Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nienawidzę kobiet, baba dziś potrafi dupą tylko robić interesy, bo wie że w tym ma władzę. Cóż liczę że dożyję czasów kiedy mężczyźni przestaną patrzeć się wiązać z kobietami i zakładać rodziny. Dzięki czemu gatunek ludzki wyginie. Ja sam już postanowiłem że nie mam zamiaru mieć dzieci, ani partnerki. Nie chce myśleć o tym że moja partnerka jest qrwą, albo byłą qrwą, ewentualnie siedzi na jakiś kamerkach i pokazuje dupę żeby zarobić. Wybieram samotność aż po grób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
W dniu 4.09.2018 o 21:59, Arus082 napisał:

Jestem mega samotny, nie mam kolegów, przyjaciela itp. Więc komu się zwierzać, płakać itp? Jak boje się ludzi :(

Psycholog, psychoterapeuta, psychiatra z dobrym podejściem...?

Przypadkowych kontaktów nie polecam. Chyba że masz bardzo mocne ciśnienie, to czasami robię za rękaw do płakania i nieźle mi to wychodzi, ale nie wiem czy zwierzanie się osobie tak zaburzonej i słabo rozwiniętej na tle społecznym jak ja jest dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, hankm napisał:

Ja tam nienawidzę kobiet, baba dziś potrafi dupą tylko robić interesy, bo wie że w tym ma władzę. Cóż liczę że dożyję czasów kiedy mężczyźni przestaną patrzeć się wiązać z kobietami i zakładać rodziny. Dzięki czemu gatunek ludzki wyginie. Ja sam już postanowiłem że nie mam zamiaru mieć dzieci, ani partnerki. Nie chce myśleć o tym że moja partnerka jest qrwą, albo byłą qrwą, ewentualnie siedzi na jakiś kamerkach i pokazuje dupę żeby zarobić. Wybieram samotność aż po grób.  

Tylko problem jest taki, że nie oszukasz organizmu, potrzeba bliskości, zaspokojenia potrzeb seksulanych itp. Jesteśmy istotami stadnymi a nie samotynymi tygrysami. To prawda, że kobietom już odpierdoliło kompletnie, ale tobie od samotności w końcu też może odpierdolić.

Ale z drugiej strony mężczyźni też gdzieś dali ciała-np. piszesz o tych kamerkach, a kto im rzuca te zety, też kobiety?, nie, pierdolona frajernia męska, co utwierdza w przekonaniu taką lafirynde, że może wszystko.

Ja też już dawno doszedłem do wnioksu, że zakładanie rodziny to nie dla mnie...ale nie wykluczam wiązania się z kimś, mimo że w sumie nie robię nic w tym kierunku. Gatunek ludzki nie wyginie, przynajmniej narazie, bo patola mnoży się w największym stopniu. Jak już to biała rasa wyginie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Peter88 napisał:

Ale z drugiej strony mężczyźni też gdzieś dali ciała-np. piszesz o tych kamerkach, a kto im rzuca te zety, też kobiety?, nie, pierdolona frajernia męska, co utwierdza w przekonaniu taką lafirynde, że może wszystko.

 

dokładnie tak jak piszesz Peter 88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peter88 napisał:

Tylko problem jest taki, że nie oszukasz organizmu, potrzeba bliskości, zaspokojenia potrzeb seksulanych itp. Jesteśmy istotami stadnymi a nie samotynymi tygrysami. To prawda, że kobietom już odpierdoliło kompletnie, ale tobie od samotności w końcu też może odpierdolić.

Ale z drugiej strony mężczyźni też gdzieś dali ciała-np. piszesz o tych kamerkach, a kto im rzuca te zety, też kobiety?, nie, pierdolona frajernia męska, co utwierdza w przekonaniu taką lafirynde, że może wszystko.

Ja też już dawno doszedłem do wnioksu, że zakładanie rodziny to nie dla mnie...ale nie wykluczam wiązania się z kimś, mimo że w sumie nie robię nic w tym kierunku. Gatunek ludzki nie wyginie, przynajmniej narazie, bo patola mnoży się w największym stopniu. Jak już to biała rasa wyginie...

Może i masz rację jeśli chodzi o te laleczki, jednak poruszając temat samotności i oszukania organizmu mylisz się. Przyznaję bardzo mnie ciągnie do kobiet i kiedy patrzę na kobiety na ulicach które chodzą w rozpiętych bluzkach, gdzie widoczne są piersi, to tak, wtedy mam ochotę na kobiety. Jednak postaram się systematycznie pracować, małymi krokami by odrzucić te myśli i ochotę na kobiety. Kastracja nie wchodzi w grę, bo domyślam się że za chwilę i takie propozycje padną.

