Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

@Harding, dziękuję za miłe słowa, ale śmiem się z nimi nie zgodzić. Ja uważam, że każdy czasami jest debilem. Ja byłam debilem wczoraj. xD Dzisiaj jestem intelektualistką. Dzięki temu, że poczułam wczoraj, jak bardzo mi to przeszkadza, jak bardzo siebie krzywdzę, traktując jak idiotkę, dzisiaj mój dzień wyglądał zupełnie inaczej. Nie scrollowałam bezmyślnie fb cały dzień, lecz czytałam i słuchałam rzeczy, które naprawdę mnie interesują. Jasne, że jazdy jest w czymś lepszy niż gorszy, ale ważna jest kwestia, co dana jednostka dalej z tym robi. Życzę Tobie i wszystkim rozwijania swych możliwości. Nie dajcie się fejsbukowi i innemu syfowi. "Chodzenie po bagnach wciąga!" 🦄🦄🦄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pipupapu napisał:

dziękuję za miłe słowa, ale śmiem się z nimi nie zgodzić. Ja uważam, że każdy czasami jest debilem (...)

Myślę, że to Ty jednak mijasz się z prawdą 8) Moim zdaniem bliższe prawdy jest powiedzenie, że "ktoś popełnił błąd, pomylił się" niż to, że "ktoś jest debilem." A mylić się ma prawo każdy, ten nie popełnia błędu, kto nic nie robi :mhm: Ale nie zamierzam Cię przekonywać do swojej racji, każdy ma prawo mieć własne zdanie. Pozdrawiam serdecznie.                                                                                                                                                  

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Harding napisał:

Myślę, że to Ty jednak mijasz się z prawdą 8) Moim zdaniem bliższe prawdy jest powiedzenie, że "ktoś popełnił błąd, pomylił się" niż to, że "ktoś jest debilem." A mylić się ma prawo każdy, ten nie popełnia błędu, kto nic nie robi :mhm:

Ja jednak jestem zwolenniczką nazywania rzeczy po imieniu. Eufemizmów nie lubię. Wiesz, co innego jak ktoś popełnia błąd, a co innego jak ktoś jest debilem xD Dla mnie ktoś, kto spędza czas na scrollowaniu fb/oglądaniu trudnych spraw/zdjęć fryzur/whatever... jest debilem. Ja też tak robiłam, więc byłam debilem. ;) Ale, że zrozumiałam, że nie chcę być już debilem to inna sprawa. Brawo ja. ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pipupapu napisał:

Dla mnie ktoś, kto spędza czas na (...) /oglądaniu trudnych spraw/(...)  jest debilem. (...)

No to według Twojego sposobu myślenia jestem debilem, ponieważ czasem oglądam "Trudne sprawy", "Dlaczego ja" i "Ukrytą prawdę" ;) Czuję się tym obrażony, ale przyjmuję do wiadomości :classic_happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dr. Psycho Trepens napisał:

mówiąc krótko, nie ma o czym ze mną gadać, za dużo pustki umysłowej.

dr Psycho Trepens, nie martw się, nie jesteś sam, ja też mam pustkę w głowie, jestem ciężko chory psychicznie (schizofrenia). Ze mną również nie ma o czym gadać.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×