Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wczoraj: problemów psychicznych. Trzeci rok (czyli całe gimnazjum) zmagam się z docinkami o tym, jaka jestem męska i nieatrakcyjna ._.

a do tych, którzy z samotnością zmagali się w szkole: nie było Wam nigdy wtyd tego, że nie macie nikogoś? Bo ja mam ochotę zapaść się pod ziemię, gdy każdą przerwę spędzam samotnie... Wszyscy mają z kim rozmawiać, tylko ja jestem sama ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wczoraj: problemów psychicznych. Trzeci rok (czyli całe gimnazjum) zmagam się z docinkami o tym, jaka jestem męska i nieatrakcyjna ._.

a do tych, którzy z samotnością zmagali się w szkole: nie było Wam nigdy wtyd tego, że nie macie nikogoś? Bo ja mam ochotę zapaść się pod ziemię, gdy każdą przerwę spędzam samotnie... Wszyscy mają z kim rozmawiać, tylko ja jestem sama ._.

Wiesz co? Widziałem Twoje zdjęcie i zdecydowanie nie nadałbym Tobie przydomków: męska i nieatrakcyjna.

To, że nie masz wspólnych tematów z innymi to też nie jest dziwne, bo to chyba dość częsty problem u młodych ludzi. Zwłaszcza u dojrzalszych emocjonalnie.

A wracając do Twojego hobby: chodzisz na wyścigi czy przejawia się ono w inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, wow, nieźle. Naprawdę fajne hobby.

Może rzeczywiście uczestnictwo w jakiejś tego typu imprezie pozwoliłoby Tobie poznać nowych ludzi, którzy mają podobne pasje i zainteresowania.

Naprawdę nie znasz nikogo kto się też tym interesuje? Istnieją fora poświęcone tego typu tematyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, chyba jak większośc...ludzi.Tez jestem tu przez przypadek wyskoczyło mi jak czegos szukalem...i weszłem rozejrzeć bo zwykle nie bywam na żadnych...no i jestem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że samotność jest główną przyczyną mojej depresji.Czuje że wykręca mi ona mózg,sprawia że dziwaczeje.

 

Zawsze tylko "Wyjdź do ludzi.........."

JAK sie wychodzi do ludzi...?Może mi ktoś to wytłumaczyć?

Nie wiem jak to się dzieje że ja nie mam zadnych bliskich związków z ludzmi?Ciąglę sie zastanawiam co mam zrobić,czym różnie się od innych,co mam robić żeby być taki jak wszyscy..ech:(

Nie rozumiem co jest ze mną nie tak.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii ja również tutaj trafiłam przez przypadek - szukałam czegoś o nerwicy o ile dobrze pamiętam. ;)

 

ladywind też jakoś nie wyobrażam sobie mojej egzystencji bez tego forum. Świetni ludzie i bardzo pomocni :)

 

( Dean )^2 wyjdź do ludzi = spotkaj się z nimi i rozmawiaj :)

Nie stawaj się taki, jak inny byleby przypasować. Bądź sobą, daj się poznać, utrzymuj kontakt. Znajdź ludzi o podobnych zainteresowaniach do Twoich. Troszkę motywacji, chęci do działania :) A wszystko przyjdzie z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wczoraj: problemów psychicznych. Trzeci rok (czyli całe gimnazjum) zmagam się z docinkami o tym, jaka jestem męska i nieatrakcyjna ._.

a do tych, którzy z samotnością zmagali się w szkole: nie było Wam nigdy wtyd tego, że nie macie nikogoś? Bo ja mam ochotę zapaść się pod ziemię, gdy każdą przerwę spędzam samotnie... Wszyscy mają z kim rozmawiać, tylko ja jestem sama ._.

Nie. Raczej po prostu brakowało mi towarzystwa w sensie braku zaspokojenia potrzeby rozmowy, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, ale wewnętrznie czy nie masz z kim pogadać?

Jeśli to pierwsze, to też tak mam, nikt kogo znam na żywo niema pojęcia o czym tu pisałem....

Jeśli potrzebujesz ot tak pogadać, zapraszam jak co gg/priv ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No one likes me, because I'm weird. Jak mam niby znaleźć znajomych i dziewczynę, skoro mam nietypowe zainteresowania. Takimi rzeczami, którymi ja się interesuję, interesują się głównie babki/dziadki lub inne zakręcone osoby.

 

Po za tym wydaje mi się, że wszystkie dziewczyny w moim wieku(20) mają pstro w głowie - ciągle tylko koleżaneczki, ploteczki, malowanie paznokietek. Dlatego myślę sobie, że będę próbował kogoś szukać dopiero za 5 lat, kiedy dziewczyny(25) teoretycznie powinny być już poważne i tolerancyjne. Komu by się chciało tyle czekać :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avest, a jakie to są "dziwne" zainteresowania? ;) Ja jestem takim strasznym no-life'm, mam nadzieję, że ktoś fajny siedzi u mnie w szafie i niedługo zrobi pierwszy krok, bo ja sama z domu nie wyjdę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny w moim wieku(20) mają pstro w głowie - ciągle tylko koleżaneczki, ploteczki, malowanie paznokietek

 

Ja mam 20 a takich rzeczy w głowie nie mam. Wydaje mi się, że to zależy od środowiska w którym szukasz a nie do końca od wieku. Znajdziesz 16 które są bardziej dojrzałe niż 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny w moim wieku(20) mają pstro w głowie - ciągle tylko koleżaneczki, ploteczki, malowanie paznokietek

 

Ja mam 20 a takich rzeczy w głowie nie mam. Wydaje mi się, że to zależy od środowiska w którym szukasz a nie do końca od wieku. Znajdziesz 16 które są bardziej dojrzałe niż 25.

 

z tym się zgodzę, zawsze wydawało mi się że jestem dojrzalsza od rówieśników, i

nigdy nie interesowały mnie ploteczki koleżanek o chłopakach typu kto z kim itp. jak

i takie bzdury typu paznokietki, kosmetyki czy włoski...blee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie to są "dziwne" zainteresowania?
Numimazmatyka(stare dziadki), medycyna naturalna(stare babki), nauka nietypowych języków obcych - mam zamiar nauczyć się ich 5, gotowanie(to akurat normalne zainteresowanie) i kilka innych.

 

Chciałbym się zaopiekować takimi szarymi myszkami jak wy - gotowałbym obiadki itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avest, to ja nie jestem niestety szarą myszką, raczej przypominam histeryczną drag queen :roll: normalne zainteresowania, co chcesz :D przynajmniej możesz z nimi wyjść do ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×