Myślę że odizolowanie kobiet z głowy i z życia jest możliwe, tylko to są długie lata pracy. Zaufanie kobiecie nie ma po prostu sensu, ona zawsze skłamie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze to co widzę w dzisiejszych czasach to, że widuję normalnych, przystojnych nawet mężczyzn ze spasionymi, zaniedbanymi, brzydkimi babami, mam wrażenie że faceci są w wielkiej desperacji, dziwię się ilu to facetów z braku laku wiąże się z takimi kobietami.

w takim razie co muszą mieć w głowie te ładne, piękne albo cudowne ? nie wiem, albo się tylko kurwią na różne sposoby, albo mają taki syf na bani że żonglują kilkoma facetami na raz i bawią się ich naiwnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

w takim razie co muszą mieć w głowie te ładne, piękne albo cudowne ? nie wiem, albo się tylko kurwią na różne sposoby, albo mają taki syf na bani że żonglują kilkoma facetami na raz i bawią się ich naiwnością.

Zaczynam się zastanawiać, czy jestem kobietą 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2018 o 20:42, Peter88 napisał:

Mówisz ogólnie, czy odnosisz się do mojej aktualnej sprawy?

To napisałem ogólnie, ale całość jest w nawiązaniu do Twojej sprawy. Tak czy siak zrobisz jak uważasz.

Co do kolejnych postów o tym, że jesteśmy istotami stadnymi to niestety taka prawda. Lecz nie do końca rozumiem dlaczego dziwi Was widok przystojnych facetów z "brzydkimi" kobietami. Może to kwestia po prostu miłości, a może rozsądku? Ciężko to ocenić lecz ma to pewne wytłumaczenie. Patrząc na to rozsądnie i w nawiązaniu do tego co piszecie, że kobiety kłamią itd itd. Szansa na to, że zdradzi Was kobieta mniej atrakcyjna jest znacznie mniejsza i jeśli ktoś podchodzi do związku w taki sposób może brać to pod uwagę. Znów z innej strony to serio miłość to bardzo silne uczucie i wtedy serio nie do końca zwraca się uwagę na 10 kg nadwagi. Miłość, a pociąg seksualny to dwie różne sprawy.
Ja zakochałem się w dziewczynie przez internet nie wiedząc jak wygląda, a spotykaliśmy się później i byliśmy razem przez ponad 2 lata. Wiem może to głupie i możecie się z tego śmiać, ale kiedy ktoś myśli na tyle podobnie do Was to można się zakochać nie tylko od pierwszego wejrzenia.

@hankm Oceniasz kobiety na podstawie filmiku z internetu? Nie wiem czy byłeś kiedyś w związku oraz czy kiedyś kobieta Ciebie osobiście oszukała, ale to tak samo jak z facetami są po prostu różni ludzie i nie każdy człowiek jest taki sam. Masz podejście takie jak mój kumpel miał w życiu 2 dziewczyny i nie chce więcej próbować, dlaczego ? Na podstawie 2 kobiet które poznał to przecież bez sensu zobacz ile jest np. typów osobowości i jaka jest szansa na to, że trafisz na kobietę z podobną osobowością do Twojej ? Podchodząc do tego statystycznie nie można się poddawać nawet po 10 porażkach bo to zwyczajna głupota.

To, że kobiety się sprzedają to też inna sprawa gdyby faceci mieli na to zapotrzebowanie też by to robili taka jest ludzka natura. Liczą się pieniądze i robimy wszystko żeby mieć ich więcej i to jest najgorsze bo nie liczy się często nic poza tym. W odstawkę idzie rodzina itd bo trzeba zarabiać. To samo z rozpoczęciem związku jednym brak odwagi inni się zniechęcają bo jedna kiedyś go kiedyś zostawiła jeszcze innemu szkoda czasu bo ma swoje hobby ważniejsze od tego. Tylko właśnie przez to siedzi i pisze na forum w temacie o samotności. Mi brak odwagi o czym pisałem już wiele razy dlatego sądzę, że jeśli macie szanse i odwagę to próbujcie, a może traficie na kogoś z kim się dogadacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie brzydkich kobiet z fajnymi facetami... myślę, że może to też być kwestia przebytej ciąży (a tym bardziej np. dwóch, trzech). Panowie w wieloletnich związkach chcą mieć dzieci, a potem dziwią się po dwóch latach, że ciało ich partnerki nie te. Jasne, można ćwiczyć itp., ale mało chyba której kobiecie chce się ćwiczyć, kiedy jest wciąż niewyspana i zajęta maleństwem. Trzeba schudnąć, mięśnie (zwłaszcza na brzuchu) są rozluźnione, rozstępy. To nic fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:-)

Nerwica w połączeniu z depresją jest trudna do zniesienia. Jesteś jeszcze młoda i na pewno sobie poradzisz z tym problemem, tylko musisz odnaleźć swój cel w życiu. Piszesz, że chodzisz na Studium. To świetnie, bo możesz zdobyć jakieś wykształcenie i mieć jakąś przyszłość. Ja niestety nie miałem i nie mam takiej możliwości edukacji, bo mam trudną sytuację w domu, małe dziecko którym się zajmuję, a po drugie nie mam głowy do nauki ze względu na rozkojarzenie i brak możliwości kodowania sobie nowych informacji.

