowiedzi i zachowanie. Nie zawsze po Twojej myśli. Bezczelnie wtykałabym nos w Twoje sprawy, gdybym się np. włamała na Twojego priva.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah...jak Ty do mnie pierwsza zaczęłaś tak pisać to odpisałam Ci w ten sam sposób...a jak ktoś do mnie nie zaczyna to ja staram się innych nie oceniać,bo wiem,że sama nie jestem idealna...i wiem,że ocenianie kogoś wynika z jakiś kompleksów własnych,z chęci dowartościowania się..a to jest głupie..a tak właśnie się zachowałaś :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, sama tu wyrzygujesz swoje problemy, więc się nie dziw, że inni komentują, bo od tego tu są....

a może poczytaj definicję słowa FORUM.

 

nie wiem w ogóle czy powinnam się odzywać, przecież nie mam studiów wyższych :hide::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, znasz inne słowo od "żal"?

poza tym - co ma piernik do wiatraka?

 

utwierdzasz mnie każdym swoim zdaniem tylko w przekonaniu, że masz 14 lat... teraz to już nawet myślę, że i mniej. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, :lol:

wypowiedź na poziomie.

 

proponuję zakończyć tę bezowocną dyskusję nt. dupy maryni.

 

wszelkie rady co do kosmetyków proszę przekazywać w temacie "kobiece sprawy" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×