Walczę sam z codziennością  i jest ciężko, naprawdę momentami  w silnym stresie, ale nie poddaję się. Mam podobnie jak Ty. Otwieram się do ludzi ale miałem też i taki okres w swoim życiu( trwało to 3 lata), że miałem silną emocjonalną blokadę, gdzie milczałem tylko myśląc o tym, żeby nastała noc, bo było mi wtedy lżej, jak spałem. Nie robiłem nic, kompletnie. Nie to co teraz...

Mam ten najtrudniejszy okres za sobą okres depresji na tle zaburzeń osobowości po przeżytej psychozie, która trwałą dwa lata, a po niej nasiliły się objawy negatywne pod postacią silnej apatii, anhedonii i braku woli...

Zacząłem jednak się zastanawiać i wszystko analizować, podchodzić ostrożnie i z większą rezerwą do swoich emocji negatywnych. Są to są, bo takie jest moje życie. Ważne jest aby tylko nie wybuchnąć silnym gniewem, agresją bo wtedy miałbym spore kłopoty ze swoją egzystencją całościowo. 

W nerwicy tak jest że trzeba ją zaakceptować, aby się  z niej wyzwolić. Ja osobiście mam nerwicę konwersyjną i borderline, więc nie jest łatwo pokonać histerii, ale jest to możliwe, zwłaszcza, że przechodzi ona w somatyzmy na tle silnego stresu, który trwa wiele lat...

Trzymam za Ciebie kciuki i życzę wytrwałości w dążeniach do celu:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam schizofrenię i depresję i samotność mnie zżera, bo nie mam w ogóle szans na związek oraz nie mam znajomych... Co z tego z zewnątrz wyglądam normalnie i zachowuję się normalnie, skoro przez objawy negatywne nie jestem nawiązywać nowych znajomości. np. przez małomówność...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz obejrzałem film, który jest tak beznadziejny i myślę że pora skasować youtuba i promować głupote którą ludzie nagrywają i pokazują myśląc że to wszystko jest takie zajebiste. Baba mówi jaki jest idealny facet dla kobiety. Ja pier.... i ogląda to jakaś czternastolatka i wmawia sobie że tak ma właśnie być. Qrwa niech wróci Bravo Girl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, hankm napisał:

Teraz obejrzałem film, który jest tak beznadziejny i myślę że pora skasować youtuba i promować głupote którą ludzie nagrywają i pokazują myśląc że to wszystko jest takie zajebiste. Baba mówi jaki jest idealny facet dla kobiety. Ja pier.... i ogląda to jakaś czternastolatka i wmawia sobie że tak ma właśnie być. Qrwa niech wróci Bravo Girl. 

babska się rozbestwiły do granic dotąd niespotykanych.

Kiedyś było by nie do pomyślenia, żeby bezwartościowa kobieta (tfu) poniżała mężczyznę za wygląd, status społeczny czy kurwa brak prawa jazdy...potem włączasz tv a tam wysyp tego kurestwa paradokumetnalnego, i te same schematy-józek ją zdradził dzień po ślubie, ona wynajmuje prywatnego detektywa, któremu obciąga w zamian za udowodnienie zdrady. No gdzie ja żyje?

zanim skasujesz yt luknij na to : https://www.youtube.com/watch?v=DjSSE-bYrPU&t=119s

Edytowane przez Peter88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
W dniu 8.09.2018 o 20:36, Peter88 napisał:

nie wiem jaki to odsetek, ale ta moja znajoma na pewno kurwą nie jest.

Odpisywałem koledze @hankm, który pisze tak, jakby prawie każda kobieta pokazywała zipę w internecie za pieniądze lub się prostytuowała, a przecież tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kiedyś było by nie do pomyślenia, żeby bezwartościowa kobieta (tfu) poniżała mężczyznę za wygląd, status społeczny czy kurwa brak prawa jazdy...potem włączasz tv a tam wysyp tego kurestwa paradokumetnalnego, i te same schematy-józek ją zdradził dzień po ślubie, ona wynajmuje prywatnego detektywa, któremu obciąga w zamian za udowodnienie zdrady. No gdzie ja żyje? 

Nie żyjesz przecież (chyba?) w serialu paradokumentalnym.

W serialu zrobią 100 odcinków o wykolejeniach, a nie o milionach przypadków zdrowego, normalnego codziennego życia, bo o czym tu robić fabułę. To nie zainteresuje widzów, bo codzienność mają - masło maślane - na co dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×